Back to Question Center
0

Semalto ekspertas iš Islamabado: vadovas, kaip užblokuoti šaligatvio ir šlamšto siuntimą

1 answers:

Jei kada nors pastebite didelį srautą į svetainę ir jūsų "Google Analytics" paskyroje rodomos šlamšto arba žemos kokybės svetainės, jūsų svetainė galėjo būti įstrigę pagal nukreipimo vaiduoklį ar persiuntimo šlamštą. Kadangi ši šlamšto forma daro didelę įtaką gaunamai paskyros ir eismo informacijai, svarbu patikrinti "Google Analytics" paskyrą ir stebėti, kokie pakeitimai turėtų būti padaryti.

Sohail Sadiq, pirmaujanti Semalt specialistė, pateikia tam tikras praktines problemas šiuo klausimu .

Įvadas apie nepageidaujamą šlamštą ir nukreipimo šlamštą:

Šlamšto šaltinis yra jūsų svetainės lankomumas, gaunamas iš skaitytuvų ir robočių, ir apsimeta persiuntimo nuorodomis ar persiuntimo apsilankymais, o šlamštas dėl vaiduoklis neina jūsų svetainės ir palieka įspūdį jūsų "Google Analytics" paskyroje .

robotai ir robotai:

Skaitytuvai ir robotai yra robotai ir interneto naršyklės, kurie lankosi skirtingose ​​svetainėse. Paprastai jie laikomi nekenksmingais ir būtų naudojami nuskaityti jūsų tinklalapius ir straipsnius. Skaitytuvai ir geri robotai identifikuoja save kaip svetainę ir niekada nebus rodomi "Google Analytics" statistikoje. Bet blogi robotai ar vorai negali atpažinti save, todėl jie bus užregistruoti "Google Analytics" paskyrose. Jie aplanko jūsų svetainę su procentine atmetimo norma ir palieka tinklalapius per kelias sekundes .

Dvasios persiuntimai

Vaikų persiuntimai nėra tinkami svetainėms ir gali sukelti rimtų problemų jūsų svetainėje. Jie neskundžia jūsų svetainės, o šlamšto platintojai ir įsilaužėliai nustatė, kad šis metodas naudojamas "Google Analytics" serveriui. Jie taip pat piktnaudžiavimo seansais jūsų svetainėje ir apgaulingų organinių įvykių ir apsilankymų. Be to, "vaiduoklių" nukreipimai dažnai atspindi analizės kodą ir apgaudinėja jūsų "Google Analytics", kad tikėję, kad tikri žmonės patyrė jūsų svetainę .

Kaip užkirsti kelią persiuntimo šlamštui ir vaiduokliui

"Google Analytics" paskyroje yra įvairių būdų užkirsti kelią persiuntimo šlamštui ir vaiduoklis. Pirmasis - naudoti filtrus, o antrasis - juos visiškai blokuoti..

Filtrai yra paprastas būdas paneigti ataskaitų kokybišką srautą. Jas lengva sukurti, o referalai niekada neįrašomi, kai į filtrus įtraukiate įtartinas svetaines .

Galite redaguoti .htaccess failą šiuo kodu:

#STOP REFERRAL SPAM

RewriteCond% {HTTP_REFERER} exampleI \ .com [NC, OR]

RewriteCond% {HTTP_REFERER} pavyzdysII \ .com [NC, OR]

RewriteCond% {HTTP_REFERER} darodar \ .com [NC, OR]

RewriteRule. * - [F]

Šis kodas turėtų būti pateikiamas kartu su URL, kurį norite pašalinti. Taip pat galite kopijuoti ir įterpti eilutę "RewriteCond" visais URL, kuriuos galbūt norėsite blokuoti "Google Analytics" paskyroje .

Naudokite filtrus, kad blokuotumėte vaiduoklių referalų

Tiesa, blokavimas naudojant .htaccess failą yra lengvas, tačiau dauguma šiukšlių darydančiųjų yra pakankamai protingi, kad neleistų tai įvykti. Tokiomis aplinkybėmis galite naudoti filtrus, kad blokuotumėte vaiduoklių referatus. Yra daug pamokų, kad gautumėte įkvėpimo. Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, - filtruoti srautą analizės pagal pavadinimą. "Google" paskyros parodytas kaip "negaliojantis kompiuterio vardas" nurodo "spokos" nukreipimus ir nukreipimo šlamštas. Pirmiausia turėtumėte rasti jų buvimo vietą ir blokuoti juos skyriuje "Administratorius". Įsitikinkite, kad naudodami šį metodą užblokavote visas įtartinas svetaines ir vaiduoklių nukreipimus Source .

November 29, 2017