Back to Question Center
0

Semalt: kaip blokuoti mygtukus svetainės referalų srautui

1 answers:

Jei jūsų svetainė gauna nepageidaujamus ir įtartinus persiuntimo apsilankymus iš buttons-for-website.com, jūsų verslas gali sugadinti, o jūs ne vienintelis asmuo, kuris susiduria su šia problema. "Buttons-for-website.com" - tai svetainė, kuri įtraukia naudotojus į nukreipimo šlamštą ir indeksuoja savo svetaines naudodama "Google Analytics" duomenis. Tinklalapio mygtukai yra plačiai naudojami nepageidaujamo laiškų platintojai, siekiant reklamuoti keletą klaidingų svetainių, o tai padidina jų reitingą "Bing", "Yahoo" ir "Google".

Igoras Gamanenko, geriausias ekspertas iš Semalt , sako, kad šie mygtukai-for-website.com nukreipimo šlamštas gali sukelti daug nepageidaujamų problemų. Visų pirma, šlamšto nukreipimas gali sugadinti "Google Analytics" statistiką, pvz., Paslaugos auditoriją, įsigijimą ir elgesį. Be to, persiuntimo šlamštas gali sugadinti geografinę vietą, atmetimo rodiklį ir visus dalykus, rastų jūsų "Google Analytics" paskyroje .

Webmasteriai dažnai skundžiasi, kad jų svetainės duomenys, ypač atmetimo rodiklis, paveikia nukreipimo šlamštą, nes šlamšto URL yra tik keliuose puslapiuose ir per kelias sekundes palieka svetainę. Šalutinio šlamšto šaltinis rodomas jūsų "Google Analytics" paskyroje ir per kelias dienas sugriauta svetainės reitingas .

Įvadas į buttons-for-website.com:

"button-for-website.com" daugiausia nukreipia į jūsų svetainės analitinius duomenis ir yra sukurta tam, kad kartotiniai prašymai būtų pateikti jūsų tinklalapiuose. Kenkėjiška programinė įranga, robotai ir visos juodos skrybėlių taktikos yra šalutinio šlamšto dalis. Šlamšto gavėjai naudoja šį metodą, kad gautų pajamų. Tai padeda jiems reklamuoti savo svetaines ir pagerina jų svetainių reitingą paieškos rezultatuose , sukuriant kokybės Atgalines nuorodas į jūsų svetainės duomenų svetaines. Šio metodo trūkumas yra tas, kad "push-for-website.com" peradresavimai trukdo "Google Analytics" statistikai ir visai kitai metrikai..Jie taip pat naudoja jūsų svetainės juostos plotį ir sukuria pakartotinius prašymus painioti jus su jūsų "Google Analytics" paskyra. Taigi galime sakyti, kad persiuntimo šlamštas yra abejotinas būdas, naudojamas spamerių turinio reklamai. Jie taiko jūsų svetaines, norėdami siųsti kokybišką srautą į savo tinklalapius. "Spameriai" ir įsilaužėliai nori reklamuoti savo tinklalapius ir stengtis pritraukti žmones prie jų produktų ir paslaugų. Jie taip pat nori padidinti savo svetainės reitingą "Google", sukūrę kokybės Atgalines nuorodas. Jie atlieka šią užduotį užregistruodami užklausą į savo svetainės prieigos žurnalą, kurį "Google" patikrina ir atrodo, kad yra šlamšto svetainė .

Turėtumėte nepamiršti, kad buttons-for-website.com nėra pavojinga svetainė tol, kol spustelėjate atitinkamas nuorodas. Tai gali sukelti problemų jūsų lankytojams ir suklaidins jūsų "Google Analytics" paskyrą. Kai kuriose situacijose buttons-for-website.com naudoja jūsų svetainės pralaidumą ir siunčia kelias užklausas į jūsų svetainę .

"Google Analytics" paskyros blokavimo mygtukai - for-website.com referalų srautas:

Jei norite "Google Analytics" paskyroje blokuoti "spam" persiuntimo mygtukus, turėtumėte nepamiršti šių dalykų. Leisk man čia pasakyti, kad "Google Analytics" paskyros blokavimas "spam" mygtukams - for-website.com, sukurdamas filtrus, gali neleisti šlamšto URL. Taip pat galite užkirsti kelią tai savo .htaccess byloje. Eikite į "Google Analytics" paskyros skirtuką "Administratorius" ir spustelėkite "Naujojo filtro" parinktį, jei norite kurti naujus filtrus. Čia turėtumėte pridėti pagrindinio filtro vardo mygtuką -for-website.com ir pasirinkti pasirinktinį filtras .

Užblokuokite "-favorite" svetainės šlamšto šaltinius su .htaccess failu

Jei norite užblokuoti "spam" persiuntimo mygtukus -for-website.com su savo .htacess failu, turite pridėti šį kodą .

## SITES REFERRER BANNING

RewriteCond% {HTTP-REFERER} mygtukai-for-website.com [NC, OR]

RewriteRule Source . * - [F]

November 29, 2017