Back to Question Center
0

Semalt paaiškina, kaip blokuoti Reddit.Com referalų šlamštą "Google Analytics"

1 answers:

Jei matote neįprastą srautą ir daugybę nuomonių savo reddit.com paskyroje, jums nereikia jaudintis ir pabandyti koreguoti "Google Analytics" paskyros nustatymus. Neseniai Rusijos referalų šlamšto teikėjai pradėjo šlamštą keletą gerai žinomų ir garsių domenų ir sukūrė daugybę "Google Analytics" paskyrų naudodami kitų žmonių duomenis. Jie sukūrė daug reddit.com tinklalapių ir apsimetė jūsų geranoriais. Jie taip pat užpuolė vartotojus ir svetaines abc.xyz, addons.mozilla.org ir theextweb.com. Taigi labai reikia atsikratyti tų nepageidaujamų elektroninių laiškų, kol nepavyksta per vėlu gauti asmeninius duomenis .

ekspertas Semalt Ivanas Konovalovas teigia, kad viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl šlamšto siuntėjai šlamšto jūsų "Google Analytics" duomenis, naudodamiesi reddit.com referalų srautu ir kitomis panašiomis teisėtomis svetainėmis, yra tai, kad jie nori atkreipti dėmesį iš jūsų ir nori pritraukti jus prie savo asmeninių URL ir susijusių interneto naršyklių. Kai atidarysite jų nuorodas, pamatysite, kad nėra nieko naudingos skaityti ar įkvėpti. Tačiau jūsų apsilankymas visada skaičiuojamas jų požiūriu, o "Google AdSense" už tai moka. Per pastaruosius mėnesius "reddit.com" daug žmonių naudojosi, norėdami siųsti šlamštą ir keliauti į kelias svetaines..Tai buvo geras būdas reklamuoti savo svetainę, tačiau dabar ji nesuteikia kokybiškų rezultatų .

Tokie nepageidaujamo e. Pašto platintojai buvo vadinami susijusiais nepageidaujamais elektroniniais laiškais ir jų negalima sustabdyti tol, kol nebus imtasi rimtų priemonių. Šios šlamšto strategijos trūkumas yra tas, kad galite sugadinti duomenis "Google Analytics", todėl sunku analizuoti ir įvertinti jūsų svetainės informaciją. Srautas, kuris atvyksta iš reddit.com šioje formoje, neturi nieko bendra su patikimumu. Vietoje to jis labai paveikia jūsų "Google Analytics" duomenis. Pvz., Persiuntimai gali būti nukreipti į vieną ar du jūsų svetainės tinklalapius, o tada palikti beveik 100 procentų atmetimo rodiklį. Tokie rezultatai nėra tinkami jūsų svetainei ir neturėtų būti įtraukti į "Google Analytics". Tokiomis aplinkybėmis turėtumėte apsvarstyti galimybę filtruoti srautą ir užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų saugi .

Tiesa, referrer'o šlamštas sugeba sugadinti analitinius duomenis. Tai taip pat sukels įvairias problemas jums ir gali turėti įtakos jūsų svetainės optimizavimui. Tuo tikslu, spameriai naudoja įvairias priemones ir taktiką, nes nori įsitikinti, kad jūsų svetainės rodymai yra natūralūs, ir jūs manote, kad srautas atvyksta iš reddit.com .

Nesąžiningo pobūdžio siuntėjai nukreipia jūsų svetaines ir jų duomenis dėl daugybės priežasčių. Pvz., Jie nori reklamuoti savo tinklalapius naudodamiesi paieškos rezultatais ir nori jus padėti už lenktynes. Be to, jie nori padidinti savo "Google" paieškos variklio reitingą, sukuriant jūsų svetainėje grįžtamąją nuorodą. Bet kuriuo iš būdų tai gali pakenkti jūsų svetainei ir turėtų būti kuo anksčiau atsikratoma Source .

November 28, 2017