Back to Question Center
0

Sukurkite "Twitter" dalyvavimą su "Semalt"

1 answers:

Ar norite kurti buvimą socialinėse žiniasklaidos priemonėse, ypač "Twitter"? Tvirtas pagrindas, be abejo, užtruks daug laiko ir pastangų, tačiau "Twitter" yra išskirtinė ir nuostabi platforma, kad tai būtų įmanoma. Galite sukurti savo prekės ženklą arba padidinti savo nuomonių skaičių, vis daugiau ir daugiau prisijungimų ir pasekėjų "Twitter". Šiame pranešime Artemas Abgarianas "Semalt" vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas ketina pasakyti, kaip pradėti naudotis "Twitter" rinkodara.

Užpildykite savo profilį

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra užpildyti savo "Twitter" profilį - petrocci appraisal services. Leiskite man pasakyti, kad tai yra pirmas žingsnis kuriant prekės ženklą ir leiskite pasauliui žinoti apie jūsų internetinę ir socialinę žiniasklaidos veiklą. Visuomet turėkite omenyje, kad "Twitter" leidžia savo vartotojams įtraukti nuorodas į jų profilius, taigi tai yra puiki galimybė jūsų profilyje pridėti jūsų svetainės nuorodą ar programinės įrangos nuorodas, kad žmonės galėtų jus geriau atpažinti. Be to, savo profilyje turite pridėti profesionaliai atrodančią nuotrauką, kad naudotojai galėtų suprasti, kas esate.

Susisiekite su žmonėmis savo nišoje

Kai baigsite savo profilį, kitas žingsnis yra susisiekti su žmonėmis jūsų pramonėje arba nišoje. Norėdami sužinoti, kas yra susijęs su jūsų pramonės ar sritimi, turėtumėte patikrinti "Twitter analytics" ir spustelėti mygtuką "Pasekėjai", kad galėtumėte peržiūrėti šių asmenų sąrašą. Be to, galite rankiniu būdu ieškoti žmonių "Twitter" paieškos rezultatuose ir patikrinti jų profilius, kol su jais susisieksite..Paprasčiausias būdas susisiekti su įtakingais asmenimis yra juos pažymėti savo tweets beveik kasdien. Turėtumėte paklausti daugybės klausimų ir stengtis viską pritraukti vis daugiau žmonių, kad jie išklausytų ir atsakytų į jūsų klausimus .

Nustatykite geriausius laikus į tweet

Remiantis jūsų sekėjų nišą ir vietas, galite nustatyti geriausią tweets laiką. Pabandykite naudoti keletą "Twitter" įrankių, kad tai būtų įmanoma. Pavyzdžiui, "Twittersphere" yra geras įrankis, kuris žada suteikti jums reikiamą informaciją apie tai, kada jūsų pasekėjai yra internete, ir koks geriausias tweets laikas .

pasidalinti vertingu turiniu

"Twitter" suteikia daugybę galimybių ir turinio dalijimosi idėjų. Galite gauti naudos iš jų, kad padidintumėte savo nuomonių skaičių. Labai svarbu dalytis vertingu turiniu ir leisti savo pasekėjams kurį laiką skaityti ir platinti turinį. Bendraukite su jais vieną kartą per dieną ir atsakykite į jų klausimus, atsižvelgdami į turinį, kurį bendrinote "Twitter".

Dalyvaukite "Twitter" pokalbiuose

Čivināšana - tai galimybė bendrauti su kitais ir organizuoti savo dalykus. Jūs turėtumėte gauti naudos iš jo ir padidinti savo pasekėjų skaičių. "TweetReports" yra puiki ir nemokama "Twitter" pokalbių galimybė, kuri padeda jums dalyvauti socialinės žiniasklaidos pokalbiuose. Galite išplėsti ar susiaurinti sąrašą tik bendrauti su savo pasekėjais ir pabandyti padaryti juos savo gerbėjais .

Atsižvelgdami į pirmiau minėtus dalykus, galite gauti daug "Twitter" pasekėjų ir gali žymiai padidinti jūsų prekės ženklo žinomumą.

November 29, 2017