Back to Question Center
0

Semalt: Kaip blokuoti šlamštą IIS

1 answers:

Šnipinėjimo šaltinis tapo visuotine ir bjauria grėsme, nes pastaruoju metu daugėja naujų dienoraščių. Tiesiog kaip komentuoti ir stebėti šlamštą, persiuntimo šlamštas skirtas nukreipti nuorodas į pažeidžiamą svetainę, siekiant paskatinti lankytojų srautą ir padidinti paieškos srautą. Paprastai komentuoti ir stebėti robotus galima neleisti, naudojant žmogaus patvirtinimo metodus, tokius kaip "kittenauth", "captcha" ir "spam" paieškos paslaugos, įskaitant Askimet.

Deja, persiuntimo šlamštas yra skirtingas žuvies katilas. Taip yra todėl, kad jis nesiekia skelbti nuorodų tiesiogiai svetainėje. Vietoj to, "bot" remiasi tinklaraštininkų, kurie mėgsta skelbti savo svetainių statistiką apie tai, kur jų srautas yra iš visuotinai žinomo kaip nukreipėjo. Šie spambots nukreipia jūsų svetainę į netikrą persiuntimą į jūsų svetainę. Staiga blogų savininkai pradeda pastebėti savo svetainėse rodomą gyvą referrer statistiką su nuorodomis į keistąsias svetaines. Bot tai daro pakartotinai, o jei nieko nėra, robotai gali užimti daugybę pralaidumo išteklių, dėl kurių atsisakoma paslaugų (DOS) .

Michael Brownas, Semalt ekspertas, teigia, kad geriausiu atveju scenarijus robotai užpildys jūsų žurnalus fiktyviais duomenimis, todėl jūs nežinote, iš kur eina jūsų srautas. Jei šitie robotai buvo paveikti, štai kaip blokuoti šlamštą "iis":

ISAPI perrašymas

Žiniatinklio valdytojai, kuriems nukentėjo kreipimosi robotai, nustebino, kad jie gali išlaikyti robotai, pakeitus du eilutes ISAPI perrašymo httpd.ini failo viršuje. Atliekant šiuos pakeitimus atliekamas visų įeinančių srautų persiuntimo šaltinis, nepriklausomas nuo konkretaus atvejo, atsižvelgiant į žinomų referalų robočių sąrašą. Kai pasirodys rungtynės, nebus atliekamas tolesnis apdorojimas, o puslapis nerastas (404) - išsiųstas klaidos kodas .

#Block referral SPAM

# Pridėti raktinius žodžius tarp žemiau ir atskirti nuo |

RewriteCond Referer:. * (?: keywords | go | here). *

RewriteRule (. *) $ 1 [I, F].

Kad botų išliktų, užpildykite skliaustus rakteliuose, kaip nurodyta pirmiau iš referrerio eilutės, ir atskirkite juos su vamzdžio simboliu. Jei robotai nukreipia jus į svetainę 1.marine.com ir site2.marine.com, tiesiog įveskite jūrinį raktinį žodį. Tai blokuos bet kokius esamus ir būsimus svetainių bandymus, kurių žodis "jūra" pateks į jūsų svetainę. Turėkite omenyje, kad ISAPI perrašymas nesiskiria gero referrerio nuo blogo. Tai reiškia, kad bet kuris kreipėjas, kurio žodžiai atitinka jūsų nustatytą, bus užblokuoti, net jei jis yra teisėtas srautas .

Įvedę filtrus, pastebėsite, kad jūsų referalų žurnalai pasikeitė. Jei iš tikrųjų sunkiai paveiktų robotai, bus žymiai sumažintas sistemos išteklių naudojimas. Nors "ISAPI" perrašymas, siekiant išvengti persiuntimo batų, gali būti ne elegantiškas problemos sprendimas, jis yra labai veiksmingas jų išlaikymo .

Batai visada vystosi

Prieš sėdėdamasis ir atsipalaiduokite, nes sugebėjote užblokuoti šlamštą, nepamirškite, kad robotai visada vystosi. Anksčiau ar vėliau jie pervertina jūsų šlamšto filtrus. Norėdami išlaikyti robotai, stebėkite savo referalų žurnalus. Jei pastebėsite kokių nors naujų persiuntimo šlamšto svetainių, pridėkite juos prie savo sąrašo Source .

November 29, 2017