Back to Question Center
0

Semalt: paprasti būdai pašalinti srautą iš "Google Analytics"

1 answers:

Šiame straipsnyje Ivanas Konovalovas, pagrindinis ekspertas iš Semalt , išmokys jus, kaip pašalinti "Google Analytics" rodinius, kad gautų kokybiškų rezultatų .

Vis tiek prisimenu laiką, kai pradėjau savo dienoraštį keletą mėnesių. Mano "Google Analytics" paskyroje per dieną gaudavau daugiau kaip 1500 peržiūrų, bet kai aš redagavau savo puslapius ir keitė keletą nustatymų, jis pasidarė daugiau. Kai kuriuos mano puslapius redagavau nuo šimtų iki tūkstančių kartų, norėdamas gauti norimų rezultatų. Įvairūs Bloggers skelbia savo puslapio peržiūros ataskaitas arba viešai skelbia socialinės žiniasklaidos srauto statistiką ir nesupranta, kad tai gali pakenkti jų tinklaraščiui ar jų reputacijai internete. Taip yra todėl, kad daugybė nepageidaujamo e. Pašto platintojų bandytų sumažinti savo svetainių peržiūrų skaičių, taip paveikdami jų "Google Analytics" ataskaitas. Kai bendrinate savo svetainės nuorodas socialinės žiniasklaidos priemonėmis, turėtumėte įsitikinti, kad iš jo neįtraukėte vidinių eismo įrašų. Tai nėra kažkas, kas ateina kaip pasirinkimas arba numatytasis. Vietoj to, norėdami gauti pageidaujamus rezultatus, turėsite jį nustatyti rankiniu būdu arba įdiegti papildinį.

Neįtraukite savo IP adreso "Google Analytics"

Pirmasis ir svarbiausias dalykas, kurį turite padaryti, yra tai, kad neįtraukėte savo IP adreso į "Google Analytics". Svarbu užkirsti kelią jūsų skaičiavimui..Tam jums reikės sutelkti dėmesį į išorinį klientų elgesį ir tai, kaip jie sąveikauja su jūsų tinklalapiais. Tai gali labai paveikti jūsų svetainę ir jos bendrą našumą. Šiuo tikslu, pirma, turėsite identifikuoti savo IP adresą. "Google" padarė tai lengva ir paprasta savo vartotojams tai padaryti. Tiesiog įveskite, koks yra mano IP "Google" paieškoje, ir pamatysite, koks yra jūsų viešasis IP adresas. Labai lengva išskirti vieną IP adresą iš "Google Analytics". Tačiau, jei norite išskirti keletą IP, turite atlikti atitinkamus pakeitimus. Norėdami tai padaryti, pirmiausia turėtumėte kurti filtrus skirtingiems IP ir išskirti juos po vieną .

Išskirti nustatymus "Google Analytics" "WordPress" papildiniai

Tai dar vienas svarbus metodas. "Google Analytics" "WordPress" papildinius turite pašalinti arba koreguoti savo nustatymus. Norėdami tai padaryti, turėtumėte pereiti į savo "Google Analytics" paskyros filtrų skiltį ir pasirinkti pasirinktinį filtro parinktį. Be to, turėtumėte pašalinti ne tikruosius arba nelegalius srautus, bet ir jų šaltinius, ir spustelėkite filtro modelio mygtuką. Čia turėtumėte naudoti tinkintą kintamojo kodą, kuris gali būti HTML HTML kūno žyme. Lengva naudoti parinktį, kuri neleidžia jūsų duomenims neteisėtai naudotis ir jūsų "Google Analytics" kuria netikrą ataskaitą. Tai reiškia, kad kai kas nors aplankys jūsų svetainę, jų skaičius nebus skaičiuojamas, jei jų slapukai nebuvo nustatyti. Tai fantastinis ir vienas iš geriausių variantų, todėl šį būdą turėtumėte naudoti visose jūsų svetainėse. Bloggersai svarbu išlaikyti savo auditoriją ir jų svetainių patikimumą. Taigi šis metodas bus labai naudingas Source .

November 28, 2017