Back to Question Center
0

Semalt Expert 7 SEO pagrindai optimizuojant jūsų svetainę

1 answers:

Paieškos optimizavimas (SEO) yra labai svarbus. Tai padės jums poziciją savo svetainę, kad ji būtų rasta, kai potencialūs pirkėjai ieško jūsų siūlomų paslaugų (tai yra kritinis taškas pirkimo procese).

Taigi, ką ieškote "Google", "Yahoo", "Bing" ir kiti paieškos varikliai? Kaip sukūrėte svetainę, kuri kreipiasi tiek į paieškos variklį , tiek į žmones?

Ryan Johnson, Semalt vyresnysis pardavimų vadybininkas, čia paaiškina, kaip SEO jūsų svetainė bus pelninga .

Puikios analogijos

Jūs negalite tikėtis daug pasiekti, jei praleidžiate SEO pagrindus. Tiesą sakant, tai daro panašiai kaip ir išleidžiant pinigus į išmintingus drabužius, papuošalus ir batus, praleidžiant dantų valymą, šukuodami plaukus ir paimdami dušą. Tai beviltiškas pastangas. Grįžti į turimą dalyką. Pagrindinis SEO tikslas yra ne apgauti paieškos sistemas. Vietoj to, jo tikslas yra pasiūlyti vartotojui gerą patirtį ir pranešti apie savo ketinimą paieškos sistemose, kad jie galėtų rekomenduoti jūsų svetainę.

Atsižvelgiant į tai, svarbiausia yra:

# Jūsų svetainė yra tortas

Jūsų nuorodos, socialinės žiniasklaidos įtraukimas ir mokamos paieškos yra tortas, kuris be jokio cukraus negali būti be turinio, svetainės struktūros, turinio valdymo sistemos ir informacijos architektūros. cukraus, neturite pyrago

#Kas paieškos sistemos ieško?

Paieškos sistemos yra tinkamos. Tai reiškia, kad jie geriausiai nurodo naudotoją į turinį ar svetainę, kuri yra susijusi su tuo, ko jie gali ieškoti. Taigi, kaip Google, Bing, Yahoo tai nustato? Na, jie mano, kad:

  • turinys - nustatomas pagal temą, apibūdinimą, pavadinimus ir parašytą tekstą
  • našumas - puslapio įkėlimo greitis
  • institucija
  • vartotojo patirtis

# Venkite to likti gerose knygose

Paieškos sistemos nesiekia:

  • raktinių žodžių užpildytas turinys
  • pirktos nuorodos - tai niekur niekur nebus
  • bloga naudotojo patirtis - vengti per daug skelbimų

#Sužinokite savo verslo modelį

Nors tai yra gana akivaizdu, jus nustebins daugybė žmonių, kurie nekreipia dėmesio. Jie tiesiog nežino, ko nori. Paklauskite savęs, kokie yra jūsų tikslai, koks turtas yra jūsų turtas, įsipareigojimai, tada apibrėžkite, kas yra jūsų konversija.

# Optimizuokite keliems kanalams

Tinkamas raktažodžių naudojimas turėtų būti ne tik rezervuotas vietoje. Tas pats turėtų būti taikomas ir kitoms platformoms. Tai paliečia jūsų socialinės žiniasklaidos įtraukimą, el. Pašto rinkodarą ir televizijos / radijo skelbimus bei natūralią spaudos medžiagą.

#Pasirinkite gerą domeną

Stenkitės būti nuoseklūs, naudodamiesi šakinių katalogų domenais, pavyzdžiui, example.com/seo, o ne subdomenais, pvz., Seo.example. Stenkitės išlaikyti domeną, nes vyresni yra geriau nei naujesni .

#Optimizuoti įvairiems įrenginiams

Jūsų svetainė turėtų būti optimizuota tinkamai peržiūrėti bet kurį įrenginį. Ir nepamirškite kurti turtingo turinio, pvz., Vaizdo įrašų ar net gifų Source .

November 29, 2017