Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: Lesbarkeit Und Erfolg Gehen Zusammen

1 answers:

Bet kokioje internetinėje kampanijoje svarba auditorijai yra pagrindinis veiksnys, kurio blogeris negali sau leisti ignoruoti. Tai yra vienas iš veiksnių, kurie patvirtina turinio tinkamumą ir padidina jūsų informacijos įskaitomumą. Be to, "Google" paskelbė, kad turinio atitikimas būtų pagrindinis "Google" algoritmo reitingavimo veiksnys. Todėl jūsų turinio skaitymas gali būti svarbus reitingavimo veiksnys, susijęs su paieškos optimizavimu (SEO). Daugelyje sėkmingų verslų yra unikalių SEO firmų, padedančių jiems kurti grafinį turinį ir paaiškinti jų elektroninės komercijos svetainių sėkmę. Vartotojai turėtų naudoti turinį svarbu įvairiais aspektais, pvz., Padidins jūsų tinklaraščio skaitymo galimybes.

Daugeliu atvejų turinys tampa neskaitytas, kai jis yra per ilgas. Daugumoje tinklaraščių įrašų turinys turi būti nuo 500 iki 700 žodžių, kad būtų galima nustatyti vidutinį puslapio turinio dydį. Kai kuriose programose, pavyzdžiui, mobiliosios peržiūros srityje, šis ilgis gali būti mažas. Nepamirškite, kad "Google" algoritmo 2017 m. Atnaujinimas atlygina svetaines, kuriose naudojamos mobiliosios programos. Informacinių puslapių turinys gali būti ilgesnis nei 700 žodžių. Tačiau žinutės, turinčios daugiau nei 1300 žodžių, yra per ilgos, kad asmuo galėtų skaityti. Dauguma žmonių, ieškančių internete, paprastai turi mažai dėmesio. Įtraukimas į jūsų svetainę gali nukentėti dėl kai kurių jūsų SEO pastangų.

Jason Adler, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, atkreipia dėmesį į šiuos būdus, kaip išspręsti ilgo turinio:

1. Naudojant serijas.

Tai gali būti gera idėja pertraukti informaciją į seriją..Tai gali apimti daugybę renginių, todėl išlaikyti skaitytojo įtraukimą. Kai kurie vartotojai nori įtraukti įžangines dalis ir abstraktus. Šis laukas gali leisti suskaidyti visą straipsnį į skyrius, o pirmoje dalyje turi būti pagrindiniai straipsnio elementai.

2. Skaidrių demonstravimas.

Skaidrių demonstravimas duoda vartotojui infografiją, kad būtų paprasčiau paaiškinti daugumą sąvokų. Žmonių protas gali sugalvoti nuotraukas lengviau nei rašytinis turinys. Skaidrių demonstravimas sukuria grafinį informacijos aprašymą, kaip procesas gali įvykti. Be to, skaidrių demonstravimas gali būti prieinamas ir vaizdo įrašų turinyje, kur pamokos ir internetiniai seminarai gali būti lengviau naudojami.

3. Vaizdo klipai.

Vaizdo įrašai gali būti puiki turinio idėja. Kino filmas gali būti vertas daugiau nei tūkstančio žodžių. Šis metodas gali ne tik sutelkti tinkamą jūsų turinio kiekį, bet ir padėti skaitytojui ilgam laikytis jūsų puslapio. Be to, "Google" dabar laiko vaizdo įrašus standartiniu turiniu. Vaizdo įrašai rodomi kitoje rodyklėje, todėl svetainės reitingas gali padidėti. Daugelyje svetainių nemokamas vaizdo įrašų leidimas.

Išvada

Daugelis įmonių susiduria su sunkumais kuriant turinį savo skaitytojams. Daugelis SEO agentūrų perduoda turinį laisvai samdomoms svetainėms, kurios nebūtinai reiškia jų svetainių sėkmę. Be to, kadangi informacija nuolat persikelia nuo asmens į asmenį, jūsų rinkodaros tikslo vientisumas atsilieka su laiku. Šis aspektas gali paaiškinti kai kurių SEO kampanijų nepakankamumą. Šiame vadove yra skaitymo veiksniai, kurie gali pagerinti jūsų įrašų kokybę. Dėl šios priežasties jūsų auditorija gali pasinaudoti šia sėkme ir atlikti daugybę veiksmų, susijusių su turinio kūrimu. Galite naudoti šį vadovą, kad padidintumėte savo rinkodaros kampanijos sėkmę Source .

November 28, 2017