Back to Question Center
0

Top 10 patarimų, kaip gauti daugiau svetainės lankytojų - - Semalt patarimai

1 answers:

Vienas iš būdų, kaip internetinės įmonės gali būti sėkmingos, - tai vairuojant kuo daugiau srauto į svetainę. Šie dešimt patarimų, kuriuos nustatė "" Semalt " klientų sėkmės vadybininkas, Max Bell, turėtų padidinti bendrą lankytojų srautą ir svetaines .

# 1. Pateikite svetainę į tris geriausius paieškos variklius . Tai yra "Google", "Bing" ir "Yahoo" (dabar "Microsoft" palaiko "Bing") - box sigelei 100w plus. Tokiu būdu žmonės suras informaciją apie bendrovę, kai jie atliks savo paiešką .

# 2. Kurti kokybiškus vaizdo įrašus ir pateikti juos vaizdo dalijimosi svetainėms. Įsitikinkite, kad įtraukėte savo URL vaizdo įrašo pradžioje ir pabaigoje, taip pat aprašymo srityje. Informaciniai vaizdo įrašai leidžia daugiau lankytojų apsilankyti svetainėje .

# 3. Bendrinkite svetainės URL adresą "Facebook". Žmonės, kurie žiūri nuorodą, norės spustelėti jį ir sužinoti, ką ji reiškia. Geras dalykas apie "Facebook" yra tai, kad kai tik jie tai padarys, jų draugai taip pat pamatys šį veiksmą ir norėsite spustelėti jį. Atnaujinkite svetainės turinį, bendrinkite naujus straipsnius ir puslapius, kad palaikytumėte reguliarų svetainės lankytojų srautą . "Facebook" verslo puslapių kūrimas taip pat nemokamas.

# 4. Visuomet įsitikinkite, kad sukurtas turinys yra kokybiškas, tada pateikite jį populiariuose straipsnių kataloguose. Bibliotekos autoriaus laukelyje įrašykite svetainės adresą, kad vartotojai galėtų jį aplankyti, jei jiems patinka pateiktas turinys. Tai taip pat turėtų būti susijusi su siūloma paslauga..

# 5. Bendrinkite svetainės URL su savo pasekėjais Twitter. Šiuo metu "Twitter" užima populiariausią vietą kaip labiausiai naudojama svetainė su mikroblogomis. Jame žmonės gali siųsti pranešimus tweets savo pasekėjų. Jis turi didelį potencialą, jei naudojamas tinkamai. Taip pat yra galimybė įdiegti socialinių mygtukų funkcijas, kai vartotojai gali tiesiogiai dalintis turiniu su kitomis svetainėmis, tokiomis kaip "Facebook" ir kt.

# 6. Ateikite su kūrybiniais vaizdais ir paskelbkite juos savo svetainėje. Vartotojai, kurie suranda atitinkamus vaizdus, ​​juos dalinsis tokiose svetainėse kaip "Pinterest". Būtina, kad tokia platforma dalytųsi savo vaizdais, nes tai yra populiaria socialinės žiniasklaidos svetainė, kurioje galima dalintis nuotraukomis. Jis veikia panašiai kaip "Facebook" ir "Twitter", o dėl plačios taikymo jis yra geras svetainės lankytojų šaltinis, nes žmonės, kurie žiūri vaizdą, norės dalintis su draugais .

# 7. Pateikite svetainę į indeksavimo pagal Geltonieji puslapiai ir vietiniai katalogai. Ieškokite sąrašų, kurie yra populiarūs operacijos ar šalies vietoje. Jei žmonės atlieka užklausą, atitinkančią svetainės pasiūlymus, yra didelė tikimybė, kad jie bus grąžinti kaip dalį rezultatų.

# 8. Įsitikinkite, kad svetainė pateikiama skyriuje "populiariausi skelbimai". Šiuose tinklalapiuose reikalaujama, kad visi savininkai paskelbtų savo skelbimą su išsamiu aprašymu, nepamirštant įtraukti URL. Kai potencialūs klientai aplankys šias populiarias reklamos svetaines, jie galės peržiūrėti skelbimus ir, jei aprašymas bus pakankamai įdomus, jie aplankys svetainę.

# 9. Pasinaudokite mokėjimo už paspaudimą (PPC) programomis. Tai mokama parinktis, kuri siunčia srautą su konversijos užtikrinimu. Kas atsitinka, svetainė rodomi kaip viena iš paieškos sistemų priskirto sąrašo ir gauna pataisymus, kai žmonės ieško geriausių raktinių žodžių.

# 10. Naudokite SEO. Ši technologija padeda verslui pasiekti aukščiausią vietą paieškos rezultatų puslapyje. Gerų svetainių URL bus bendrai naudojamas visuomenei. Prieš įdiegiant SEO, būtinai laikykitės paieškos sistemos gairių .

November 29, 2017