Back to Question Center
0

Semalt duoda garsų priežastį naudotis "Twitter" klasėje

1 answers:

Nebūtų neteisinga teigti, kad "Twitter" yra viena iš populiariausių ir įspūdingiausių socialinės žiniasklaidos svetainių. Tai neįtikėtinas tinklas su daugybe įrankių, padedančių prijungti mokytojus ir mokinius .

Iki šiol "Twitter" tapo svarbiausia socialinės žiniasklaidos svetainė, kai kalbama apie verslą, svetainės reklamą, ne pelno siekiančias priežastis, įvykius ir švietimą. Čia "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas Andrew Dyhan kalbėjo apie puikius būdus naudoti "Twitter" klasėje geriau - computer support company.

Klasės renginiai ir skelbimai

Viena geriausių ir įspūdingiausių "Twitter" naudojimo pranašumų klasėje yra tai, kad klasių renginius ir skelbimus lengviau ir greičiau. Jūs galite dalintis informacija apie artėjančius renginius, testavimus, viktorinas ir viską, kas, jūsų manymu, yra labai svarbi studentams. Jūs netgi galite naudoti "Twitter", kad paskelbtumėte projektus, užduotis ir specialius įvykius internete. Egzaminų datos taip pat gali būti paskelbtos per šią socialinės žiniasklaidos svetainę. "Olduk" studentai gali susisiekti su naujais mokiniais, ir visi jie gali bendrauti tarpusavyje per "Twitter" puslapius ir bendruomenes .

nuolatinių diskusijų skatinimas

Mūsų mokytojai ir studentai gali skatinti nuolatines diskusijas apie" Twitter ", kai sesija baigėsi. Tai padės naujokams išmokti daug naujų dalykų. Nors jūsų klasėje galite įrašyti paskaitas ir visus mažus išsami informacija ir jų įkėlimas į "Twitter". Įvairūs studentai, kurie nori gauti leidimą į savo koledžą, gali gauti naudos iš šių vaizdo įrašų ir garso įrašų, taip pat leidžia mokytojams sužinoti viską apie jų trūkumus ir studentų problemas .

Karjeros stebėjimo

Jaunieji studentai, kurie tiria įvairias profesijas ir sritis, gali rasti informaciją ir atitinkamą turinį "Twitter". Mokytojams labai lengva bendrinti naudingus dalykus internetu, kad daugiau ir daugiau studentų galėtų gauti naudos. Kitaip tariant, mes galime pasakyti, kad "Twitter" yra puikus būdas bendrauti su savo mokytojais ar mokiniais, kad galėtumėte padėti vieni kitiems pasirinkti tinkamą karjerą. Naudodamiesi "Twitter", mūsų mokytojai gali mokyti savo mokinius ir dalintis darbo skelbimais kampusie ir už jos ribų, kad galėtų atitinkamai pateikti savo paraiškas .

Kūrybos rašymo pratybos

Mokytojams labai paprasta kurti ir dalytis rašymo pratybomis internete. Netiesiogiai visiems studentams siunčiant projektus rankiniu būdu, mūsų mokytojai gali įkelti juos į "Twitter", kad mokiniai, kurie nėra studentai, taip pat mokytų kažką naujo iš šių pratybų. Kviečiame mokinius dalyvauti šiuose pratybose mokykloje ir už jos ribų, ir juos galima rasti "Facebook" ir "Twitter". Įsitikinkite, kad tweets įterpėte tinkamus maišytuvus, kad jūsų turinys būtų prieinamas daugeliui žmonių .

Dienoraščiai ir socialinės žiniasklaidos priemonės

Mūsų mokytojai gali mokyti savo mokinius, kaip uždirbti pinigus internete per "Twitter". Tai puiki platforma, skirta bendrai naudoti jūsų tinklaraščio įrašus ir vis daugiau žmonių. "Twitter" yra svarbu parašyti efektyvias istorijas, kurios skatina vis daugiau ir daugiau žmonių dalyvauti jūsų online ir offline klasėse .

November 29, 2017