Back to Question Center
0

Šis skelbimų pasaulis ar kaip žmonės myli tave - "Semalt Expert" marketingo strategijos

1 answers:

Dabartinis pasaulis, kuriame gyvename, yra skelbimas, reklamos pasaulis. Be skelbimų nebūtų reikalingų tokių dalykų kaip televizija, radijas ar socialinė žiniasklaida. Savaime suprantama, kad turėsime mokėti daugiau už tai, ko mums reikia. 86% gyventojų mano, kad skelbimai yra būtini nemokamam turinio pristatymui internetu. Tačiau ji nesuteikia rinkodaros specialistams teisės skelbti skelbimus. Toliau pateikiamos keturios Oliver King, Semalt eksperto strategijos, kurios iš tikrųjų gali padėti vartotojams laimėti .

Padaryti asmenine

Nėra nieko, kas suklaidintų potencialius klientus, nei įžeidžiantis pardavėjas, kuris bando jus priversti nusipirkti tą ar tą produktą bet kokia kaina. Tai yra didžiulis išjungimas ir labai neefektyvus, kai kalbama apie konvertavimą. Vartotojai gali jus išbandyti arba atkreipti dėmesį į jūsų erzinantį elgesį ir įžadą niekada nesielgti su savimi ar prekės ženklu, kurį atstovaujate .

Šiuo metu socialinis kraštovaizdis ima labiau orientuotą į vartotoją požiūrį, kurį turėtų atspindėti skaitmeninės rinkodaros strategija. Vartotojai turi būti traktuojami taip, kaip jie nori būti gydomi. Vienintelis būdas, kaip jie gali tai pasiekti, yra tai, kad jie taiko socialinę stebėseną ir analizę..Tai padeda identifikuoti vartotojų jausmus, kad rinkodaros specialistai galėtų juos taikyti, jei jie nori dalyvauti autentiškuose pokalbiuose su jais. Optimizuojant šiuos verslo aspektus, rinkodaros specialistas galės sustiprinti jų pastangas SEO srityje .

Padaryti tinkamu

Kiek personalizavimas yra svarbus, neįmanoma žinoti, kas skaito konkretų įrašą, kokį laiką jie gauna ir kokius kitus dalykus jie gali sudominti. Gimtoji tinklas turėtų padėti, pateikdamas rekomendacijas turinio, kurį vartotojai sekite. Rinkodaros specialistai turėtų žinoti, kad rekomendacijos turi atitikti skaitytojo skonį ir pageidavimus. Jei jie apima nuorodas į pranešimus, kurie yra susiję su tuo, ko skaitytojai domisi, bet kitu atveju jie nebūtų rasta, svetainė tampa patikimu ir vertingu išteklių naudojimu tinkamam SEO. Rezultatas yra tas, kad leidėjas palaiko didelę įplauką, tuo pačiu metu suteikiant vartotojams nepamirštamą turinio atradimo patirtį, kuri leis jiems grįžti dar daugiau .

Padarykite savalaikę

Yra keletas dalykų, kuriuos vartotojai laiko piktnaudžiavimu skaitmeninės rinkodaros srityje:

  • Kuponai, kurie išskiria daiktą, kurį jie ką tik nupirko, nes jie yra nenaudingi visiems, kuriems yra ribotas vietos ar finansavimas, kad būtų galima kaupti atsargas iki jo galiojimo pabaigos.
  • Pakartotiniai "Facebook" skelbimai apie prekes ar paslaugas, kurias jie jau nupirko
  • .
  • El. Pašto prenumeratos laukeliai, kurie pasirodo, kai tik jų turinys nustatomas
  • .

Rinkodaros specialistai turi naudoti skaitmeninę rinkodarą taip, kad vartotojai būtų ištikimi. Minėti sutrikimai gali atrodyti nedideli, tačiau truputį sudėjus. Dėl neribotų šaltinių, susijusių su tuo, ko jie nori, nesuteikite jiems priežasties nesirinkti prekės ženklo, kurį parduodate. Atsižvelgdama į klientų atsiliepimus ir socialinę žiniasklaidą, būtinai derinkite visas paslaugas, kad atitiktų jų poreikius.

Padaryti santykiu

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra kurti turinį, kuris paliečia santykines žmogaus emocijas. Emocijos yra puikus motyvatorius. Kai kurie vartotojai gali juokauti apie tai, kaip skelbimas yra emociškai manipuliuojantis, bet jie niekada to neužmirš ateityje Source .

November 29, 2017