Back to Question Center
0

SEO gudrybės iš Semalt - Vietos grįžtamieji ryšiai ir kaip juos rasti

1 answers:

Vietos grįžtamieji ryšiai atliekami tik su vienu pagrindiniu tikslu: susieti su konkrečia vieta. Stiprus vietinis grįžtamasis ryšys turėtų atitikti šiuos kriterijus: nukreipti lankytojus į svetainę ir kalbėti apie vietos rinkos poreikius ar pageidavimus .

"Semalt" klientų sėkmės vadybininkas Jasonas Adleras čia paaiškina viską, ką reikia žinoti vietinėms atgalinėms nuorodoms

Verslas, turinčios įtakos regioninėms rinkoms, neturi aukšto lygio paieškos sistemos . Jie taip pat gali būti mažos įmonės kaip ir jūs. Bet kadangi jie yra labai įtakingi, iš jų gauti nuorodą gali būti vertingesnė.

Priežastis, dėl kurios mažieji savininkai žiūri į vietines atgalines nuorodas, yra dėl to, kad jie turi trūkumų - web mobile developer. Iš esmės dėl ribotų biudžetų trūksta kokybiško turinio, kurį didieji leidėjai ieško. Kaip verslininkas, gerai žvelgti į žvaigždes, bet taip pat svarbu suprasti darbo parametrą. Neradus verstis verslu viename regione, o nukreipti srautą iš kitos .

Pradėti su citatų

Kai kurios užduotys, kurios padės verslui pradėti vietinę atgalinės ryšio funkciją, yra kurti citatas, ieškoti bendrų katalogų ir užtikrinti, kad visa verslo informacija būtų aktuali ir teisinga. Kūrimas citavimo padeda savininkui įdėti savo NAP (pavadinimą, adresą, telefono numerį) arba nuorodą į savo svetainės nukreipimo puslapį tinkamoje svetainėje, kurioje nėra šlamšto. Tai taip pat padidina paieškos sistemų indeksavimo tikimybę atsitiktinės paieškos metu, jei užklausos konkurencija yra maža. Gauk prekės ženklo pavadinimą neribotą šaltinių skaičių. "Yext" ir "Moz" vietos gali padėti citavimo pastangomis.

Galimybės Lie kažkur

Yra teiginių, kad vietinis nuorodas į pastatą yra nenatūralus, nenaudingas ar neįmanomas. Daugeliu atveju jie yra klaidingi, bet vietinėms SEO paslaugoms atlikti - vieną turi būti kūrybiškesni nei didieji leidėjai. Galimybės kurti nuorodas į svetaines yra daug mažesnės, nes vietiniai raktiniai žodžiai neturi tokio pat dydžio, taip pat tikslinės svetainės yra mažai autorizuotos. Naudokite vietinius laikraščius, vietinius tinklaraštininkus, įvykių puslapiai šiame regione, kitos vietinės įmonės ar vietinės labdaros organizacijos, veikiančios kaip rėmėjai .

galimybės yra plačios, tačiau prieš pradedant kurti naują erdvę suprasti jos apribojimus. Nurodytas spindulys nustato, kaip vykdomos verslo skatinimo strategijos. Esami apribojimai skatina kūrybiškumą ir galimybių paieškos efektyvumą .

Atidarykite nuorodų įrankį, kad pradėtumėte ieškoti perspektyvų

Svetainėje turėtų būti naudojamas bet koks tinkamas įrankis. Nepaisant to, apsvarstykite verslo padėtį ir konkurencijos veiksnius. Tyrimai apie vietines pagrindines sąvokas ir jų ir aukščiausio lygio reitingą, kaip kito verslo rangas.

Sudarykite šių bendrovių sąrašą ir pažiūrėkite, kokias Atgalinės nuorodos jie įgijo praeityje. Palyginkite, kokie bendrieji ryšiai egzistuoja, nes jie yra dabartinė konkurencija rinkoje. Palyginkite svetainės grįžtamojo ryšio profilį, kad galėtumėte sužinoti, ką ji praleidžia. Pašalinkite bet kokius pasikartojančius saitus, kurie būdingi konkurencijai, ir eikite po to, kai jų svetainėje nėra. Ši svetainė yra geresnėje padėtyje, kad galėtų konkuruoti dabar, jei tai atliks be jokių trūkumų .

Daugiau galimybių paieška

Jei konkurencija sugenda, pats logiškiausias ir natūralus dalykas yra gauti daugiau nuorodų. Išnagrinėkite kitas vietines įmones, kurios nėra dabartinėje pramonės šakoje, kad sužinotumėte, kaip jos sukuria. Ten gali būti keletas mažai kabančių vaisių, kurie praeityje galėjo paremti smulkųjį verslą. Vienas iš būdų yra surasti aukštą traukos verslą iš paslaugų, tokių kaip "Yelp", ir įdėti juos į grįžtamojo ryšio analizės priemonę. Jie gali nesuteikti jokios vertės, tačiau juose yra daug informacijos apie įvairius reklamos būdus .

November 29, 2017