Back to Question Center
0

Visi ir daugiau "Semalt Expert" "Google" filtrais ir "Analytics"

1 answers:

"8" Semalt vyresniojo pardavimo vadybininko Ryan Johnson pateiktas vadovas padės jums sukurti sėkmingą "Google Analytics" informacijos suvestinę, kad galėtumėte stebėti, kas vyksta jūsų versle

Ką tai reiškia?

  • Greitas inicijavimas: konfigūruokite "Google Analytics" informacijos suvestinę trimis etapais
  • .
  • Kanalų taikymas: kaip nukreipti jūsų informaciją, kad tiksliai parodyti, ko jums reikia
  • .
  • "Widgets": prieinami dalykėliai ir matavimai kiekvienam.

"Google Analytics" yra nemokama "Google" inicijuotoji tyrimo etape, kuri suteikia daugybę matavimų ir klientų praktikos, kurių reikia laikytis jūsų svetainėje. Kai pateksite į savo tinklalapį, jūsų svečiai galės stebėti, kaip jie aptinka jūsų svetainės puslapius.

Naudokite bylas

"Google Analytics" gali būti naudojama siekiant suklastoti daugybę praktikų svetainėje, o "Geckoboard" suderinimas gali būti sukurtas taip pat didžiuliu mastu. Dalis žinomiausių naudojimo atvejų maniekant "Google Analytics" informaciją "Geckoboard" apima:

  • Nustatykite bendrą demonstravimo pastangų gerovę, sekite žiniatinklio lankytojų, kuriuos gaunate, skaičių.
  • Jūsų svetainėje sukurtų pajamų stebėjimas ir tai, ar jis išsiplėtė ar sumažėjo, priešingai nei praeityje
  • .
  • matavimų vizualizavimas, pavyzdžiui, cheminių medžiagų dalių skaičius, prekių, įtrauktų į parduotuvių džiovyklos dėžę, arba krumpliaračių ant konkretaus sugavimo jūsų svetainėje, skaičius
  • .

Snappy Begin

Informacijos iš interneto lankytojų gavimas iš Geckoboard yra tiesioginis. Jums reikės gyvos svetainės ir galimybės daryti įtaką pakeitimams, kad kodas būtų laikomas atsižvelgiant į galutinį tikslą.)

Prisijunkite prie dabartinės "Google" paskyros, jei turite galimybę. Netikėtai turėdamas "Google" programas, sukurtas verslui, jūs sekti savo įmonės svetainės informaciją, turėsite tai panaudoti.

realaus laiko vs. Standartinės gadgets

"Geckoboard" jungiasi su standartine ir nuolatine "Google Analytics" informacija. "Gadgets", kurių vaizdai yra "dabartiniai", parodys naujausią informaciją, prieinamą "Geckoboard" .

Filtrai

Naudingas elementas, sujungtas su didesniu "Geckoboard" "Google Analytics" programėlių dalimi, yra galimybė nukreipti informaciją, kurią jūsų įtaisas rodo naudodamas "Google" galinčią kanalų programavimo sąsają.

Kanalo paskelbimo paskelbimas: parametrai ir matavimai

Kanalų paskelbimas susideda iš kelių komponentų, kurie sako įtaisai, kokia informacija turi būti parodyta.

Filtro skelbimas: administratoriai

Administratoriai dirba su matavimais, kad galėtumėte nustatyti, kaip jūsų informacija turėtų būti kontroliuojama. Pavyzdžiui, tuo atveju, jei pasirinkote "miestą" kaip metriką, su kuria norite susipažinti, ar norite įtraukti konkretaus miesto informaciją, uždrausti tam tikro miesto informaciją ir įtraukti konkrečią informaciją iš konkretaus šaltinio.

Vertybės ir eilutės

Paskutinis kanalo paaiškinimas, kurį reikia sužinoti, yra eilutė ar pagarba. Nustatykite link pabaigos, nes tai suteikia jums galimybę apibūdinti tam tikrą paskatą kurti metriką, kuria rengiate kanalą.

Konsoliduojantys filtrai

Filtrai gali būti sujungiami, naudojant IR logiką, kad būtų galima efektyviai patikrinti tam tikras jūsų svetainės sudedamąsias dalis.

"Gadgets"

Tinkamų dalykėlių pasirinkimas, kad jūsų matavimai būtų aiškiai išreikšti, yra svarbus žingsnis, kad jūsų prietaisų skydelis būtų naudingas Source .

November 28, 2017