Back to Question Center
0

Semalt pristato keisčiausių Wiki straipsnių kada nors

1 answers:

"Wikipedia" naršant labai lengva patekti į "wiki" skylę. Galėtumėte ieškoti aktorių, kurie vaidino geriausius vaidmenis Holivudo filmuose, ir tada pradėjote ieškoti jų žmonų ir nustatėte, kad jie nevyko į vidurinę mokyklą ir pradėjo savo karjerą per anksti. Vikipedija neseniai šventė savo 15-ąsias metines, o svetainė pradeda teikti informaciją vaikams, atliekantiems savo užduotis ir namų darbus. Čia "Oliver King" "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas Oliver Kingas su daugybe duomenų ir informacijos pasiekė pirštų atspaudus, suapvalinęs keisčiausius ir gudresnius visų laikų "Wiki" straipsnius:

1. Vladimiras Демихов

Vladimiras Demihovas buvo garsus ir atnaujintas mokslininkas, kuris pirmą kartą pristatė organų transplantacijos sąvokas. Nuo 1930 iki 1950 m. Jis atliko kelis eksperimentus ir persodino žmogaus širdį į beždžionę. Vėliau jis sėkmingai persodino šunų galvas. 1960-aisiais šis mokslininkas sugebėjo persodinti šunų galvą, paversdamas jį dvejopu galvute. Plačiai manoma, kad dr. Robertas White, neurochirurgas, kuris sukūrė galvos transplantacijas beždžionėse, buvo labai įspūdintas Deminkhovo darbe .

2. Joyce Carol Vincent

Londono buto, kuris atrodė keistas ir neįprastas, kaip miręs kūnas, kuris ilgiau kaip trejus metus guli, pasirodė Carolio Vincento kūną. Dėl sąskaitų apmokėjimo automatiškai, jos televizorius ir šildymas buvo paleisti, ir dalis jos nuoma buvo mokama, visi manė, kad Joyce buvo gyvas. Dienas prieš jos mirtį ši mergina nutraukė ryšius su giminaičiais ir draugais .

3. Jennifer ir June Gibbons

Tai buvo gražūs dvynukai, atspindintys vienas kito judesius ir kalbėjosi vieni su kitais taip, kad niekas niekada negalėjo suprasti. Nepaisant bandymų juos atskirti, išsiųsdami į skirtingas mokyklas, Dvyniai tapo katatoninėmis ir izoliuoti save, kol jie susibūrė visą gyvenimą. Netrukus jie tapo nusikaltėliais ir buvo išsiųsti į ligoninę, kur jie praleido keturiolika metų. Jenniferis kovojo su sunkiomis komplikacijomis ir mirė nuo uždegimo, o birželio mėn. 10)

4. Arminas Meiwesas

Šis vokiečių vaikinas įgijo nemažą reputaciją žmogžudystėje ir valgydamas žmogų, kuris davė save Arminui internete. Jis paskelbė skelbimą svetainėje "The Cannibal Café", kur Meiwes pareiškė, kad jis ieško, kad kažkas būtų nužudytas ir suvartotas. Berlyno vyras Bernd Jürgen Armando atsakė į savo skelbimą, o Miewes amputavo Brandeso varpą ir tinkamai paruošė jį .

5. Karstai gimimo

Tai plačiai laikoma skrodimo vaisiaus ekstruzija ir priklauso nėščios moters istorijai. Dėl šiuolaikinių mirusiųjų ir progresavusių medikamentų cheminių medžiagų tokie atvejai pasitaiko retai. Tačiau XV a. Medicinos institucijos pranešė apie tokius incidentus daugelyje .

6. Roanoke kolonija

Šis Roanoke žemėlapis buvo apleistas, o įrenginys priklauso Šiaurės Karolinai. Sir Walter Raleigh išsiųstas daugiau nei 100 kolonistų, kad įsteigtų miestą Chesapeake įlankoje. Šį miestą vadovavo John White. Kai Balta buvo paprašyta aplankyti Roanoke, kad patikrintų gyventojus, jis rast skeletas, o kolonija vadinama "Lost Colony" .

7. Paslaptingo dingimo sąrašas

Šiame paslaptingo dingimo sąraše yra daug žmonių, kurie dingo iš Žemės paviršiaus, ir niekas nežino, kur jie eina Source .

November 29, 2017