Back to Question Center
0

Semalt - Priežastys, leidžiančios išskirti vidinį srautą iš jūsų "Analytics" ataskaitų

1 answers:

Įsivaizduokite, kad jūs priskyrėte sau užduotį išeiti iš "Google Analytics" ir nesupranta, kaip tai padaryti. Jei atliksite su juo susijusį tyrimą, galėtumėte suprasti, kad yra įvairių teorijų, koncepcijų ir ginčų dėl to, kodėl svarbu išskirti vidinį srautą iš "Google Analytics". Kai kurie žmonės sako, kad svarbu užtikrinti jūsų svetainės ir jos srauto kokybę, o kiti sako, kad tai nėra būtina .

Atsižvelgdami į tai, galite analizuoti lankytojus ir jūsų svetainės kokybę, nesvarbu, ar naudojatės privataus domeno ar viešo domeno.

Ivanas Konovalovas, Semalt klientų sėkmės vadovas, paaiškina, kad vidinis srautas ir išorinis srautas labai skiriasi. Vidaus eismas apima visus jūsų įmonės darbuotojus, jų giminaičius, kitas panašias agentūras ir visus jūsų mieste gyvenančius žmones .

Kodėl filtruoti vidinį srautą

Yra daug privalumų, kaip filtruoti vidinį srautą. Tai suteiks jums laisvę ir prasmę būti saugiai internete. Tai taip pat padeda patobulinti lankytojų patirtį ir jūs galite įsitikinti, kad jūsų svetainę aplanko tik tikri žmonės ir tikrieji asmenys.

Leiskite man paaiškinti jį pavyzdžiu: jei naudojate įtartiną IP ir nežinote jo patikimumo, geresnė galimybė yra tai, kad kompiuterio įrenginį laikote anonimiška ir neleiskite" Google " "Analytics" skaičiuoja jūsų nuomonę. Šiuo tikslu galite naudoti įvairią programinę įrangą ir įrankius: netgi "WordPress" turi daugybę papildinių, iš kurių galima pasirinkti. Pirmiausia turėtumėte galėti atskirti vidinius srauto šaltinius ir išorės srauto šaltinius .

Jei jūsų įskiepis ar programinė įranga nepalaiko išorinio srauto, tuomet turėtumėte atkreipti dėmesį į savo nustatymų koregavimą kuo anksčiau. Procesą galite pradėti žiūrėdami "Google Analytics" ataskaitas. Įsitikinkite, kad vartotojai, kurie lankosi jūsų svetainėse, bendrauja su skirtingais jūsų puslapiais ir patinka ir bendrina jūsų įrašus. Jūs turėtumėte žinoti priežastis, kodėl lankotės savo tinklalapyje ir jų IP pobūdį. Jie neturėtų naudoti jokių IP, kurie atrodo įtartinai ir nėra tinkami jūsų svetainės sveikatai.

Kaip filtruoti vidinį srautą

Kalbant apie vidinio srauto filtravimą, turėtumėte įsitikinti, kad šiuo tikslu naudojate unikalų IP adresą. Tuo pačiu metu turėtumėte nuolat stebėti žiniatinklio srauto kokybę ir jo šaltinius. Galite koreguoti IP nustatymus ugniasiene ar naudojamoje naršyklėje. Tai turėtų parodyti, kiek puslapių yra www.whatsmyip.com formoje. Jei neturite idėjos, kas tai yra ir kaip tęsti šį procesą, leiskite man pasakyti, kad tai vartotojo apibrėžtas kintamųjų rinkinys, naudojamas siekiant užtikrinti, kad jūsų svetainė gautų tik kokybiškus ir ekologiškus rodinius. Kai kurie kiti būdai taip pat gali būti naudojami vidiniam srautui pašalinti iš ataskaitų. Taigi, jūs galite pasirinkti iš įvairių priemonių, būdų ir papildinių pagal jūsų poreikius ir bendruosius poreikius Source .

November 28, 2017