Back to Question Center
0

Semalt: Naudojant Botus Norėdami kurti Wiki straipsnius

1 answers:

Michael Brown, Semalt klientų sėkmės vadybininkas sako, kad Wikipedia arba tiesiog Wiki yra viena iš svetainių, kurios gali pasigirti daug straipsnių, parašytų įvairiomis temomis. Svenkerio Johanssonas, Švedijos universiteto administratorius, apgynė vieną milijonus straipsnių kūrimo praktiką, sakydamas, kad išmintingai išnaudojo robotai ir robotai ir juos patvirtino aukšti vadovai prieš juos naudodami Wikipedia .

"Johansson" programinė įranga sėkmingai sukūrė milijonus straipsnių Wikipedia, ir jis tapo vienu iš labiausiai žinomų ir vaisingų šios enciklopedijos svetainės redaktorių. Dabar šis fizikos mokytojas yra plačiai žinomas kaip Lsj. Jis sukūrė "Lsjbot", automatizuotą Vikipedijos redaktorių, kuris padėjo "Svenker" kurti daug Vikipedijos straipsnių švedų kalba. Iki šiol "Lsjbot" gali sukurti tris milijonus straipsnių įvairiuose "Wikipedia" versijose ir surinkti per dešimt milijonų individualių pakeitimų. Johansson sako, kad pagrindinė užduotis yra kurti straipsnius apie skirtingas gyvūnų ir augalų rūšis. Buvo atvejų, kai Wikipedia turėjo tik keletą robočių, tačiau Johansson teigia, kad jie vis labiau svarbūs šiandien ir turėtų būti "Google" ir "Wikipedia" mechanizmų dalis .

Tačiau yra ribų, ką mes galime padaryti su robotais..Žinoma, robotai yra svarbūs, nes jie padeda atlikti daugybę darbo, taip pat rašyti įvairius straipsnius Wikipedia. Jo anglų kalba yra milijonai paskelbtų straipsnių, o robotai yra naudojami daugeliui vandalizmo atkūrimo. Visame pasaulyje jie taiso ir atnaujina senus dalykus, archyvuoja esamas diskusijas, keičia Vikipedijos straipsnių kategorijas ir pridės tikslių datų spaudinių rankiniu būdu užduodamų problemų ataskaitose .

Robotai ar robotai vykdo specialius patvirtinimo procesus

"Cluebot" pavyzdžiai pateikė direktoriaus pavaduotojas ir "Wikimedia Foundation", kuris yra atsakingas už svetainės priežiūrą, direktorius Erikas Molleris. Jis sako, kad visapusiška politika reglamentuoja robotų ar robotų naudojimą Vikipedijoje. Jis pasakojo "Guardian", kad ne visi žaidėjai gali dirbti su šia gigantiška enciklopedija dėl ribotų savybių, funkcijų ir galimybių. Dauguma robotų išgyvena griežtą patvirtinimo procedūrą, kai žmonės nustato, ar jų atliekamos užduotys yra prasmingos, ar ne. Botieji, kurie retai atlieka nereikalingus užsiėmimus, nedelsiant arba nedelsdami atmetami visam gyvenimui .

"Moller" taip pat pripažįsta, kad "Wikipedia" ir jos projektų struktūrizuoti duomenys palaikomi įvairiais būdais, o tai padeda atnaujinti dalykus. Robotų ir robotų naudojimas straipsnių kūrimui turi savų trūkumų, tačiau Johansson gynė savo praktiką tvirtais atžvilgiais. Jis pažymi, kad Švedijos Vikipedijoje yra daugiau kaip 150 Žiedų valdovo personažų, tačiau tik keletas priklauso Vietnamo karui. Tai reiškia, kad šis talentingas mokyklos mokytojas pirmą kartą sukūrė robotus, kurie pakeičia rašytojus ir redaktorius. Tada jis aptaria Tolkieną ir baltą vyriškį. Jis vis dar atrodo sunkus vienam asmeniui, tačiau Johansson naudojo specialius Wikipedia botus, kad galėtų geriau atlikti savo užduotis Source .

November 29, 2017