Back to Question Center
0

Semalt: Instagram Vs. Šlamštas

1 answers:

"Instagram", kaip ir kitos socialinės žiniasklaidos sąskaitos ir internetinės paslaugos, turi šlamšto dalį. Šlamšto paskyros, kuriomis užkertamas kelias šlamšto nuotraukoms ir komentarams. Tai nėra kažkas, ko norėtumėte matyti savo nuotraukose ir tiems, kuriems jus buvo priskirta žyma. Tiesą sakant, tai erzina. Labai erzina.

Taigi, kaip atsikratyti šlamšto "Instagram" paskyroje? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte.

Ryan Johnson, pagrindinis ekspertas iš Semalt , paaiškina, kaip tvarkyti šlamštą savo "Instagram" paskyroje .

Pradėkite pranešdami apie tai, ką jūs įtariate esate šlamštas

Ar žinojote, kad galite padėti kitiems "Instagram" vartoto jams pasikalbėti su nepageidaujamais komentarais ir nuotraukomis? Jei naudojate "iOS", pasakykite apie "iPhone" ar "iPad", tada eikite į nuotraukos komentaro sekciją, braukdami pirštu į kairę, bakstelėkite šauktuko ženklą (!), Po kurio bakstelėkite "sukčiavimas" arba "šlamštas". "Android" procesas šiek tiek skiriasi. Čia eikite į komentarą, spustelėkite "Ištrinti komentarą ir pranešti apie piktnaudžiavimą", o jūs baigėte. Tai yra komentaras. Taigi, kaip jūs tada pranešate, kad "Instagram" paskyra suklestina jus nuotraukomis? Na, spustelėkite tris taškus kažkur viršutiniame dešiniajame kampe, tada spustelėkite "ataskaita", po to pasirodys užrašai. Skaitykite daugiau apie tai "Instagram" pagalbos centre: piktnaudžiavimas ir šlamštas .

Galėtumėte apsvarstyti galimybę naudotis privačia paskyra

Kai kurie žmonės nusprendė, kad jų profilio paskyra bus privati, kad būtų išvengta šlamšto. Tai geras gestas, bet, deja, privatūs profiliai neleidžia jums pasiekti didesnės reikšmės. Pavyzdžiui, jūsų nuotraukos bus rodomos tik raktiniais žodžiais. Be to, kai kuriems naudotojams nepatinka tokie privatūs profiliai, nes gali būti netikri siurprizai. Pradžioje jūs nematote, kas bus paskelbta, nebent jie patvirtins jūsų prašymą tapti draugais .

Neleiskite, kad jūsų paskyra būtų pažeista

Daug "spam" nuotraukų ir komentarų jūsų "Instagram" paskyroje gali būti ženklas, kad jūsų sąskaita yra pažeista. Padarykite įprotį reguliariai tikrinti savo pastabas apie bet kokią įtartiną veiklą. Tiek, kiek "Instagram" turi automatizuotą šlamšto prevencijos sistemą, ji nėra neprotinga. Visada atminkite, kad patikrinti komentarų, nuotraukų ir žymų, susijusių su nepageidaujamomis sąskaitomis. Niekas to nepadarys už jus. Pranešti apie juos ir ištrinti, kai tik juos pamatysite Source .

November 28, 2017