Back to Question Center
0

Semalt: Kaip kovoti su spambots kaip mygtukai-For-Website, Darodar ir kt

1 answers:

Daugelyje "Google Analytics" ataskaitų yra srauto spūsčių, aišku, iš referentų. Dažnai, kai vartotojai susiduria su srauto padidėjimu, jie linkę nukopijuoti ir nukopijuoti nukreipimo nuorodą į naują naršyklės skirtuką, norėdami nustatyti svetainės kilmę. "Spambot" gali būti akivaizdu, kad bet kuriuo metu vartotojai nuorodų puslapiuose žiūrės nuorodas, kuriose parduodamas "SEO", o jų svetainėse niekur negalima rasti .

Spambots yra varginantis ir protingas. Jie grobįsi interneto administratoriams, kurie nežinojo apie juos (kurie nesupranta, kaip veikia spambots). Nepriklausomai nuo jų motyvacijos, spambots sugadina svetainės metriką. Šiuo atžvilgiu toks eismas turi būti apeinamas, kai tik jis pasirodo.

Todėl Lisa Mitchell, pirmaujantis ekspertas Semalt , apibūdina straipsnį, kaip pašalinti spambots "Google Analytics" ataskaitose.

"Bot" filtravimas "Google Analytics"

Tai paprasčiausias būdas pašalinti robotus "Google Analytics". Daugeliu atvejų srauto srautas nukreipia į svetainę, o "Google Analytics" nepraneša apie jo poveikį. Ši funkcija turėtų būti iš naujo įgalinta kuriant naują svetainę ar pakeitus "Google Analytics" paskyras. Tai yra lengviausias požiūris. Išsami procedūra pateikta toliau:

  • Prisijunkite prie "Google Analytics" paskyros
  • .
  • Pasirinkite turtą, į kurį reikia dirbti.
  • Administratoriaus mygtuku (viršuje) pasirinkite stulpelyje "Žiūrėti nustatymus" viršutiniame dešiniajame kampe
  • .
  • Pereikite žemyn ir pasirinkite langelį "Išskirti visus hitai iš vorų ir žinomų robotų"
  • .

"Google Analytics" filtrai

Tai yra galutinis filtro tipas. Filtro nustatymas, norint paslėpti svetainės srautą iš tam tikro domeno ar interneto paslaugų tiekėjo (interneto paslaugų teikėjo), neleidžia pateikti ataskaitų apie būsimąsias referentų žiniatinklio metriką. Interneto ekspertai mano, kad tai yra neprotinga, nepastebimai ištaisyta. Šie spambots vis dar įsiveržia į svetainę, kol "Google Analytics" nepateiks tokio srauto. Idėja yra sukurti keletą filtrų, o kai spambots pakeis savo TLD (aukščiausio lygio domeną), reikalingas kitas filtras. Atsižvelgdami į tai, ekspertai rekomenduoja "Google Analytics" filtrus, nes kai naudotojas pakeičia žiniatinklio pavadinimus arba iš naujo koduoja jų svetaines, niekas nereikės taip ilgai kopijuoti, ta pati "Google Analytics" vis dar naudojama.

htaccess taisyklės

Technika sustoja spambot dar prieš tai, kai ji iš pirmo žvilgsnio įsiveržia į pirmąjį kodo baitą. Pagrindinis šio metodo privalumas yra tai, kad "htaccess" failai gali likti svetainės public_html failų kataloge ir blokuoti spambots bet kuriam serverio turiniui. Tai reiškia, kad vartotojai, turintys daug svetainių, turi tai atlikti vieną kartą. Pagrindinis "htaccess" trūkumas yra tai, kad reikia nepamiršti atlikti šias taisykles kaskart, kai jos pakeičia kompiuterius arba perkelia tinklalapį, kuris nėra įtrauktas į ankstesnį "htaccess" failą .

galiojantis kompiuterio pavadinimas

Dauguma interneto ekspertų teikia pirmenybę šiam spambots blokavimui. Daugeliu atvejų šis metodas yra kartu su keliais serverio filtrais (pvz., Htaccess aukščiau), taip pat pasirinktiniu PHP funkcija, kuri ištraukia domenų sąrašą iš reguliariai atnaujinamo dažniausiai aptiktų spamzų sąrašo. Metodas leidžia tik galiojančius pagrindinius vardus, o ne filtruoti nepageidaujamas domenas Source .

November 29, 2017