Back to Question Center
0

Semalt - Kaip sėkmingai kovoti su šlamštu?

1 answers:

Šlamštas yra dažniausias problema, su kuria susiduria dauguma interneto vartotojų. Dažniausiai atsiunčiamos nepageidaujamos žinutėsžmonės su blogais ketinimais, pvz., sukčiavimas ir įsilaužimas. Šlamšto aplanke yra priedų, URL arba kitų raginimo veikti instrukcijų, kurios galinukentėjusiam asmeniui atskleisti vertingą informaciją šiam šlamštui. Šlamštas paima milijonus svetainių ir daug kitos asmeninės informacijos.Kiekvienas elektroninės komercijos verslas, interneto svetainė ar interneto vartotojas turi likti nuošalyje nuo šlamšto.

Jūs galite atsikratyti šlamšto, naudodamiesi patarimais ir praktika, kurią pateikė Jack Milleris,Vyresnysis klientų sėkmės vadovas Semalt ,toks kaip:

  • Apsaugokite savo el. Pašto adresą.

"Spam" aukso kasykla yra elektroninio pašto adresų sąrašas. Dauguma šlamšto teikėjų daugiausia dėmesio skiria rinkimuiEl. pašto adresų sąrašai, kuriais jie siunčia masinius šlamšto el. laiškus. Standartiniai šlamšto išpuoliai, kurie tokiu būdu patenka, yra iš porno svetainių.Jūsų el. Pašto saugumas gali būti gera idėja. Asmenims, turintiems svetainę, arba žmonėms, turintiems intensyvią internetinę veiklą, kurti kelis el. Laiškussąskaitos atlikti skirtingas užduotis gali būti šviesi idėja. Todėl dauguma šlamšto atakų gali nukreipti tik į vieną el. Laišką, o ne visus.

  • Naudokite šlamšto filtrus.

Yra šlamšto filtrai, kurie gali apsaugoti jūsų gautuosius nuo konkrečių pranešimųtipas arba siuntėjas. Daugelyje turinio valdymo sistemų yra šiukšlių filtrai, kurie gali apsaugoti jus nuo bendrų šlamšto laiškų. El. Pašto svetainės kaip "Outlook"ir "Gmail" turi šlamšto filtrus, kurių efektyvumas vis tiek yra laisvas. Dėl to jūs galite pasinaudoti savo anti-spam naudingumo.

  • Neatsako į šlamštą.

"Spammers" gali naudoti įvairius gudrybės, kad spustelėtų nuorodą savo el. Laiške arba žinute.Kai kurie įprasti būdai apima mygtuką, kuriame pateikiama tokia informacija kaip "spauskite čia, jei norite atsisakyti prenumeratos". Paspaudus viską patvirtinakad elektroninis adresas yra galiojantis, ir vartotojas naudoja el. pašto adresą. Be to, jame gali būti nuorodos į potencialiai žalingą svetainę,kuris gali padaryti nukentėjusįjį pažeidžiamą.

  • Neatidarykite priedų

    .

Taip pat nėra gerai atidaryti priedus, esančius šlamšto laiškais. Šie priedai galiyra virusai, tokie kaip Trojos arkliai. Ši kenkėjiška programa ir kirminai nukreipti į tikslinį naudotojo kompiuterį. Jie gali rinkti vertingos informacijospavyzdžiui, naršyklės slaptažodžiai ar net daugelis asmeninių kompiuterių. Bet kuris priedas, esantis šlamšto el. Laiškuose, turėtų likti ten. Bet kokiu atveju ištrinkitebet koks šlamštas el. paštu labai greitai.

  • Pranešti apie šlamštą.

Jei susitiksite su el. Laišku, kurį esate tikri, kad jis yra šlamštas, tai turėtumėte pažymėti kaip šlamštą. Taipriemonė leidžia jums dalyvauti šlamšto išnaikinimo kampanijoje, todėl jūsų įnašas skaičiuojamas. Dėl to pakelkite pavojaus signalą prieš pabėgdamisunku išsaugoti kitą asmenį.

Išvada

Šlamštas tampa kasdienio interneto naudotojo dalimi. Daugelis žmonių priskiriami šlamštui, pavyzdžiuiklastotojus ar asmenis, kuriuose yra el. laiškų, kuriuose yra užkrėstų laiškų. Daugeliu atvejų šlamšto siuntėjai nukreipia svetaines, administratorių arba vartotojų abonementus, kur jie yrapavogti duomenis, pvz., kliento kreditinės kortelės informaciją. Svarbu likti nuo šlamšto. Vartotojai turi gerus įgūdžius, kad išvengtų šlamšto. Kai kurios gairėsapie geriausius būdus, kaip išvengti šlamšto, yra šios gairės. Be to, yra kitų puikių metodų, kaip elgtis su nepageidaujamu elektroniniu paštu. Jūs negalite nukristines galite patobulinti savo tikslus ir taikymą Source .

November 28, 2017