Back to Question Center
0

Semalt: žmogus, kuris redagavo tris milijonus Wiki straipsnių

1 answers:

Šiame straipsnyje Oliver Kingas Semalt klientų sėkmės vadybininkas ketina pasakyti apie Svenkerio Johansson'o programinę įrangą, kuri sėkmingai sukūrė milijonus straipsnių Wikipedia ir kaip jis tapo vienu iš labiausiai žinomų ir vaisingų šios enciklopedijos svetainės redaktorių. Šis švedų fizikos mokytojas yra plačiai žinomas kaip Lsj. Jis sukūrė "Lsjbot", automatizuotą Vikipedijos redaktorių, kuris padėjo "Svenker" kurti daug Vikipedijos straipsnių švedų kalba .

Iki šiol "Lsjbot" sugebėjo sukurti tris milijonus straipsnių įvairiuose "Wikipedia" versijose ir surinkti per dešimt milijonų individualių pakeitimų. Johansson sako, kad pagrindinė užduotis yra kurti straipsnius apie skirtingas gyvūnų ir augalų rūšis, o dauguma jo pakeitimų yra susiję tik su šia užduotimi. Buvo atvejų, kai Wikipedia turėjo tik keletą robočių, tačiau Johansson teigia, kad jie vis labiau svarbūs šiandien ir turėtų būti "Google" ir "Wikipedia" mechanizmų dalis .

Tačiau yra ribų, ką mes galime padaryti su robotais. Boti svarbūs, nes jie padeda išlaikyti daugybę darbo ir kurti įvairius straipsnius Wikipedia. Jo anglų kalba yra milijonai publikuotų straipsnių, o robai naudojami vandalizmo gerinimui. Visame pasaulyje jie rasti senų daiktų taisymo ir atnaujinimo, archyvavimo esamų diskusijų, "Vikipedijos" straipsnių kategorijų keitimo ir tikslių datų antspaudų pridėjimo į rankinių problemų ataskaitas..

Ar robotai rašo NASA istoriją?

Vienas iš pagrindinių šio metodo pavojų yra straipsniai, kurie baigiasi NASA istorija. Daugelis žmonių mano, kad robotai sukūrė tuos straipsnius, o jų leidyboje dalyvavo daugybė automatinių programų. 2008 m. Algoritmas buvo žinomas kaip "ClueBot II", sėkmingai parašęs penkiolika tūkstančių "Wikipedia" straipsnių apie asteroidus. Jis tiesiog perrašė viešus duomenis ir paverčia informaciją iš NASA duomenų bazės į straipsnius Vikipedijoje. Šie straipsniai redagavo robotai, kurie pakeitė savo žymes ir susiejo juos su atgalinėmis nuorodomis . Šie batai net pakeitė versijas "Wikipedia" anglų kalbomis į kinų versijas. 2012 m. Ši kūrinija buvo panaikinta, o žmonės atliko visą darbą .

Batai arba robotai vykdo specialius patvirtinimo procesus

"Cluebot" pavyzdžiai pateikė direktoriaus pavaduotojas ir "Wikimedia Foundation", kuris yra atsakingas už svetainės priežiūrą, direktorius Erikas Molleris. Jis sako, kad visapusiška politika reglamentuoja robotų ar robotų naudojimą Vikipedijoje. Jis pasakojo "Guardian", kad ne visi žaidėjai gali dirbti su šia gigantiška enciklopedija dėl ribotų savybių, funkcijų ir galimybių. Dauguma robotų išgyvena griežtą patvirtinimo procedūrą, kai žmonės nustato, ar jų atliekamos užduotys yra prasmingos, ar ne. Botieji, kurie retai atlieka nereikalingus užsiėmimus, nedelsiant arba nedelsdami atmetami visam gyvenimui .

Molleris taip pat pripažįsta, kad struktūrizuoti "Wikipedia" ir jo projektų duomenys yra palaikomi įvairiais būdais, kurie padeda atnaujinti dalykus ir sumažina žmonių klaidų potencialą rankiniu būdu atnaujinant ir importuojant numerius .

Vikipedija yra viena iš svetainių, kuriose yra daug straipsnių. Johansson gynė vien tik milijonų straipsnių kūrimo praktiką, sakydamas, kad jis išmintingai panaudojo robotai ir robotai ir juos patvirtino aukšti vadovai prieš juos naudodami Wikipedia Source .

November 29, 2017