Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas Kaip įveikti "Dridex" Trojan-Virus

1 answers:

Kompiuteris su kvailiu "Dridex" Trojan gali būti labai erzina. Trojos arklys yra abugudrus ir mirtina viruso infekcija, kuri patenka į jūsų kompiuterį be jūsų leidimo. Įdiegę savo kompiuterį, "Dridex"Trojan naudoja ir pradeda valdyti jūsų sistemą bjauriai.

Pasak Julijos Varnevos, eksperto Semalt Skaitmeninės paslaugos, Trojan viruso infekcija gali pasiekti bet kokią Windows sistemos versiją. Mirtingas Trojan virusas patenka į jūsų kompiuterįkeisti įdiegtas saugumo programas, tokias kaip Windows ugniasienė ir antivirusinė programa.

Virusas gauna prieigą prie kompiuterio programų be žinios galutiniam vartotojui.Įdiegus savo kompiuteryje, šis virusas gali rinkti slaptą informaciją, pvz., Slaptažodžius, paskyros naudotojų vardus ir banko duomenis.

Kaip Trojan patenka į jūsų kompiuterį

  • "Trojos arklys" "Dridex" gali patekti į jūsų operacinę sistemą el. Paštu, kur ji saugoma šlamšto el. Laiškuose.
  • Trojos arklys virusas gali patekti į jūsų kompiuterį per USB diskus ir diskus, užkrėstus tuo pačiu virusu
  • .
  • Šis virusas plinta per piktybines svetaines
  • .
  • Trojos arklys kompiuterio virusas taip pat gali būti perkeltas į jūsų kompiuterį dalijantis failais.

Ar "Dridex" Trojan virusas yra kenksmingas?

"Trojos arklys" Dridex yra mirtinas virusas, kuris kontroliuoja jūsų kompiuterį be viso jūsųžinios. Kai dauginasi į jūsų kompiuterį, virusas gali pakenkti jūsų kompiuteriui:

  • Pamesta jūsų slapta informacija, pvz., Banko duomenys ir paskyros slaptažodžiai.
  • Pavojaus jūsų privatumui, dalijantis savo slapta informacija įsilaužėliais.
  • Išjungia jūsų Windows ugniasienę ir įdiegė antivirusus.
  • sulėtina bendrą kompiuterio našumą ir greitį

Kompiuterių vartotojai turėtų būti linkę naudotis kompiuteriais, kai jie yra prijungti prie interneto.Čia yra procedūrinis vadovas, kuris gali būti naudojamas pašalinti Trojan virusą iš kompiuterio ir "Mac" įrenginių.

"Trojan-Downloader" pašalinimas "Windows" operacinei sistemai

Klientai, naudojantys Windows OS, gali pašalinti mirtiną Trojan virusą naudodami išplėstinįAnti-Malware arba rankiniu būdu. "Mac OS" naudotojams ieškokite turimos saugos programinės įrangos internete ir pašalinkite šį mirtiną virusą.

Malicious Trojan virusas gali būti pašalintas iš jūsų kompiuterio ir rankiniu būdu, irautomatiškai. Norėdami pašalinti šį virusą iš kompiuterio, atlikite kruopščią paiešką ir ieškokite paslėptų failų. Pašalinti visus registro failus, susijusius suTrojan virusas. Eikite į valdymo skydą ir pašalinkite "Trojos arklys" iš "Panel", spustelėdami "Nustatymų meniu".

Taip pat galite atidaryti savo naršyklę, eikite į plėtinius, spustelėkite skelbimą ir pašalinkitevirusas visam laikui. Norėdami pašalinti "Dridex Trojan virus" iš naršyklių, iš naujo nustatykite nustatymus, o virusas bus apdorotas.

"Trojan-Downloader" pašalinimas "Mac" įrenginiams

"Trojos arklys" "Dridex" yra kenksminga programa, kuri padeda sulėtinti jūsų kompiuterį.Norėdami pašalinti šį mirtiną virusą iš "Mac" įrenginio, atsisiųskite "MacBooster" programą, suderinamą su jūsų įrenginiu. Vykdyti visą sistemąnuskaitykite, jei norite aptikti bet kokį nepageidaujamą failą jūsų Mac. Spustelėkite mygtuką "pašalinti problemas", kad pašalintumėte visas kenksmingas grėsmesgali būti jūsų kompiuteryje. Jei norite būti malonu, visada apsvarstykite galimybę pasirinkti tinkintą diegimo parinktį, kad būtų išvengta piktybinių grėsmiųjūsų kompiuteris Source .

November 28, 2017