Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: kaip kovoti su kenksmingomis kibernetinėmis atakomis

1 answers:

XXI amžiuje pasirodė svetainių ir interneto programų saugumasbūti pagrindinis rūpestis skaitmeniniame pasaulyje. Visos įmonės, užsiimančios verslu naudojant technologijas, yra pažeidžiamos dėl minėto iššūkio.Kai kurios įmonės jau yra "Cyber ​​Attacks" aukos, o kitos vis dar veikia vis labiau pavojingose ​​internetinėse platformoseįsilaužėlių.

Frank Abagnale, vyresnysis klientų sėkmės vadovas Semalt "Skaitmeninės paslaugos" siekia įspėti interneto įmones, kaip užkirsti kelią kibernetinėms priepuolėms savo interneto programose ar svetainėse. Be to,Taip pat pabrėžiami svarbūs patarimai, kuriuos bendrovė gali įvykdyti stiprindami jų saugumo priemones. Todėl labai svarbu tai padarytisuprasti, kad įsilaužimui gali turėti įtakos netgi didesnėms ir įkurtoms bendrovėms. Pavyzdžiui, Zamota buvo įsilaužta anksčiau šiais metaisir jos konfidencialią informaciją bei naudotojų duomenų bazę neteisėtai naudojo įsilaužėliai. Taigi, kaip galite apsaugoti savo svetainę nuo "Cyber ​​Attacks"?

Pirmiausia naudokite atnaujintas programas ir programas. Beveik visi svetainių savininkai turigirdėjote apie "Magento", "Joomla" ir "WordPress", kurių atnaujinimo parinktys reikalauja mygtuko paspaudimo, kad atsisiųstumėte arba įdėtumėte naujausiąįskiepiai ir versijos. Atsižvelgiant į tai, svetainių kūrėjai ir vartotojai yra įspėti, kad pasirenka mažai įvertintus įskiepius, nes užpuolikai galisąmoningai juos sukūrė siekdami įsilaužti į svetaines. CMS (turinio valdymo sistemos) bendruomenės, tokios kaip WP (WordPress) ir"Magento" iki šiol dirbo nenutrūkstamai, kad užtikrintų svetaines. Be to, šios platformos ir toliau reguliariai skelbia saugos pataisasInterneto svetainės yra tvirtesnės interneto saugumui..Vienas iš labiausiai pažeidžiamų sričių yra priimančiosios valdymas. Tačiau internetines įmones patarianaudoti valdomą talpyklos sprendimą. Kompanija, kuri palaiko ryšius, saugo saugos naujinimus naudodamas paketą. Taigi, įmonės visada galiišlikti saugūs nuo įsilaužimo.

Slaptažodžio apsauga ir įspėjimas yra antrasis svetainių saugumo žingsnis. Prisijungęsvartotojai turėtų kurti ir palaikyti tvirtus slaptažodžius, sudarytus iš specialių simbolių, abėcėlių ir skaitmenų, kad niekas negalėtų jų lengvai sugriauti.Toje pačioje pastaboje svetainių savininkai ir naudotojai gali įdiegti tam tikrus "Google" susijusius produktus, kurie neleidžia slaptažodžius vagoninti kitais internetuinterneto programas ar svetaines. Pavyzdžiui, "Chrome" naršyklėje pateikiamas plėtinys "Password Alert", kurį galima atsisiųsti irlaisvai įdiegta beveik kiekvienoje mašinoje.

Trečia, paleiskite svetainės įrankius, kurie neleidžia DDoS (Distributed Denial of Service).DDoS - tai nauja tendencija, kad užpuolikai ir nepageidaujamo e. Pašto platintojai siunčia netikrą srautą į konkrečią svetainę, todėl jo turinys nepasiekiamas.Didžiulis srautas, kuris daro svetainę nepasiekiamas, siunčiamas iš kelių šaltinių. Iš esmės tai yra potenciali rizika visoms sistemomsvisame pasaulyje užkrėstos ir pažeistos su Trojos arklys ir užpuolikai taiko vieną sistemą vienu metu. "Google" turi produktą, pavadintą "Google""Shield" projektas, skirtas apsaugoti naujas svetaines nuo "DDoS" kenkėjiškų išpuolių. Ši paslauga nemokamai naudojama mažose internetiniuose naujienų kambariuose,naujos svetainės ir nepriklausomi žurnalistai.

Galiausiai naudokite specialų žiniatinklio prieglobos serverį. Serveris yra saugesnisnei bendrai naudojamas žiniatinklio prieglobos serveris su keliais tinklalapiais vienu metu. Tai apsaugo svetainės savininką nuo kenkėjiškų užpuolikų, kurie naudoja pažeidžiamumąviena svetainė, kurioje galima nugabenti kitas serveryje esančias svetaines. Apsvarstykite galimybę naudotis žiniatinklio prieglobos paslaugomis, kurios teikia žiniatinklio programų ugniasienesserveriai prieglobos Source .

November 28, 2017