Back to Question Center
0

Socialinių žiniasklaidos rinkodaros patarimai, kuriuos jūs turite žinoti Semalt

1 answers:

Jei turite mažą ir naują verslą, yra tikimybė, kad ignoruojate socialinės žiniasklaidos dalyvavimą. Jei jūs išleidžiate daugiau nei pakankamai laiko tokiose svetainėse kaip "Facebook", "Twitter", "Pinterest", "LinkedIn" ir "Google+", ekspertas "Semalt" Nikas Chaykovskiy užtikrina, kad šios svetainės suteiks jums daug naudos laikas. Taigi, svarbu tinkamai pasirinkti socialinės žiniasklaidos svetaines ir praleisti šiek tiek laiko savo valdyme - reel spins casino no deposit bonus. Kiek laiko praleisite, nuspręs, kiek peržiūrų jūsų svetainėje gaus, ir kiek produktų galite parduoti internete. "Facebook" ir "Twitter" yra du pagrindiniai socialinės žiniasklaidos tinklai, kur asmeninės ir prekės ženklo pozicijos yra labai svarbios. Šiandien mes pasidalijome keletą patarimų apie socialinės žiniasklaidos rinkodarą kiekvienam mažam verslininkui .

"Facebook"

Naudodamiesi "Facebook", turėtumėte kurti puslapius, prisijungti prie bendruomenių ir vis daugiau žmonių pritraukti per "Facebook" skelbimus. Tai nesiseka jums kainuoti, bet jūsų tikslinė auditorija tikrai sužinos viską apie jūsų prekės ženklą ir jūsų verslą. Pirmasis žingsnis - sukurti savo verslo puslapį ir patikrinti "Facebook". Įsitikinkite, kad užpildėte jį daugybe įdomių turinio ir rašote kokybiškus straipsnius apie savo prekinius ženklus. Bendrinkite puslapį bendruomenėse ir paprašykite kitų, kad tai patinka..Kitas žingsnis - sukurti "Facebook" turinio strategijas ir paskelbti straipsnius, kai dauguma jūsų gerbėjų yra prisijungę. Būtų puiku, jei planuojate pranešimus ir gautumėte didžiausią ekspoziciją, ypač piko metu .

Twitter

Naudodamiesi "Twitter", jūsų tikslas turėtų būti gauti daug pasekėjų ir įterpti tinkamus "hashtags", kad tai būtų įmanoma. "Twitter" yra vienas iš geriausių būdų bendrauti ir bendrauti su pasauliu. Jei jūsų tweets eina virusas, galite būti tikri, kad yra puikus internetinis buvimas. Pirmasis dalykas, kurį reikia padaryti, yra tinkamai suplanuoti savo biologiją. Įveskite savo vardą, profilio paveikslėlį ir šiek tiek parašykite sau nuorodą atgal į savo prekės ženklą. Kitas žingsnis - pasirinkti žmones, kuriuos norite sekti, ir paprašykite jų sekti jus atgal. Kiekvieną dieną pakartokite šį procesą ir užtikrinkite, kad visą laiką su juo susipažintumėte. Jei pasidalinsite įdomiais ir naudingais dalykais "Twitter", yra tikimybė, kad per kelias dienas galėsite gauti daug pasekėjų.

LinkedIn

"LinkedIn" yra trečia garsiausių ir įspūdingiausių socialinės žiniasklaidos platforma. Čia darbo ieškantys asmenys ir verslininkai susitinka kasdien. Būtų neteisinga teigti, kad LinkedIn yra jūsų skaitmeninis CV. Čia turėtumėte parašyti apie savo asmeninę ir profesinę patirtį, išsilavinimą ir bandyti susisiekti su daugybe žmonių. Kuo daugiau žmonių prisijungsite, tuo didesnė jūsų galimybė samdyti internete. Net tada, kai darote ir reklamuojate "LinkedIn" verslą, galite lengvai gauti ekspoziciją remdamiesi jūsų prisijungimų skaičiumi ir stebėtojais. Čia reguliariai reklamuojate savo turinį ir dalinkitės patraukliais daiktais beveik kasdien .

November 29, 2017