Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: kaip sustabdyti nepageidaujamą šlamštą, kuris atsiranda "Google Analytics"

1 answers:

Užtikrinimas, kad vienas turi optimizuotą "Google Analytics", yra vienintelis būdas užtikrinti, kadRinkodaros kampanija, kurią naudoja įmonė arba asmuo, yra efektyvi ir svetainė veikia kaip tikėtasi. Tačiau proceseoptimizuojant "Google Analytics", tam tikri aspektai tikrai turi įtakos analizės veikimui. Šlamšto siuntimas yra didžiausias nepatogumasrinkodaros specialistai.

Igor Gamanenko, Semalt Klientų sėkmės vadybininkas norėtų atkreipti dėmesį į tai, kad techninė siuntimo šlamštasįvyksta dviem būdais: šlamšto žiniatinklio skaitytuvai ir vaiduoklių nukreipimo srautas:

  • Šlamšto interneto skaitytuvai. Dauguma yra automatizuoti procesai, kurie indeksuoja svetainę taip pattai "Google". Kai kurie, pavyzdžiui, "Googlebot", informuoja apie savo buvimą ir todėl neįtraukiami į "Analytics" ataskaitas. Kiti, kurių rezultatas nėra100% atmetimo rodiklis
  • Dvasios nukreipimai . Jie siunčia padirbtus HTTP prašymus, kurie galisukurti šlamšto referalų. Jie jungiasi su teisėtu srautu, bet nesilanko svetainėje, bet skaičiuojami galutinėje ataskaitoje.

Sukėlimo šlamštui būdai

Žmonės gali sukurti šlamšto nukreipimus į svetainę dėl kelių priežasčių. Tai gali būti tikslingaar netyčia. Viena iš priežasčių, kodėl šlamšto nukreipimai rodomi svetainėje, yra dėl tingaus programavimo. Kai kurie programuotojai nepavyksta užbaigtikodo bot, taigi, kad jie nesugeba tinkamai identifikuoti. Kiti kūrėjai nenori turėti automatinių robotųblokavo protokolai, kuriuos "Google" nustato..Todėl, užslėpdami save kaip teisėtą žiniatinklio srautą, jie gali pasiekti svetainę betrikdymas. Kiti blogieji kūrėjai pasirenka naudoti šlamšto nukreipimus, kad susipažintų su vartotojų smalsumu ir įdiegtų kenkėjiškąsias programas savo kompiuteriuose.Kadangi šie saitai iš tikrųjų atrodo naudotojams, jie neturi jokios priežasties jų abejoti.

Kodėl jie blogi?

Didžioji dalis šlamšto persiuntimų trukdo "Google Analytics" naudojamiems duomenims,pateikiant nekokybiškas ataskaitas. Jų buvimas reiškia, kad reikia nukreipti laiką, kad filtruotų šlamšto sesijas, kurias rinkodaros specialistai galėjo panaudoti kitais būdaisdaro kitus produktyvius tikslus svetainėje. Nežinant, kad svetainė iš tiesų aprėpia nepageidaujamų laiškų siuntimą, gali būti blogaipasirinkimai, kurie gali turėti įtakos SEO optimizavimui ir reitingui.

Apsauga nuo šlamšto perdavimo

Kai nustatoma galima problema, kylanti iš to, kaip "Google Analytics" sukuriajos ataskaitas, jie gali bandyti filtruoti iš statistikos. Tačiau tai nėra užtikrinimas, kad šios sritys nebus kartojamos.

Tai yra stebėtinai lengva tai padaryti, jei jie sutelkia dėmesį į pašalinimą nepageidaujamųautomatinis srautas. Svetainėje kylančios problemos, kai kalbama apie šlamšto persiuntimą, yra ".htaccess" byloje. Daugelis tinklaraštininkų siūlokad asmenys gali manipuliuoti byla patys, kad atsikratytų nepageidaujamo srauto. Tačiau tai labai techninė byla ir yra labaidaug domeno nustatymų ir peradresavimų. Todėl paprasta klaida, be aiškumo, ką reikia padaryti, gali turėti neigiamos įtakospoveikis svetainėje. Tikslinga turėti patyrusius kūrėjus saugiai tvarkyti failą.

.htaccess failas gali blokuoti visus skaitytuvus ir išvalyti jų istoriją iš svetainės.Nepaisant to, vaiduoklių referalų gali prireikti daugiau pastangų. Pažangus "Google Analytics" segmentas yra naudingas čia, bandant išgriautilabai blogiausias iš šių persiuntimų Source .

November 28, 2017