Back to Question Center
0

Semalt: kaip ir kodėl blokuoti kalbos šlamštą "Google Analytics" ir "WordPress"

1 answers:

"WordPress" ir "Google" naudotojų labai erzina, kad jie gauna šlamšto srautą ir klaidingą nuomonę savo interneto puslapiuose. Filtrai kurti ir aktyvuoti reikia daug laiko, o dauguma žmonių net nežino, kaip blokuoti nepageidaujamus srauto šaltinius internete. Daugelis iš jų yra įprastos kreiptis į šlamštą, nes tai yra vienas iš tų dalykų, kurie mėnesius kenčia mūsų svetaines - omega planet ocean replica.

Vis dėlto per pastaruosius keletą savaičių buvo sukurta keletas naujų metodų ir strategijų, kad internetas galėtų pašalinti šlamštą. Šiame straipsnyje aptarė Ivanas Konovalovas, vienas iš pirmaujančių specialistų iš Semalt . Prieš pradėdami kalbėkime apie šlamštą kalboje .

Įvadas į kalbos šlamštą

Šnipinėjimo persiuntimas reiškia sugadinti jūsų reputaciją ir jūsų svetainės reitingą paieškos rezultatuose. Kita vertus, kalbų šlamštas yra būdas, kuriuo šlamšto teikėjai naudojasi savo svetainių ir socialinės žiniasklaidos profilių reklamavimui. Kai kurie nepageidaujami kalbos pavyzdžiai yra "Reddit", "lifehack", "motherboard" ir thenextweb. Šlamšto siuntėjai užregistruoja savo svetaines šiose platformose ir siunčia netikrus rodinius savo svetainėms. Jie siekia sunaikinti jūsų svetainės reitingą ir gauti geros pozicijos internete .

blokuoti kalbos šlamštą

Viena iš pagrindinių priežasčių blokuoti kalbos šlamštą yra ta, kad tai gali sugadinti jūsų svetainės reitingą paieškos rezultatuose..Net tada, kai atliksite balto skrybėlio SEO ir praleisite daug laiko rašydami savo straipsnius, kalbos šlamštas gali apgauti jus ir sunaikinti viską ne kartą. Žmonės gali nepavykti filtruoti jų "Google Analytics", todėl juos reikia atsikratyti arba blokuoti rankiniu būdu .

Kalbos šlamšto blokavimas "Google Analytics"

Yra keletas būdų prisiminti, ar norite "Google Analytics" ir "WordPress" blokuoti kalbos šlamštą. Lengviausias ir patogiausias būdas yra įdiegti "WordPress" įskiepį. Arba galite pabandyti taip:

# 1. Sukurkite filtrus, kad blokuotumėte šlamštą kalba

Pirmoji galimybė yra kurti filtrai, skirti blokuoti kalbos šlamštą "Google Analytics". Galite sukurti daug filtrų pagal jūsų poreikius ir galite išskirti ir keisti duomenis. Galite užblokuoti įtartinus IP adresus, kad užtikrintumėte svetainės saugą internete. Kitas būdas yra kurti katalogus, pakatalogius ir baltojo sąrašo srauto šaltinius, blokuoti visus nežinomus šaltinius .

# 2. Naudokite išplėstinius segmentus

Išplėstinių segmentų pagalba galite lengvai blokuoti kalbos šlamštą. Tai dar vienas nuostabus būdas atsikratyti šlamšto "Google Analytics", tačiau ši parinktis veikia tik tuomet, kai turėsite keletą istorinių duomenų, kuriems rūpintis. Tai saugesnė alternatyva nei kurti filtrus ir padeda pakeisti "Google Analytics" duomenis. Jūs tiesiog turite deaktyvuoti viską ir visus informacijos šaltinius, į kuriuos neturite pasitikėjimo. Tačiau jei naudojate atskirus filtrus skirtingiems IP adresams, turite kurti jų segmentus "Google Analytics" skirsnyje "Administratorius" .

# 3. Naudokite trečiųjų šalių sąrašus

Galimas blokavimas kalbos šlamštas su trečiųjų šalių sąrašais. Tai gali būti daug laiko, tačiau rezultatai visada puikūs. Turite reguliariai atnaujinti filtrus ir segmentus, kad užtikrintumėte, jog gaunate tiksliausius duomenis internete.

November 29, 2017