Back to Question Center
0

Sustabdyti kopijavimą! - Įžvalga, kad pasikartotų turinys. "Khalaturyan Nataliya", "Semalt" turinio strategas

1 answers:

"Bing", "Yahoo", "Google" ir kt. paieškos sistema nepatinka dublikato turinio. Dublikatas arba nukopijuotas turinys reiškia, kad panašūs straipsniai ir tekstai rodomi įvairiuose interneto tinklalapiuose. Dėl to paieškos sistemos nesupranta, kokia svetainė skelbia originalų turinį ir kaip reitinguoti keletą svetainių ar tinklaraščių. Tai gali pakenkti įvairių tinklalapių reitingavimui, ypač kai žmonės pradėjo savo elektroninės prekybos svetaines ir susieja skirtingas to paties turinio versijas. Galima palyginti kokybės dublikatą, nes tai gali sukelti problemų, nes įvairiose svetainėse yra kelių to paties teksto ar straipsnio kopijų.

Хачатурян Наталия, Semaltas turinio strategas, paaiškina, kad kaip skaitytojas, jums nepatinka, kad skirtingos svetainės vėl ir vėl publikuoja tą patį. Netgi paieškos sistemos nemėgsta tinklalapių ir tinklaraščių, kurių turinys kartojasi tik siekiant pagerinti gretas. Jei susidursite su šia problema, jūs nesate vieni, nes daugybė žiniatinklio valdytojų skundžiasi apie tai ir įdiegtos skirtingos turinio valdymo sistemos, siekiant išvengti dvigubo turinio.

Dublikato turinio priežastys

Yra daugybė priežasčių, kodėl turinys yra nukopijuojamas ir dubliuojamas internete. Dažniausiai vartotojai nekopijuoja turinio, o daugiausia nukopijuoja robotų ir nepageidaujamo e. Pašto platintojų robotai. Taip atsitinka todėl, kad kūrėjai nemano, kad tai naudotojas ar naršyklė, ir jie tikisi, kad jie robotai ar vorai. Galbūt pastebėjote, kad duomenų bazių sistemos veikia visose svetainėse ir toje pačioje duomenų bazėje, yra tinklalapių ir programinės įrangos, leidžiančios kelis kartus publikuoti tuos pačius straipsnius internete .

1. Seansų ID

Jei norite sekti lankytojus ir saugoti informaciją apie savo svetainę, turėtumėte suteikti lankytojams skirtingus "seansus". Sesija palaikoma, kai vartotojas paspaudžia nuorodą ar tinklalapį per seanso ID. Galite naudoti slapukus, o tai reiškia, kad visi vidiniai saitai gauna seanso ID, pridėtus prie URL .

2. URL parametrai, naudojami rūšiavimui ir stebėjimui

Dar viena pagrindinė dubliavimosi arba kopijuoto turinio priežastis - naudoti įvairius URL parametrus, kurie negali pakeisti tam tikrame puslapyje esančio turinio. Pvz., Galite tuo pačiu metu pamatyti https://www.abc.com/keyword-x/and https://www.abc.com/keyword-x/?source=rss, bet jie nėra panašūs URL ir paieškos sistemos juos reitinguos skirtingai. Kiekvienas prie URL pridėtas parametras negali pakeisti esminių turinio dalių .

3. Skreperiai ir turinio sindikacija

Kartais trečiųjų šalių tinklapiai tyčia kopijuoja turinį, neleidžiant jums nieko žinoti. Jie ne visada teigiamai vertina originalų turinį, o paieškos sistemos nesupranta, kaip spręsti šias problemas. Kuo labiau žinoma jūsų svetainė, tuo daugiau skreperių ir nepageidaujamo e. Pašto platintojų pavogs jo turinį .

4. Komentarų ištrauka

"Wordpress" ir kitose turinio valdymo sistemose yra galimybės komentuoti. Tai skatina straipsnius kopijuoti internete .

Jei jūsų "WordPress" ar kita turinio valdymo sistema sukuria spausdinimui tinkamus puslapius ir susiejate juos su savo straipsniais, "Google" bus neteisėta ir gali blokuoti jūsų svetainę. Taigi, jūs turėtumėte vengti tinklalapių, kuriuose spausdinama, ir susitelkti į šviežiai parašytą turinį

.

Dublikato turinio sprendimas

Jei nuspręsite, kurie URL yra kanoniniai URL jūsų turinio, turite kuo greičiau pradėti kanonizavimo procedūrą. Tai reiškia, kad turėtumėte leisti paieškos sistemoms žinoti apie kanonines jūsų tinklalapių versijas ir leisti juos rasti kuo anksčiau. Kai kuriais atvejais galite užkirsti kelią visai sistemai kurti netinkamus jūsų turinio URL, tačiau kartais ji netyčia nukreipiama. Jei kopijuojate kažko turinį, svarbu kredituoti šaltinį, kad paieškos sistemos suprastų, iš kur atsirado turinys. Tačiau mes siūlome jums neleisti kopijuoti kitų turinio ir reguliariai parašyti savo straipsnius. Tai padės jums gauti gerą paieškos kategoriją Source .

November 29, 2017