Back to Question Center
0

Stumti šlamštą su "Semalt" šlamštu

1 answers:

Svarbu užblokuoti blogą srautą, dėl kurio negalima pasiekti jūsų svetainės ir rodyti klaidingus rodinius "Google Analytics". Visų pirma, jūs turėtumėte suprasti, ar jūsų eismas yra iš "Google", ar robotai. Jei matote netikėtą srautą, yra tikimybė, kad tai nėra teisėta, nes tinkamai neužsiėmėte tinklalapyje. "Google Analytics" turėtumėte apsilankyti skyriuje "Srauto šaltiniai" ir patikrinti eismo kokybę bei IP adresus. Interneto skaitytuvai, robotai ar automatiniai atnaujinimai: jūs galite juos pavadinti visais žodžiais, bet negalima ignoruoti, kad programinė įranga naudoja "World Wide Web", kaip ir tikrieji žmonės - australian kangaroo leather suppliers. Deja, jie nesuteikia jokios naudos jūsų svetainėms ir tik pretenduoja veikti kaip žmonės, suteikiantys jums daugybę nuomonių. Kita vertus, dėl didelės konkurencijos gali būti neįmanoma, kad kas nors galėtų vairuoti daug srauto į savo svetainę. Galite užbaigti savo pastangas, turėdami robotus, kurie gali de-indeksuoti jūsų svetainę paieškos rezultatuose. "Google" tik ieško nuorodų ir puslapių, kurie teikia vartotojams tikrą ir autentišką informaciją. Jei turite daugybę spambots, kurie atrodo kaip tikri žmonės, turite ieškoti sprendimų forumuose, kuriuose dažnai diskutuojama apie anti-spam veiklą. Ir jei esate pavargę nuo nematomų robočių, robotai ir kenkėjiškos programos buvo sukurtos taip, kad būtų pateikiami puslapio rodiniai, padirbti paspaudimai ir galbūt partnerių nuorodų paspaudimai, neleidžiant generuoti realių klientų.

Laimei, atsikratyti robotų ir šlamšto galima atsiminti keletą svarbių dalykų. Šiuo atžvilgiu "Max Bell" "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas siūlo apsvarstyti šiuos patarimus:

Problema su batais

Jūs galite suprasti realią robotų problemą tik svarstydami kai kuriuos pavyzdžius..Pirmasis pavyzdys yra tas, kad jei turite "Google" robotus, jie paprastai yra skirti žmonėms panašiai peržiūrėti puslapius. Jūs taip pat galite nukentėti nuo robotų, kurie yra skirti priversti jus atnaujinti savo tinklalapius. Abu lankytojai apsilanko jūsų svetainėse, didėja lankytojų srauto ir analizės. Jie turi didelį atmetimo rodiklį ir praleidžia mažai laiko tinklalapiuose. Vienintelis skirtumas tarp šių dviejų robočių yra tas, kad "Google" robotai daro kažką naudingos, pateikdami duomenis, kad galėtumėte indeksuoti jūsų svetaines, o atnaujinimo robotai didžiąja dalimi padidina jūsų srauto statistiką, kelia grėsmę jūsų partnerių programoms. Taigi, labai svarbu identifikuoti botus ir užkirsti jiems kelią kuo anksčiau. Jums nereikia daug ką daryti, nes "Google" teikia daug programų ir priemonių, kad jūsų darbas būtų lengvesnis. "Spameriai" gali blokuoti savo robotus tam tikrą laiką, tačiau blokavimas jūsų pusėje turėtų būti nuolatinis, kad būtų pasiekti geresni rezultatai .

nepageidaujamo laivo srauto blokavimas

Galite blokuoti nepageidaujamą srauto srautą su .htaccess failais. Jei blokuojate šių failų robotus, galėsite pagerinti bendrą svetainės našumą. Naudodamiesi šiuo metodu galite užblokuoti tik tuos robotus, kurie gali būti identifikuoti ir vadinami spambots. Jei robotai nurodo save kaip teisėtus naudotojus, geriau užblokuoti jų IP adresus kaip įmanoma anksčiau. Negalite blokuoti visų robotų, kol nenustatysite jų IP adresų ir nepakeisi nustatymų savo žiniatinklio prieglobos.

Kitas būdas blokuoja robotus naudojant jūsų .htaccess failus. Taip pat svarbu, kad užblokuotumėte kuo daugiau IP adresų, arba pakeiskite nesaugius IP adresus saugiais. Jei esate "WordPress" naudotojas, turite tvarkyti blogo srauto srautą, nes tai yra platforma, kurioje įsilaužėliai užpuls daugybę failų. Jūs galite redaguoti savo .htaccess failą ir įterpti skirtingus kodus, kad būtų saugu internete .

November 29, 2017