Back to Question Center
0

Semalt: gilus raktinių žodžių tyrimo procesas, kuris pritrauks daugiau klientų

1 answers:

Šiomis dienomis tikri klientai ieško paprastų pasiūlymų ir nuolaidų, be kompromiso dėl kokybės ir patikimumo. Kai pradėsite ieškoti duomenų internete, dalykai atsiskaitys automatiškai. Galima sakyti, kad išsami paieška pagal raktinius žodžius gali pritraukti daugiau klientų. Taip yra todėl, kad kartu su juo suprantama, ką jūsų klientai ieško ir kaip jiems atsirasti. Nors mokamos paieškos kampanijos yra būtinos, išsamus raktinių žodžių tyrimas jums gali būti naudingas daugeliu būdų. Jis gali paversti lankytojus klientais ir gali labai padidinti pardavimus - course nyip.

Jasonas Adleras Semalt klientų sėkmės vadybininkas čia nurodo keletą pagrindinių problemų, susijusių su raktažodžių tyrimų proceso sėkme .

Raktažodis Evolution

Visų pirma turėtumėte analizuoti ir įvertinti savo raktinius žodžius, kad patikrintumėte, ar jie yra tinkami, ar ne. Svarbu, kad mes visi sudarytume raktinių žodžių, kurie gali būti susiję su mūsų pramone, sąrašą. Kaip paieškos sistemos stengiasi gauti geresnius raktinius žodžius, todėl turėtumėte būti įžvalgūs ir žinoti, kokie raktiniai žodžiai bus spustelėti ir ieškoti labiausiai. Tai galų gale gali suteikti jums daug klientų , o jūsų galimybės pasiekti sėkmę yra didelės internete. Be to, visada turėtumėte atsižvelgti į paiešką balsu, kad sužinotumėte, kaip išplėsti savo verslą ir gauti daug srauto. Per pokalbius galite pritraukti daugiau ir daugiau žmonių į savo svetainę ar socialinę daugialypės terpės profiliai, stebimi jų ankstesni įrašai ir jie užsiima jūsų produktais ir paslaugomis. Daugelis iš mūsų ignoruoja raktinių žodžių vertinimą, tačiau tai neturėtų ignoruoti, jei rimtai žiūrite į savo verslo veiklą internete

Susipažinkite su žmonėmis, į kuriuos nukreipiate

Ar turite idėją apie savo tikslinę auditoriją? Žinokite žmones, į kuriuos norite nukreipti, ir jų vietas. Pavyzdžiui, jei esate tinklaraštininkas, rašydamas straipsnius azijiečiams, tada akivaizdu, kad jūsų tikslinė auditorija gyvens Indijoje, Pakistane, Kinijoje, Tailande ir kitose panašiose šalyse. SEO yra puikus būdas sužinoti, kam ketinate nukreipti ir kaip tinkamai naudoti raktinius žodžius ir frazes. Pasinaudokite ekspertų pasiūlymais ir atsiliepimais bei sužinokite, kaip jūsų klientai reaguoja į jūsų skirtingus produktus ir paslaugas .

eiti už tradicinių raktažodžių įrankiai

Kad galėtumėte tinkamai atlikti darbą, turite išeiti už tradicinių raktinių žodžių įrankių ribų. Reikalaujama, kad jums patinka raktinių žodžių tyrimų įrankiai ir daug programų, kad būtų galima ieškoti raktinių žodžių. Norint gauti darbą, turi būti naudojami ne tik raktiniai žodžiai, bet ir frazės bei atitinkami žodžiai. Jūs neturėtumėte pamiršti apie ne taip akivaizdžius įrankius, kurie padės jums pasiekti norimus rezultatus per kelias savaites. Pavyzdžiui, "Demographics Pro" sukurta siekiant suteikti vartotojams suprasti, kas ieško jų produktų ir kaip rasti tinkamus klientus internete. Yra daug tokių įrankių, kuriuos galima naudoti daugybei žmonių. Šios priemonės nukreipia jus į teisingą kelią ir jūs galite lengvai pritaikyti žodžius ir raktinius žodžius, kuriuos gali sudominti jūsų klientai.

November 29, 2017