Back to Question Center
0

Žvilgsnis į žodžių klijavimą "Semalt" ekspertu Natalya Khachaturyan

1 answers:

Daugelyje SEO kampanijų raktinių žodžių naudojimas gali padėti svetainės reitingui paieškos sistemoje . Tačiau raktinių žodžių naudojimas yra ribojamas, nes jų per didelis naudojimas vadinamas raktinių žodžių įdaru. Netikalus raktinių žodžių naudojimas yra "juodoji skrybėlių" metodika, naudojama per pastaruosius dešimtmečius. Be to, "Google" atnaujino savo "Penguin" algoritmą, kad atsisakytų neteisėtų metodų, tokių kaip šis, o raktinių žodžių užpildymas nebegali padėti bet kuriai interneto svetainei internete. Be to, turinio strategas Semalt Natalija Khachaturyan teigia, kad toks metodas padidina riziką, kad svetainė patirs reitingavimo bausmę ir deindeksaciją .

Kodėl raktinių žodžių įdėklas nėra geras

Turinio tinkamumas tapo nauju reitingavimo faktoriumi "Google" teikia pirmenybę. Naudojant raktinių žodžių užpildą, dažniausiai įtraukiami per daug turinio, kuris gali būti ar nėra susijęs su jūsų vartotojais. Naudojant per daug raktinių žodžių jūsų turinys gali būti netinkamas tikslinei auditorijai. Nė vienas asmuo neieško svetainės, kad galėtumėte likti puslapyje, jei turinys nesprendžia jų pradinio ketinimo.

Daugelis įmonių šiuo metu nenaudoja pernelyg didelių raktinių žodžių, nes šis metodas nebegali mokėti kaip reitingavimo metodas. Be to, kai turinys nėra svarbus, įsitraukimo laikas jūsų svetainėje mažėja .

Raktažodis Įvairūs veiksmai

Kai kurių žodžių nenatūralus naudojimas tinklalapyje yra lengvas. Kai ieškote bet kokių frazių, geriausios svetainės turėtų pasiūlyti reikiamą informaciją. Kai kurie žmonių, naudojančių raktinių žodžių įdarus, pavyzdžiai:

  • frazės, įskaitant vietovių ir miestų, kuriose ši svetainė bando suskirstyti, pavadinimai..Šie žodžiai bando šlamštas vietos SEO paieškos variklis.
  • Daugelio telefonų numerių sąrašai, kurie neturi turinio ar domeno reikšmės
  • .
  • nenatūralus būdas pakartoti teiginius. Pavyzdžiui, "mes turime raudonų rožių, kad atitiktų jūsų raudonos rožės poreikį šiame raudonųjų rožių režime jūsų raudonai rožei. Mūsų raudonos rožės yra raudonos su daugybe rožių. Gaukite raudoną rožę raudoną spalvą, kurią parduosime raudonomis rožėmis iš tų raudonųjų rožių. "

Kaip aptikti raktinių žodžių įdarus?

Vienas iš būdų, kaip nustatyti raktinių žodžių užpildą, yra peržiūrimas žiniatinklio turinio. Daugeliu atvejų svetainėse su raktinių žodžių įdaru gali būti pernelyg nereikšmingos informacijos su raktiniais žodžiais. Kiti žiniatinklio valdytojai dažniausiai naudoja paslėptą turinį, kuriame yra užpildytų raktinių žodžių. Tokiu atveju tokie meistrai gali naudoti nedidelį šriftą, kuris yra panašios spalvos kaip fono spalva .

Galite paryškinti viską, kad atskleistų paslėptus įklijuotus raktinius žodžius. Paspaudus valdymo mygtuką + mygtukas pažymi visą žiniatinklio turinį. Įrašymas šio turinio į teksto apdorojimo dokumentą yra labai svarbus. Kai kurie žmonės gali naudoti panašią išryškintą spalvą fone, todėl tai neįmanoma aptikti .

Išvada

Bet kokios elektroninės prekybos verslas sėkmingos skaitmeninės rinkodaros kampanijos sukūrimas gali būti gera strategija. Daugelis įmonių parduoda daugybę internetinių prekių, naudodamiesi tokiais metodais kaip SEO. Daugelyje SEO metodų raktinių žodžių tyrimai yra įprastas būdas gauti labai tinkamus paieškos terminus, naudojamus svetainės turinyje. Šis metodas leidžia svetainę reitinguoti aukštai šių konkrečių frazių SERPs. Tačiau pernelyg didelis raktažodžio naudojimas paieškos sistemoms suklastoti gali sukelti tokias nuobaudas kaip deindeksacija. Žmonės turėtų vengti naudoti raktinių žodžių įdaru kaip skaitmeninio rinkodaros metodą Source .

November 29, 2017