Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: blokuojamas srauto srautas "Google Analytics" kartą ir visiems

1 answers:

Jei reguliariai naudojate "Google Analytics", tikriausiai norite sužinoti, kaip gauti kokybišką srautą į jūsų svetainę. Kalbant apie tikruosius žmonių srautus, yra keletas paieškos variklių optimizavimo ir socialinės žiniasklaidos priemonių. Neseniai buvo pranešta, kad robotai ir suklastotas eismas sudaro penkiasdešimt procentų viso srauto tipinėje svetainėje - como configurar o outlook 2010. Tikimės, kad didžioji šio srauto dalis bus pašalinta iš "Google Analytics" naudojant įvairias priemones ir būdus .

Anksčiau buvo paprasta atsikratyti robotais, ir mes buvome tikri, kad robotai niekada nebus apdoroti JavaScript. "Google Analytics" pats naudoja JavaScript, todėl robotai negali būti rodomi "Google Analytics". Tačiau dabar ši tendencija pasikeitė, nes įsilaužėliai dabar yra daug protingesni nei bet kada ir žino visus būdus sugadinti jūsų svetainę. Be to, jQuery paplitimas, vienos ir dviejų puslapių svetaines ir programas gali lengvai perimti įsilaužėliai. Šiuo metu "bot" gali apdoroti "JavaScript" ir visus susijusius failus, taip pakenkdamas jūsų "Google Analytics" bei ataskaitoms. Taip pat gali pažeisti žiniatinklio naršykles, nes srautas į jūsų svetaines yra ne žmonių. Jei šiandieniniai paieškos ir skaitytuvai neapsunkina "JavaScript", dauguma žmonių, kurie nėra žmonės, gali būti atsikratyti, o srautą srautu galima greitai pašalinti. Tačiau atrodo, kad tai neįmanoma, nes "JavaScript" yra būtina paieškos sistemoms ir "Google Analytics" .

Max Bell, pirmaujantis ekspertas iš Semalt , pateikia keletą naudingų klausimų šiuo klausimu .

Yra tiek blogų" protingų "robotų, tiek teigiamų robotų, kurie nuolat tikrina jūsų svetainę ir jos turinį savo kenkėjiškiems tikslams. Kai kurie robotai nuskaito jūsų svetaines, kad sukeltų žalą žiniatinklio serveriuose ir padidintų svetainių savininkų išlaidos.

Būtų neteisinga teigti, kad "Google" paieškos varikliai nėra įtraukti į "Google Analytics", todėl rankos nereikia keisti jų nustatymų. Tačiau kitų tipų robotus sunku spręsti ir nesilaiko nurodymų, kurie buvo nurodyti roboto.txt svetainės failuose arba meta žymeles. Jie nuolat nuskaito jūsų tinklalapius ir suteikia jums baisių rezultatų. Tačiau geri batai neleidžia užklausas siųsti į "Google Analytics" serverius, kad jūsų svetainė būtų saugi ir saugoma. Šiomis dienomis "Incapsula" ataskaitose "blogi" robotai sudaro daugiau kaip trisdešimt procentų viso interneto srauto. Privalome išsiaiškinti sprendimą, kad galėtume filtruoti blogus robotus iš "Google Analytics" ir jų ataskaitų. Tai sutaupys tiek mūsų duomenis, tiek mūsų tinklalapį nuo suklastoto srauto ir robotų .

Ką galima padaryti apie tai?

Yra skirtingos strategijos pašalinti robotus iš "Google Analytics". Kai kurie dalykai, kuriuos turėtumėte turėti omenyje:

1. Visada pažymėkite langelį skirtuke Administratorius, kad pašalintumėte žinomus ir nežinomus robotus .

2. Turėtumėte pašalinti robotai, taip pat blokuoti jų IP adresus .

3. Jūs galite atsikratyti robotais naudodamasis naudotojų agentais, kurie užtikrina, kad identifikavimo procesas būtų lengvesnis ir greitesnis .

Atsižvelgdami į šiuos dalykus, galite lengvai išsaugoti svetainę iš galimų robotų .

November 29, 2017