Back to Question Center
0

Semalt: kaip aptikti ir blokuoti "Google Analytics" siuntimo šlamštą

1 answers:

Mažo verslo atveju nieko nėra geriau nei prisijungti prie "Google Analytics" paskyros ir matyti, kad eismas yra daug. Jūs sužinosite, kad jūsų svetainė gauna įvairius rodinius ir gali nepatekti į vertinimą. ar šis srautas yra autentiškas, ar ne. Jei neturite stipraus socialinės žiniasklaidos atstovybės arba tinkamai neužsiuntėte "SEO", yra tikimybė, kad tapote "Google Analytics" persiuntimo šlamšto auka - klavier zuegeln bern. Kruopščiai patikrinkite, ar tinkamai sukūrėte Atgalinės nuorodos. Ir jei jūs neturite Atgalinės nuorodos ir vis dar gaunate daug nuomonių, tada jūsų eismas yra netikras ir neteisėtas .

Lisa Mitchell, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, žino, kaip kovoti su persiuntimo šlamštu, ir čia dalijasi keletą praktinių klausimų.

"Google Analytics" šlamštas yra daugiau nei vien tik nusivylimas, kai kalbama apie verslo veikimą visą gyvenimą. Batai gali padėti jums nuskaityti jūsų svetainę, tačiau niekada negalėsite gauti "AdSense" pardavimo ar pajamų. Be to, jūs negalite pasinaudoti "Google" stebėjimo paslaugomis, nes kenčia nuo analizės šlamšto. Tai gali sukelti rimtą įtaką jūsų suvoktiems duomenims, blokuoti svetainės tendencijas ir modelius bei atsikratyti procentų procentų. "Analytics" robotai gali ir gali atsirasti dideliame kiekyje, dėl kurio smulkiajam verslui negalima susidoroti..Pavyzdžiui, jei per šią savaitę gausite daug hitų ir peržiūrų, bet niekada nepadarėte jokio SEO, tuomet esate šios problemos auka ir kuo greičiau ją turėtumėte ištrinti .

Žvilgsnis į šaltinį

Kai kurios nepageidaujamo e. Pašto svetainės leidžia lengviau juos rasti, geriausiai - seo , pasiūlymo, 100 dolerių-seo ir panašių. Tai lengva pastebėti, nes jų URL yra internete. Pirkimas SEO paslaugas iš patikimos įmonės yra vienintelė galimybė jūsų išgyvenimui internete. Jei turite skaitmeninį rinkodaros specialistą, paprašykite jo pastebėti persiuntimo šlamštą ir kuo anksčiau atsikratyti jo. Kenkėjiškos svetainės linkusios būti teisėtais ir jas galite rasti atsitiktine tvarka ir suklastotuose el. Laiškuose. Jei kas nors sulaiko jus elektroniniu paštu, prašydamas spustelėti pateiktas nuorodas, tuomet turėtum laikyti save nuo jų. Deja, "Spam" "Analytics" yra kažkas kitokio pobūdžio ir daug sudėtingesnė negu persiuntimo šlamštas. Kai pamatysite nuorodas iš "freemoneyonline" ar panašių tinklalapių, geriau uždaryti langus ir išvalyti talpyklą .

sulaikymas persiuntimo šlamštas

Nustačius persiuntimo šlamštą, kitas žingsnis - sustabdyti jų sugadinimą "Google Analytics" ataskaitose. Filtrai yra paprastas būdas juos sustabdyti. Galite sukurti kuo daugiau filtrų, kad būtų išvengta įrašymo į "Google Analytics" šlamšto apsilankymų. Arba galite gauti nefiltruotus rodinius, leidžiančius jūsų svetainei gauti tik teisėtą srautą. Kita vertus, bandymo rodinys yra nefiltruotų peržiūrų kopija, kurioje galite nemokamai pridėti skirtingus filtrus savo analizės priemonėms bandymams atlikti. Paskutinis, bet ne mažiau, galite pasirinkti pagrindinį rodinio parinktį, kuri patikrina filtrus ir automatiškai atlieka užduotis .

November 29, 2017