Back to Question Center
0

Semalto vertinga praktika: kaip nustatyti savo socialinės žiniasklaidos reklamą sėkme

1 answers:

Niekas negali ginčyti fakto, kad socialinė žiniasklaida yra geriausia platforma, per kurią prekės ženklas gali pasiekti "Z" (iGeneration) ir tūkstantmečio kartų. Tiesą sakant, 95 proc. Visų suaugusiųjų, kurių amžius nuo 18 iki 34 metų, labiau tikėtina, kad jie nori pirkti iš savo naudojamos socialinės platformos patvirtinto prekės ženklo .

Kai kalbama apie rinkodarą, visada galite apsvarstyti mokamą socialinės žiniasklaidos rinkodarą. Tai suteikia didelę investicijų grąžą su minimaliomis išlaidomis. Tai leidžia gerai skaityti mažąsias ir vidutines įmones bei pradedantiesiems, neturintiems finansinių raumenų, sukurti didelę kampaniją .

Atsižvelgdama į tai, Julija Vasneva, vadovaujanti ekspertė iš Semalt "Skaitmeninės paslaugos" atkreipia dėmesį į patarimus, kaip maksimaliai išnaudoti savo mažos biudžeto socialinės žiniasklaidos kampaniją

atlikite kai kuriuos bandymus

Kariuomenėje yra kažkas vadinamas agresyviu nuskaitymu. Tai taktika, pagal kurią batalionas išsiunčia nedidelę grupę priešo formavimui. Savo kampanijoje galite naudoti agresyvų nuskaitymą, tačiau vietoj to, kad išsiųsite karius, jūs aukojote savo išteklius. Išleisdami pinigus įvairiose srityse, išsiaiškinsite, kuris iš jų turi geresnes investicijų grąžą .

Pasirinkite tinkamą tinklą

Įvairios tikslinės grupės turi skirtingą demografiją. Pavyzdžiui, jauni žmonės nuo 25 iki 34 metų dažniau naudoja "Facebook"..Tai sudaro tik 29,7% visų naudotojų. Įdomu tai, kad "Facebook" vartotojai dažniausiai yra moterys, kurių 77% naudoja svetainę, palyginti su 66% visų vyrų .

Jei į paveikslėlį įtraukiate "YouTube", tada statistika yra šiek tiek kitoks. Čia moterys sudaro tik 38% vartotojų, o likusi dalis yra akivaizdžiai vyrų. Be to, daugiau nei 50% visų peržiūrų buvo padaryta naudojant tabletę ar delninį įrenginį, todėl jis idealiai tinka mobiliesiems vartotojams .

Su visais šiais skaičiais jūs nustebsite, kad tik 9% SMB naudoja socialinę žiniasklaidą savo prekės ženklui pristatyti. Kaip tokį, jūs galite gauti per visą užbaigimą pranašumą su kažkuo labai paprastu .

Surask tinkamą laiką dalytis turiniu

Dabar, kai nustatėte, kam norite nukreipti, svarbu išsiaiškinti, koks idealus laikas pasidalinti turiniu. Kai kurie ekspertai rekomenduoja, kad jūs turėtumėte tai padaryti kada nors vidurinės savaitės metu, pageidautina, nuo 1 iki 3. Kai kalbama apie "Twitter", laikas yra skirtingas - "tweeps" veikia nuo 9 ryto iki 3 popietės.

Sužinokite, kaip planuoti

Nors gali būti sunku išsiaiškinti, kada jūsų tinklas yra aktyvus dėl skirtingų laiko juostų ir kitų veiksnių, niekada negalėsite nerimauti, jei planuojate savo pranešimus puikiai. Paimkite nešiojamąjį kompiuterį ir skirkite jį savo tweets, dienoraščių, vaizdo įrašų ir kitos svarbios informacijos planavimui. Jūs netgi galite automatizuoti procesą, naudodamiesi kištuku.

Pateikti kokybę

Turėdamas visa kita, jūsų socialinės žiniasklaidos kampanijos sėkmė priklauso nuo vieno dalyko - paskelbto turinio kokybės. Nesijaudink. Skelbti turinį, kuris prideda vertingos jūsų būsimos ir dabartinės pasėlių klientų; ko jie būtų priversti pasidalinti Source .

November 27, 2017