Back to Question Center
0

Semalt: kaip įsitikinti, kad jūsų svetainė yra apsaugota nuo įsilaužėlių atakų

1 answers:

Asmeninės informacijos nutekėjimas yra didėjantis iššūkis interneto vartotojams. Theinformacija apima įžymybių nuogas nuotraukas, kredito kortelių informaciją, vyriausybės duomenis, elektroninio pašto adresus ir slaptažodžius. Tai reiškia, kadvisame pasaulyje dominuoja internetinių hakerių pasaulis. Naujokai gali nesuprasti, kaip be jų gali būti įsilaužta jų dienoraščiai ar tinklalapiaikredito kortelės informacija. Tačiau įsilaužėliai, norintys paversti nondescript svetaines piktybiniais šnipinėjimo robotams,informacija be jūsų žinios. Be to, jie gali įsilaužti į naujokų svetainių duomenų bazes ir manipuliuoti arba sunaikinti svarbius duomenis irįterpkite kenkėjiškąsias nuorodas arba užgrobkite talpinimo serverį.

Štai keletas paprastų žingsnių, kuriuos pateikė "Microsoft Customer Success Manager" Michaelas Brownas Semalt Skaitmeninės paslaugos, kurias galite naudoti, norint išsaugoti įsilaužėlių veiklą:

  • Pirmiausia atnaujinkite visą savo programinę įrangą. Svetainės savininkas turi užtikrinti bet kokįprograminė įranga, kurią jie naudoja, yra atnaujinama, neatsižvelgiant į tai, ar jų svetainės buvo sukurtos nuo pat pradžių, ar kuriant "pasidaryk pats" tinklalapį trečiajai šaliai"iki raktų" platforma. TVS tiekėjai, pvz., "Joomla" ir "WordPress", visada dirba, norėdami išleisti reguliarius atnaujinimus ir pataisymus, dėl kurių programinė įranga yra mažiaupažeidžiamas hakes. Taigi įsitikinkite, kad įdiegiate naujinius ir paleisti naujausią versiją, kuri visada palaiko jūsų svetainę.
  • Antra, sukurkite saugumo sluoksnius aplink savo svetaines..Kaip paleistiprieš naršydami žiniatinklį savo kompiuteryje turite turėti apsaugos sistemą, kuri yra pirmoji jūsų svetainės gynybos taktika.nuo atakų. Pavyzdžiui, "Web Application Firewall" yra svarbus gynybinis įrankis. Jis skirtas patikrinti eismą ir išardyti visuskenkėjišką užklausą ir tokiu būdu apsaugo nuo brutalių jėgų išpuolių, "SQL injekcijų" ir "Cross Site Scripting".
  • Trečia, pereikite prie "Hyper Text Transfer Protocol Secure" (HTTP). HTTP yrasaugus ryšių protokolas, naudojamas perduoti jautrų turinį tarp žiniatinklio serverio ir svetainės. Protokolas prideda SSL("Secure Sockets Layer") ir TLS ("Transport Layer Security") prie svetainės HTTP, taigi užtikrinant savo duomenis ir naudotojus nuo įsilaužimų išpuolių.
  • Be to, naudokite stiprius slaptažodžius ir reguliariai juos pakeiskite. Padidėjažiaurių pajėgų užpuolikų, kurie teisingai atspindi naudotojų vardus ir slaptažodžių derinius. Todėl veiksmingų slaptažodžių naudojimas yra veiksmingas būdasapriboti žodynų atakų ir žiaurios jėgos. Be to, administratoriui, duomenų bazei ir svetainės serveriui būtini tvirti slaptažodžiai.
  • Galiausiai sunku pastebėti admin katalogus. Įsilaužėliai gauna prieigą priesvetainės informaciją naudodamiesi šaltiniu ir įsilaužiančiais admin katalogais. Jie gali naudoti scenarijus, kurie nuskaito visus katalogus interneteserveris, skirtas dovanoms, pvz., "prisijungimui" arba "admin", ir kelia grėsmę jūsų svetainės saugumui, įvesdami šiuos aplankus. Taigi, užtikrinkite, kadpasirinkite nekenksmingus admin aplankų pavadinimus, kurie yra žinomi tik jūsų kūrėjų komandai, siekiant sumažinti galimą pažeidimą.

Apibendrinant, internetinio saugumo pasaulyje bet kuri svetainė gali būti įsilaužta. Sėkmingasatakai daro žalą savininko duomenims, be to, kenkia vartotojo informacijai. Be to, išpuoliai gali sukelti "Google" ir kituspaieškos variklius juodajame jūsų interneto sąraše, kad būtų išvengta kenksmingos informacijos platinimo visame žiniatinklyje. Visada lieka atsargiai.Vykdykite bent tris pagrindinius veiksmus, pateiktus šiame straipsnyje, kad išvengtumėte įsilaužėlių taikinio Source .

November 28, 2017