Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: 10 jautrių kibernetinio saugumo realybės

1 answers:

Kibernetinio saugumo sektorius plečiasi, įstojus į šį sektorių daugiau ekspertų.Todėl kuriama vis daugiau kenksmingos programinės įrangos ir kasdien paleidžiama beveik 230 000 naujų kenkėjiškų programų.Apskaičiuota, kad per metus investuojama 100 milijardų dolerių, siekiant kovoti su elektroniniais nusikaltimais.

Kol naudojatės internetu, esate linkęs į kibernetinius išpuolius. Sekantisidėjos Nik Čaikovskio, Semalt Vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas vaizduoja, kaip pavojinga naršyklė veikia be veiksmingos apsaugos.

1. Labiausiai pavojingi kibernetiniai puolėjai visame pasaulyje

FTB turi labiausiai ieškomų 19 internetinių nusikaltėlių, už kuriuos yra atsakingiInterneto vartotojų nuostoliai nuo 350 000 iki 100 milijonų JAV dolerių. Šiuo metu JABBERZEUS temos yra labiausiai pageidaujamos FTB.

2. Labiausiai kainuojantis kompiuterinis virusas istorijoje

"MyDoom" visame pasaulyje yra laikoma pačia ekonomiškiausia kibernetinės istorijos istorijojesaugumas. Tai yra apytiksliai nustatyta, kad iki šiol virusas sukėlė 38,5 mlrd. Dolerių.

3. Tinkamiausias socialinės žiniasklaidos užpuolikų tikslas

Iki šiol pasaulyje yra daugiau nei 1,6 milijardo socialinės žiniasklaidos vartotojųpirmenybinis hakero tikslas. Šių išpuolių auka gali nukentėti vartotojai, kurie praleidžia daug laiko socialiniuose tinkluose.

4. 99% kompiuterių gali išnaudoti rinkinius

Daugiau kaip 99% kompiuterių turi tokias programas kaip "Adobe Reader", "Oracle Java" ir "Adobe""Flash" įdiegta jų operacinėse sistemose. Šios programinės įrangos buvimas sudaro kanalą, kuriuo atakuoti gali optimizuoti prieigajūsų įtaisą..

5. Interneto nusikaltėliai pirmenybę teikia aukoms

Aktyvios kibernetinės atakos gali būti lengvai manipuliuojamos, nes žmonės sudaro silpniausią nuorodądėl kibernetinio saugumo. Taigi socialinė inžinerija - tai būdas užtikrinti, kad asmenys atskleistų konfidencialumą manipuliuodamijuos psichologiškai.

6. Saugumo atsargumo principas: darbas viduje

Daugeliu atvejų maždaug 59 procentai darbuotojų vagia organizacijos duomenis, kai jie yraatleidžiami arba kai jie atsistatydina. Kitos vidinės prievartos, kuriomis siekiama apsaugoti, yra kenksmingi asmenys, nerūpestingi asmenys ir išnaudojami savanoriai.

7. Jūsų vyriausybė didina jūsų pažeidžiamumą

Tai faktas, kad vyriausybės visame pasaulyje ketina kurti kenkėjiškas programasnaudoti jį kaip skaitmeninį ginklą. Kenkėjiška programinė įranga atveria kelią privačiajai organizacijai ir asmeniniams kompiuteriams, dėl kurių sustiprėja evoliucijakriminalinės kriminalinės programos.

8. Yra tiesioginis žemėlapis, kuriame vaizduojami užpuolikai veiksmuose

JAV yra pirmenybinis tikslas kibernetinių nusikaltėlių atžvilgiu. Pavyzdžiui,JAV gynybos departamento tinklas nukentėjo nuo daugiau nei 100 milijonų JAV dolerių žalos, kurią padarė Kinijos nusikaltėlis.

9. Kiberzinis nusikaltimas yra rimtas iššūkis visam pasauliui

68% internetinių atakų prarastų pinigų buvo laikomi neatgautinomis.Kiberzinis nusikaltimas yra ne tik daug išlaidų, bet ir kitų iššūkių, susijusių su įmonėmis visame pasaulyje.

10. Hacktivizmas yra pagrindinis įkvėpimas, skatinantis kibernetines atakas

Hacktivizmas sudaro daugiau kaip 50 procentų visų kibernetinių atakų visame pasaulyje. Terminas yradisidentų kompiuterių programų atstovavimas, siekiant sustiprinti politinę darbotvarkę.

Išvada

Visada atminkite, kad neturėtumėte nenuvertinti interneto nusikaltėlių. Taigi jokios apsaugos priemonėsyra veiksminga, jokios grėsmės nėra pernelyg minimalios Source . Nepaisant kibernetinio saugumo grėsmės dydžio, turėtų būti įdiegtos atitinkamos priemonėsužkirsti kelią bet kokiam išpuoliui, su kuriuo galite susidurti

November 28, 2017