Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: kodėl mygtukai svetainėms rodomi "Google Analytics"

1 answers:

Internetas padeda daugybei įmonių sėkmingai prisijungti prie savo elektroninės komercijos įmonių. Tuo pačiu metu yra lygių viso proceso dalių, kurias įsilaužėliai ir kiti kenksmingi žmonės bando atlikti savo internetiniais bandymais. Daugelis įmonių gauna savo klientus internetu, steigiant sėkmingas elektroninės komercijos įmones. Naudodamiesi skaitmenine rinkodara , įmanoma įtraukti daugybę pastangų, kad šlamšto el. Laiškai būtų visiškai ištrinti iš jūsų pašto dėžutės. Visų pirma, skaitmeninės rinkodaros įgūdžiai suteikia naujų įrankių automatizuoti procesus, tokius kaip paieškos variklio automatizavimas (SEO) .

Kai kurie interneto rinkodaros įrankiai yra šlamšto išpuoliai. Kai kurioms iš šių priemonių būtina užblokuoti persiuntimo šlamštą, kad visas svetainės naršymo laikotarpis būtų saugus. Atminkite, kad jūsų svetainės saugumas priklauso nuo šlamšto šalinimo būdų, kuriais galima užblokuoti persiuntimo šlamštą. Jūs galite apsaugoti savo lankytojo informaciją ir jūsų verslo stabilumą. "Google Analytics" yra standartinis SEO įrankis, kurį dauguma žiniatinklio valdytojų gali rasti daugeliui rinkodaros kampanijų. Galima užblokuoti persiuntimo šlamštą, pvz., "Google Analytics" svetainės mygtukus .

Lisa Mitchell, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, čia paaiškina, kaip užblokuoti persiuntimo šlamštą, pvz., "Tinklalapių mygtukai" .

" Google Analytics "galite pašalinti srautą iš tam tikrų sričių. Galima automatizuoti būdus, kuriais jūsų analizės informacija gali būti be atsitiktinių šlamšto duomenų. Kai kurie iš šių metrikos keisti verslo duomenų analizę, dėl kurios atsiranda klaidingi statistiniai duomenys .

Yra keletas būdų, kuriuos žiniatinklio valdytojai gali naudoti, kad apsaugotų savo svetaines iš svetainių mygtukų ar "Darodar":

Naudokite saugius el. Laiškus

Saugus el. Pašto teikėjas, norint apsaugoti lankytojus nuo įsilaužėlių, yra geras žingsnis. Kai kurie bendri domenai, kuriuose yra persiuntimo šlamštas, yra iš nenustatytų šaltinių. El. Pašto paslaugos teikėjai gali apsaugoti jūsų auditoriją nuo tokių laiškų. Jie taip pat blokuoja vaizdo peržiūras, dėl kurių gali kilti daugiau varginančių bandymų.

Naudoti filtrus

"Google Analytics" galite naudoti mygtukus svetainių šlamšto filtrai, kad blokuotumėte nepageidaujamą šlamštą iš jūsų svetainės duomenų. Jūs galite rinkti tikslią informaciją apie jūsų svetainės našumą ir pasiekti daugybę privalumų. Be to, dėl savo svetainės saugumo priemonių galite sustiprinti savo domeno buvimą internete .

Jautrinti vartotojus

Laikykite savo auditoriją su SEO informacija apie jūsų svetainės našumą. Jie turi žinoti, kada ir kaip ignoruoti persiuntimo šlamštą, pvz., Kreditinės kortelės vagis.

Išvada

Kiekvienoje elektroninės prekybos svetainėje yra daug būdų, kuriais žmonės gali gauti didelę rinkos galimybę. Sėkminga įmonė vykdo e-komercijos įmones, kad savo svetaines galėtų pasiekti daugybė klientų iš daugybės pasaulio šalių. Per skaitmeninę rinkodarą galima gauti žmonių, kurie yra potencialūs klientai, srautą. Tuo pačiu metu daugelis žmonių gali norėti atvykti lankytojus iš įvairių šaltinių, kad padėtų pardavimo procese. Svarbu užblokuoti persiuntimo šlamštą "Google Analytics" administratoriaus skydelyje ir sutaupyti jūsų verslą nuo didelių nuostolių. Šioje SEO rekomendacijoje paaiškinama, kodėl ir kaip sustabdyti "Darodar" ir "Google Analytics" šlamšto šaltinius "Tinklalapių persiuntimas" Source .

November 29, 2017