Back to Question Center
0

Semalt: vidinės eismo ištraukimas iš "Google Analytics" paskyros

1 answers:

Daugelis tarptautinių korporacijų naudoja "Google Analytics" programinę įrangą dėl jos efektyvumo ir patikimumo. Ši programinė įranga naudojama eismo stebėjimui, taip pat teikia naudotojams naudingą informaciją apie lankytojų, kurie pasiekia svetainę, tipą. Taip pat pateikiama informacija apie tai, ką lankytojai lankosi svetainėje. Geriausias dalykas, susijęs su "Google Analytics", yra tai, kad jis gali būti pritaikytas, paprastas naudoti ir nemokamas. "Google" analizė yra naudinga norint nepageidaujamus duomenis siųsti iš svetainių. Svetainėje yra naudinga nurodyti, kad gauna daug nuomonių. Taip yra todėl, kad tai gali būti naudinga užtikrinant, kad iš reklamos būtų galima gauti daugiau pajamų, o tai galiausiai padidins pardavimo apimtį. Tačiau, jei ataskaitose pateikiami nesąžiningi duomenys, tada jo patikimumas būtų klaidinantis.

Julsta Vashneva, Semalt vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas, teigia, kad šie blogi duomenys yra kenksmingi, nes tai turi įtakos ataskaitų duomenims. Tai daro neigiamą poveikį vidiniam srautui ir turėtų būti pašalintas iš kompiuterio. Tokių nepageidaujamų duomenų šaltinis gali būti persiuntimo šlamštas. Jei teisingai laikomasi, šiuos duomenis galima pašalinti paprasta tvarka..

Pirmasis žingsnis - nustatyti jūsų IP adresą. Paieškos IP adreso nustatymas yra paprastas, todėl paieškos rezultatuose paprasčiausiai turite "Koks mano IP adresas" yra "Google", o IP adresas rodomas kaip numeris ekrano viršuje, kuris turėtų būti nurodomas ateityje. Nustačius IP adresą, turite prisijungti prie savo "Google Analytics" paskyros ir pasirinkti paskyrą, kurią norite blokuoti nepageidaujamus duomenis. Paskyros meniu pasirinkite administratoriaus mygtuką ir spustelėkite admin nuorodą. Po to, kai atidaroma Administratoriaus nuoroda, pasirinkite filtrų skyriuje ir pasirinkite parinktį Visi filtrai. Po to turėtų būti pasirinkta nauja filtro parinktis, po kurios pridedamas filtro pasirinkimas. Pasirinkę filtro pridėjimo filtrą, reikia sukurti filtro pavadinimą. Filtro pavadinimas gali būti bet koks, pvz., Galite pasirinkti pavadinti jį Namų srautas arba Darbo eismas. Po to, kai įvardijote filtrą, turėtumėte spustelėti mygtuką "Išskirti" .

Pasirinkus išskyrimo parinktį, užtikrinama, kad nebenumatote naudingų duomenų, bet tik nesąžiningus duomenis, kurių nereikia pateikti ataskaitose. Tuomet išjungus parinktį pasirinkite "srautas iš IP adreso". Kitas žingsnis yra pasirinkti parinktį ", kuri yra lygi", po kurios turėtų būti įvesti pirmame etape sukurtą IP adresą. Kai tai atlikta, turite pažymėti parinktį "Visos svetainės", tada spustelėkite "Pridėti mygtuką". Paskutinis žingsnis yra pasirinkti išsaugojimo mygtuką .

Atlikus pirmiau nurodytą procedūrą, vidinis srautas bus blokuojamas rodyti jūsų "Google Analytics" paskyroje. Tai reiškia, kad, kai pateksite į savo svetainę, jūsų vidinio srauto įrašas nebus registruojamas Source .

November 29, 2017