Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: Štai kaip žiūrėti tik mobilųjį srautą

1 answers:

"Google Analytics" profilio filtrai yra naudingi daugeliu būdų. Pirmasis ir svarbiausias privalumas yra tai, kad mes galime įtraukti arba išskirti duomenis iš mūsų ataskaitų pagal mūsų reikalavimus ir parametrų rūšis .

Galbūt norėsite peržiūrėti arba pašalinti duomenis iš mobiliojo ryšio srauto, tam tikrų konkrečių sričių ar tam tikros vietos. Oliveris Kingas, pagrindinis ekspertas iš Semalt , užtikrina, kad visus šiuos dalykus galima lengvai atlikti naudojant "Google Analytics" paskyrą .

"Google" profilio filtras gali būti apibrėžiamas kaip konkretus filtras, naudojamas duomenims keisti ar apriboti "Google Analytics" informacijos suvestinėje. Taigi, jūs galite padaryti savo duomenų pakeitimus ir užtikrinti savo svetainės saugumą ir patikimumą internete - subox rba coil build.

Kitaip tariant, mes galime pasakyti, kad "Google Analytics" profilio filtrai gali padėti kurti ataskaitų rinkinį, kuriame pateikiami tikslūs duomenys ir patikima informacija apie jūsų srauto šaltinius ir IP adresus. Nesvarbu, ar gaunate savo nuomonę iš asmeninio kompiuterio ar mobiliųjų įrenginių, profilio filtrai pateiks tik patikimą informaciją. Galite pritaikyti "Google Analytics" profilio filtrus įvairiose situacijose, kai juos pilnai sukūrėte .

1 žingsnis. Turėtumėte turėti pagrindinį profilį

Pirmasis žingsnis yra turėti pagrindinį profilį, prieš pradėdami dirbti. Jei dar nesukūrėte šio profilio, niekada negalėsite suprasti, iš kur eina jūsų svetainės srautas. Jūsų pagrindiniame profilyje bus visa informacija apie jūsų žiniatinklio srautą ir kur daug laiko praleisti. Jei ilgai naudojote "Google Analytics", laikas stebėti jūsų svetainės veikimą, sukurdamas pagrindinį profilį. Tai lengva sukurti ir suteikti jums kokybiškus rezultatus .

2 veiksmas. Nustatykite naują profilį

Jei nenustatėte profilio. Čia mes pasakysime, kaip sukurti profilio filtrus iš karto. Spustelėkite skirtuką "Administratorius" savo "Google Analytics" paskyroje ir pasirinkite skirtuką "Profiliai", tada spustelėkite "Naujo profilio" piktogramą, kad pradėtumėte.

3 žingsnis. Sukurkite profilio filtrą

Sukūrę profilį ir atlikę visus savo skyrius, kitas žingsnis yra paspausti piktogramą Mobilieji naudotojai ir kurti filtrus, spustelėdami skyrių Filtrai. Čia galite sukurti įvairius filtrus pagal jūsų poreikius ir pradėti vertinti svetainės srautą bei jo kokybę .

"Google Analytics" mobilieji filtruojami profiliai veikloje

Maždaug prieš trejus metus daug lankytojų, lankančių "Crazy Egg" dienoraštį, buvo per mobiliuosius įrenginius. Labiausiai nerimą kelia tai, kad tik šeši procentai el. Pašto abonentų lankėsi svetainėje naudodamiesi mobiliaisiais telefonais. Be to, mobilieji telefonai labai atsiliko tokiose srityse kaip atmetimo rodiklis ir laikas svetainėje. Tai reiškia, kad svetainėje lankėsi daug žmonių, bet tinklalapiuose jie praleido tik keletą sekundžių. Taigi bendrovė pageidavo pertvarkyti ir atkurti "Google Analytics" profilio filtrą, kad užtikrintų jo matomumą ir patikimumą internete. Naujos "jautrios" "WordPress" temos buvo sukurtos siekiant užtikrinti, kad vartotojai gautų kokybiškų rezultatų .

November 29, 2017