Back to Question Center
0

Semalt: tai, ko reikia žinoti apie interneto sukčiavimą ir sukčiavimą

1 answers:

Sukčiavimas internete yra neteisėtas interneto programinės įrangos arba paslaugų naudojimas, kad būtų galima pasinaudotikažkieno turto. Kasmet milijonai milijardų dolerių yra pavogti per interneto svetaines, el. Laiškus ir kitus panašius dalykus. Keletasaukšto rango įsilaužėliai naudoja atnaujintų pardavėjų pavadinimus, kad sulaikytų aukas ir paimtų pinigus internete. Su laiko praeitimiInterneto sukčiavimas tapo pagrindine civilių gyventojų ir teisėsaugos institucijų problema.

Ross Barber, The Semalt Klientų sėkmės vadybininkas perduoda svarbią informaciją apie tokios rūšies nusikalstamą veiklą.

Kaip apsisaugoti

Galite apsisaugoti internete, jei žinote viską apie tipusinterneto sukčiavimo. Pavogtos kredito kortelės, nežinomi laiškai, loterijos, nepatikimos tinklalapiai ir netikri aukcionai yra dažniausiai pasitaikantysinterneto sukčiavimas. Nėra nustatytos taisyklės saugoti internete; tačiau galite saugoti save, išsaugodami savo kredito kortelės duomenis.Taip pat svarbu, kad jūs nenorėtumėte spustelėti nežinomų priedų ir nesidalijote savo vartotojo vardu ar slaptažodžiu su trečiąja šalimi.

Ką daryti, jei tapai auka

Šiandien daugėja internetinių sukčiavimo atvejų, todėl jums svarbu tai padarytiAtminkite kelis dalykus:

  • 1. Reaguoti tik į el. Laiškus, gautus iš autentiškų ID. Jei jūsų šlamšto aplankas yragausite daugybę el. laiškų, turite juos ištrinti kuo anksčiau
  • .
  • 2. Turėtumėte prisiminti, kad jokio realaus darbo nereikia mokėti, įskaitant vizos tvarkymo mokesčius,sertifikavimo mokesčiai ir administraciniai mokesčiai..Jei kas nors siūlo jums darbą ir nori, kad jūs pateiktumėte mokestį, yra tikimybė, kad jis ar jibando sulaikyti tave.
  • 3. Jūs neturėtumėte įstrigti to, kas sako, kad laimėjote loteriją. Nėratoks dalykas internete, todėl įsilaužėliai tik ketina jus pritraukti ir pavogti jūsų pinigus.

Kaip grąžinti pinigus

"Cyber ​​įstatymai" siūlo teisėtus išteklius ir būdus, kaip susigrąžinti pinigus. Jei buvote atokių sukčiavimo auka, galite kreiptis į interneto nusikaltimų skundų centrą. Pateikite skundą šiai bendrovei, ir jie atsekti IPadresas, iš kurio buvo pavogti jūsų pinigai.

Be to, galite pateikti savo ginčų sprendimo formą klientuisandoriai sustojo. Dėl to turėsite susisiekti su savo artimiausio banko filialu ir pateikti jiems išsamią informaciją. Teismas gali tęstiatliksite savo skundų tyrimus, o klausimas bus išklausytas ir priimtas per devynis iki vienuolikos mėnesių.

Interneto sukčiavimo tipai

Štai keletas pagrindinių interneto sukčiavimo atvejų, susijusių su teisėsauga ir reguliavimuinstitucijos ir vartotojų organizacijos žiūrint:

  • Aukcionai ir mažmeninės prekybos tinklai internete

Apgaulingos sistemos dažnai pateikiamos aukcionų svetainėse, siekiant pritraukti daugiau ir daugiau žmonių.Įsilaužėliai bando pavogti pinigus per šias schemas, siūlydami jums gražią sumą ar keliones į kitas šalis.

  • Verslo galimybės

Jei kas nors susisiekia su jumis el. Paštu ir siūlo verslo galimybes, yra tikimybėkad jis ar ji bando sulaikyti jus. Verslo galimybės niekada nerekomenduojamos privačiais el. Pašto ID.

  • Tapatybės vagystė ir sukčiavimas

Kai kurios interneto sukčiavimo programos apima tapatybės vagystes - neteisėtą jų naudojimą ir naudojimąsavo asmens duomenis tokiu būdu, kuris apima apgaulę ar sukčiavimą Source .

November 28, 2017