Back to Question Center
0

Semalt: Kaip blokuoti botus iš jūsų svetainės

1 answers:

Boti yra iš esmės netikros ir automatizuotos programos, kurios naršia jūsų svetainę, kad atliktų įvairias užduotis. Tai trumpas robotų formatas ir gali labai pakenkti jūsų svetainei. Kai kurie robotų pavyzdžiai yra tie, kurie buvo įtraukti į paieškos variklių sąrašą . Kai kurie robotai aplanko jūsų svetaines ir siunčia jums didelį kiekį šlamšto, o kitos jūsų svetainės tikrina pažeidžiamumą. Prieš blokuojant robotus, kad jie nematytų jūsų svetainės, svarbu, kad jūsų svetainę priimtumėte "Apache" žiniatinklio serveryje. Be to, jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas turi pateikti " - como crear cuentas de correo en cpanel hosting.htaccess" panaikinimo priemonę ir jums reikės ją įjungti kuo anksčiau. Turėtumėte patikrinti svetainės neapdorotus tinklalapius ir surasti jūsų svetainę su komerciniu žiniatinklio prieglobos serveriu .

Rossas Barberis, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, šiame straipsnyje pateikia keletą praktinių patarimų šiuo klausimu.

nepageidaujamų laiškų blokavimas

Galima sakyti, kad nepageidaujamų laiškų blokavimas yra toks pat, kaip jūs bandote atsikratyti virusų ar kenkėjų. Galite blokuoti robotai tik tada, kai juos visiškai identifikavote. Pirma, jūs turite nustatyti IP adresą, iš kurio gaunami robotai. Tam galite atsisiųsti žiniatinklio žurnalą iš žiniatinklio prieglobos, suspausti jį archyvo pagalba ir atidaryti paprastu teksto redagavimo priemone. Čia galite stebėti, ar tikrieji žmonės ar robotai lankosi jūsų svetainėje. Kitas žingsnis - rasti įrašus, kurie priklauso robotams, ir ieškoti vartotojo agentų eilučių..

Atkreipkite dėmesį į IP adresus, kuriuos naudoja robotai

Dažniausiai žmonės nežino, kaip įrašyti robotų naudojamus IP adresus. Būkite atsargūs atlikdami šį dalyką, nes jūsų svetainė gali būti pažeista, jei neužblokuosite šių IP anksčiau. Kai kurie virusai ir kenkėjiška programa gali užkrėsti jūsų kompiuterius ar mobiliuosius įrenginius, kai blokuojate robotai. Jei matote, kad tie patys robotai ateina iš vienodų ar skirtingų IP adresų, jūs turite užkirsti kelią visoms minutėms per kelias minutes ir atnaujinti savo naršyklę .

Atsisiųskite failą .htaccess

Tai dar vienas būdas atsikratyti robotų ir suklastotų eismo. Turite atsisiųsti failus. Htaccess naudodami FTP arba SFTP klientą. Norėdami tai padaryti, turėtumėte aplankyti svetainės viršų interneto svetainę, kurioje yra pagrindiniai puslapiai. Čia galite rasti šį failą ir atsisiųsti jį anksčiausiai. Jei čia nerandate šio failo, galite jį rasti kitur priklausomai nuo jūsų naudojamos FTP programos .

Atidarykite arba sukurkite .htaccess failą

Kai failas bus atidarytas, kitas veiksmas - atidaryti jį ir koreguoti jo nustatymus. Sukurkite tuščius dokumentus ir įklijuokite juos ten. Norėdami užblokuoti tam tikrą IP, tarkim, 127.0.0.1, turėtumėte jį pridėti prie savo .htaccess failo ir spustelėkite mygtuką Blokuoti .

Norėdami užblokuoti robotus pagal naudotojo agentų stygas, turėtumėte ieškoti robotų su stručių ir tų, kuriuose yra įprastų abėcėlės raidžių, kuriose nėra vietos, brūkšnelio ir skyrybos ženklo. Nustačius jį, galite lengvai jį blokuoti savo įrenginyje ir saugoti savo svetainę .

November 29, 2017