Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: blokavimas atskirų IP adresų

1 answers:

Netinkamų duomenų naudojimas tinklalapyje gali būti šiek tiek drąsus. Vidinis srautas ir nepageidaujamas srautas turėjo įtakos smulkiojo verslo operacijoms ir jų valdymui. Srautas, sukurtas iš vidinės aplinkos, pvz., Jūsų darbuotojo eismas, gali neigiamai paveikti jūsų verslą be jūsų žinios. Jūsų darbuotojai gali aplankyti puslapius ir spustelėti atgal, sumažindami atmetimo rodiklius, scenarijus, dėl kurio jūsų konversijos raktiniai žodžiai prastai vertinami "Google" algoritmuose .

Ivanas Konovalovas "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas įspėja, kad kai kurios naršyklės su savo IP adresu gali žymiai pažeisti jūsų duomenis ir verslo įrašus. Pasak IT ekspertų, įmonės reikalauja išorinio srauto generavimo iš išorės lankytojų, o ne vidaus srauto. Laimei, naujausi "Google Analytics" naujiniai gali padėti verslo savininkams pašalinti ir užblokuoti kenkėjiškas grėsmes, vidinį srautą ir "Classless Inter-Domain Routing", sistemą, kuri pakeičia senesnes sistemas, naudojamas IP adresus, naujiems.

"Google" "Analytics" gali būti veiksmingai užblokuotas šiukšlės, užkertančios kelią į savo sąskaitą ir sunaikinti per siųstuvas peržvalgos ir sukčiai. Švarių ir tikslių "Google Analytics" duomenų gavimas yra puikus jūsų kampanijos laimėjimas. Tačiau buvo įdiegtos naujos funkcijos ir metodai, padedantys didelėms įmonėms ir organizacijoms, kuriose dirba daugiau nei 100 darbuotojų, pašalinti didžiąją dalį IP adresų iš savo ataskaitų .

Kaip nustatyti "CIDR" skaičių "Google Analytics"?

"Classless Inter-Domain Routing" (CIDR) - tai IP adresavimo strategija, kuri veikia senesnėms schemoms pakeisti naujomis. CIDR paprastai taikoma organizacijoms, kuriose dirba daug darbuotojų. Apskritai schema išreikšta brūkšniu pabaigoje, kad būtų nurodytas to diapazono asmenų skaičius. Kuo didesnis skaičius yra brūkšnys, tuo mažesnis personalo IP adresas .

Organizacijai, turintiems daugiau asmenų, patariama samdyti IT ekspertus, kad neįtrauktų IP adresų, srautų ir vidinio srauto, turinčių įtakos gerbiamų organizacijų duomenims. Taip pat yra internetinis įrankis, kuris nurodo atskirų IP adresų, esančių tam tikroje svetainėje, skaičių .

Patarimai, kaip sukurti peržiūros filtrą blokuoti atskirus IP adresus

  • "Analytics" skirtuko lape atidarykite savo "Google Analytics" ir spustelėkite piktogramą "tinkinimas arba ataskaitos" skirtuko viršuje.
  • Apsilankykite savo "Google Analytics" nuosavybės piktogramoje ir pasirinkite skirtuką "Rodinys"
  • Sukurkite naują rodinį su nauju pavadinimu ir nustatykite naują laiko juostą
  • Eikite į savo peržiūros filtrus ir sugeneruok kitą naują filtrą ir pavadinkite jį "Išskirti IP"
  • Pavadinkite savo filtro tipą "iš anksto" ir pasirinkite naują paskirties vietą. Tokiu atveju pasirinkite "srautas iš žinomo IP adreso"
  • .
  • Eik į kitą rodomą langelį ir pasirinkite ", kuriame yra"
  • .
  • Toliau pateiktame laukelyje užpildykite IP diapazoną ir naudokite nustatytus duomenis, jei vidinis srautas
  • Spustelėkite piktogramą "Išsaugoti", kad užbaigtumėte procesą

Po to, kai naudojate filtrą, kad blokuotumėte ir pašalintumėte vidinį srautą, persiuntimo šlamštas ir atskiras IP adresas stebėtų jūsų pakeitimus, nes rezultatai yra realizuoti ir pagaminti po dviejų ar trijų dienų. Prieš filtruodami savo duomenis, apsvarstykite galimybę taupyti savo vertingus duomenis numatytuoju rodiniu, kad nebūtų prarasta vertingos informacijos, kai sugedo blokavimo procesas. "Google Analytics" labai padėjo verslo savininkams ir interneto rinkodaros specialistams. Prisijunkite prie savo "Google Analytics" ir naudokite aukščiau išvardytus veiksmus, kad blokuotumėte IP adresus ir CIDR, kurie veikia jūsų svetainės našumą Source .

November 28, 2017