Back to Question Center
0

Semalt: tai, ko jūs negalite suprasti apie "Google Analytics"

1 answers:

Kiekviena bendrovė gali parduoti didelius pardavimus, kai įsigyja puikių interneto rinkodaros įgūdžių, tokių kaip turinio rinkodara . Pagrindinės įmonės sėkmingai sėkmingai naudoja "Search Engine Optimization" (SEO) įrankius, kad padidintų jų buvimą internete. Pavyzdžiui, kai kurie žiniatinklio valdytojai naudoja "Google Analytics", kad pagerintų savo reitingą dėl daugybės funkcijų. "Google Analytics" gali pateikti skirtingus duomenis, susijusius su rinkodaros kampanijos pažangos stebėjimu. Galite pasinaudoti "Google Analytics", ypač tada, kai ją įdiegsite teisingai. Kai kurie iš "Google Analytics" funkcijų, kurias turėtumėte žinoti atliekant internetinę rinkodarą, vadovaujasi Andrew Dyhan, Semalt klientų sėkmės vadybininku:

"Google Analytics" yra nemokama - 71363. Paieškos sistemos optimizavimas ir kiti interneto svetainių kūrimo aspektai gali būti brangūs, ypač naujokai. Interneto rinkodara nėra nemokama, tačiau tai vertinga investicija. Kai kurie SEO įrankiai yra labai brangūs ir dažnai sukelia kai kurių pagrindinių interneto rinkodaros įgūdžių žlugimą. Laimei, "Google Analytics" yra nemokama, ir kiekvienas gali ją pasiekti užsiregistruodamas prie paskyros. Yra ir kitų atvejų, kai žmonės sąveikauja internete naudodami interneto žiniatinklio valdytojo įrankius, pvz., "Google Analytics". Galėsite stebėti kai kurių jūsų verslo metrikų našumą..

"Google Analytics" yra populiarus Dauguma svetainių naudoja "Google Analytics", kad stebėtų jų pardavimus. Todėl "Google Analytics" turi keletą geriausių duomenų ir statistikos, apimančių konkrečių žiniatinklio valdytojų veiksmus tam tikroje nišoje. Galite padaryti didelį pelną internete naudodami šį standartinį įrankį. "Google" sukuria verslo metriką, kuri yra tiksli ir tiksli prognozuojant rinkos tendencijas. "Google" paieškos informacija taip pat pateikiama šio įrankio serverio duomenų bazėje, todėl ji yra universalus siekiant šių aspektų .

"Google Analytics" yra galingas "Google Analytics" kiekvieną kartą padeda daugiau nei milijonui svetainių, reikalingų žiniatinklio valdytojui. Panašiai jie turi didelę tikimybę gauti didžiausią srautą nei kiti žiniatinklio valdytojo įrankiai.

"Google Analytics" yra sudėtinga. Vartotojai, kurie atlieka balto skrybėlių SEO, turi galimybę internete pasiekti milijonus klientų. Yra daug atvejų, per kuriuos žmonės gali praktikuoti SEO. Naudodamiesi "Google Analytics" esate įsitikinę, kad išvengsite "black hat" SEO taktikos. Jūsų svetainė gali būti saugi nuo nuobaudos reitingavimo, taip pat deindeksacijos .

Išvada

Svarbu sėkmingai naudotis interneto rinkodaros įgūdžiais, kad galėtumėte išnaudoti visas žiniatinklio galimybes. Žmonės taip pat gali susisiekti su pagrindinėmis kompanijomis ir sėkmingai naudotis SEO metodais. "Google Analytics" gali būti galingas žiniatinklio valdytojo įrankis daugeliui SEO programų. Kai kurie būdai, kuriais galite naudoti "Google Analytics", kad stebėtų svarbių jūsų svetainės aspektų pažangą, būtų stebimi ir stebimi šiame straipsnyje.

November 29, 2017