Back to Question Center
0

Semalt: kokie mygtukai-už svetainę ir Darodar Bots ir kaip juos blokuoti?

1 answers:

Keliaudami per "Google Analytics" eismo ataskaitą, vienas iš dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, yra akivaizdaus srauto šaltinis. Kartais kai kurie šaltiniai gali sukurti daug srauto, negu kiti. Atidžiau pažvelgus, galima pastebėti, kad numerio referalų iš šių dviejų: darodar.com ir buttons-for-website.com - royal blue and cream weddings. Be jų, kurie rodomi GA ataskaitose, yra galimybė, kad jūs niekada niekada negirdėjote apie šias svetaines anksčiau, ir norėtumėte sužinoti, kodėl jie pritraukia tiek srautą .

Apibendrinant tai, abu domenai naudoja taktiką, kuris žinomas kaip persiuntimo šlamštas. "Max Bell", pirmaujantis ekspertas iš Semalt , paaiškina, kad mintis dėl persiuntimo šlamšto yra tai, kad svetainės generuoja daug nuorodų į vieną domeną iš konkrečios svetainės, kurią jos nori reklamuoti. Kai paieškos varikliai nuskaito žurnalus, jie suranda šiuos nukreipimus ir įtraukia juos į galutines ataskaitas. Neigiama yra tai, kad nė vienas srautas nėra galiojantis ir gali pakeisti svetainės sprendimų priėmimo būdą.

Kadangi visos nuorodos nukreipiamos į konkrečią svetainę, savininkas gali būti įdomu, kodėl svetainėje nurodyta tiek daug srauto. Kai jie GA ataskaitose spustelėja URL, jie peradresuoja į persiuntimo svetainę, kuri tada persiunčiama kaip naujas apsilankymas. Dėl šiukšlių svetainės hitai, kuriuos gauna iš nenuspėjamų savininkų, yra ekologiški.

Laimei, svetainėje nėra jokios realios grėsmės. Kaip minėta anksčiau, jis panaikina visus surinktus duomenis apie srautą į svetainę, nes jis sutampa su skaičiumi. Rezultatas yra įtvirtinta ataskaita, kuri neparodo faktinio to, kas vyksta svetainėje. Paprastai atmetimo rodikliai yra 100%, o vietos laikas yra nulis .

Būtina blokuoti "button-for-website" ir "darodar", kad būtų galima gauti daugiau realistiško vaizdo apie svetainės našumą. Daugelyje straipsnių, susijusių su problemos pašalinimu, apibūdinama palyginti nauja funkcija "Bot filtravimas" naudojimas "Google Analytics". Pagal "View" nustatymus "Google" pridėjo paprastą žymimąjį laukelį, kurį vartotojas gali pasirinkti patikrinti arba palikti jį nekontroliuojamu. Remiantis šio pasirinkimo patirtimi, šio straipsnio išvada daro prielaidą, kad batų filtravimo parinktis neišfiksuoja dviejų persiuntimo nepageidaujamų laiškų: "darodar"..Com "ir" buttons-for-website.com ".

Geresnis būdas užblokuoti "button-for-website" ir "darodar" reklaminius skelbimus dėl nepageidaujamo srauto yra naudoti pasirinktinį filtrą. Pasinaudokite šia procedūra:

1. Atidarykite "Google Analytics" ir spustelėkite skirtuką "Administratorius" .

2. Dešiniajame stulpelyje esančiame parinktyje "Peržiūra" turi būti pateiktas submeniu, kuriame yra paraginti "Sukurti naują vaizdą". Ekspertai pataria sukurti pasirinktinį filtrą pagal rodinį, kad proceso pabaigoje išliktų vienas nefiltruotas vaizdas, kuriame būtų visi neapdoroti duomenys palyginimams atlikti .

3. Nurodykite filtrą pavadinimu .

4. Skirtuke Filtrai pasirinkite parinktį + Naujas filtras .

5. Naudokite skiriamąjį naujojo filtro vardą .

6. Filtro tipas turėtų būti tinkintas .

7. Naudokite nuorodą lauke "Filtras", esančią lauke "Išskirti", ir įveskite pirmojo referrerio pavadinimą (mygtukai-svetainėje).

8. Išsaugoti.

9. Darodar.com pakartokite nuo 5 veiksmo.

November 29, 2017