Back to Question Center
0

Semalt: 5 priežastys, dėl kurių nepakanka lankyti svetainę

1 answers:

Toliau pateikiamas penkių sričių, kurias reguliariai neatsižvelgiama, sąrašas, nes jo savininkas nesupranta, kaip jie dirba, arba kaip su jais elgtis. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitimai neduoda teigiamų rezultatų ir reikalauja kantrybės .

Jasonas Adleras, "Semalt" skaitmeninių paslaugų klientų sėkmės vadovas paaiškina dažniausiai pasitaikančias SEO klaidas.

1. Nepakankamai turinys

Šiuo metu paieškos varikliai , ypač "Google", labai vertina turinio kokybę ir nustato jų algoritmus, siekdami įsitikinti, kad jie tik užfiksuoja gerą turinį. Nepakankamo kokybės turinys ir visa svetainė yra pirminis mažų tinklalapių hitų ir sumažintas srautas - linkedin semalt. Be paieškos sistemų, socialinė žiniasklaida taip pat turi netiesioginę įtaką reitingui ir svetainių lankomumui .

turinys, kuris neabejotinai padidina eismo srautą, tenkina visus patarimus, susijusius su copywriting, dirbančiais po "Panda" ir "Penguin", paskelbtuose aukštos autoritetingu tinklalapiu, gerai ištirti ir nešališki.

2. Siekdama aukštų konkurencinių žodžių

Jis daugiausia susijęs su paieškos sistemomis. Daugelis svetainių konkuruoja pirmame SERP puslapyje, kuriame yra tik 10 laiko tarpsnių. Paieškos sistemos bando rodyti labiausiai patikimas svetaines šiose dešimtuose pozicijose. Dauguma šių svetainių žino populiariausius raktažodžius, naudojamus rinkoje..Dėl šios varžybos sunku surinkti tuos pačius populiarius raktinius žodžius būsimoje svetainėje .

Kadangi populiarūs raktiniai žodžiai yra ne klausimas, alternatyva yra naudoti ilgą taką. Naudodami "Google" raktinių žodžių įrankį įtraukite ilgalaikius raktinius žodžius, nes jie turi mažiau konkurencijos. Svetainės lankomumas gali būti ne toks populiarus kaip raktiniai žodžiai, bet tai puikus būdas didinti pasitikėjimo suvokimą paieškos sistemose .

3. Lėta svetainė

"Google" naudoja greitį kaip reitingavimo veiksnį, nes nori maksimaliai padidinti naudotojo patirtį. Nepaisant to, klientai dažniau persipina į svetainę su greita apkrova. Jei jis įkeltas lėtai, vartotojai išeis iš puslapio. Svetainė ar puslapis gali gauti persiuntimo srautą iš kitų šaltinių, bet neatitinka minimalaus apkrovimo greitis 4-5 sekundes, todėl lankytojai gali išeiti be nieko peržiūrėti. Jei pakrovimo laikas svetainėje padidėja, svetainės trikdžiai tikrai tobulėja, taip pat tendencija didinti srautą. Tai taip pat maksimaliai padidina galimybę pasirodyti dešimtyje laiko tarpsnių.

4. "Panda" ar "Penguin" nukentėjo

Paieškos variklio algoritmo pokyčiai gali paveikti tai, kaip svetainė priskiriama SERP, taigi ir gauto srauto suma. Jei "Panda" arba "Pingvinai" nukelia jūsų svetainę, tada eismas nuolat nukrenta kiekvieną dieną. Palyginkite "Google Analytics" ataskaitą, kai eismas pradėjo mažėti, kai "Google" atnaujino savo algoritmą. Jei yra koreliacija, tada atlikite tam tikrus pakeitimus, kad atkurtumėte svetainės lankomumą .

Jei tai nebuvo nė viena iš dviejų, tai galbūt ji vis dar yra nauja, turinys yra mažai, nėra socialinės žiniasklaidos naudojimo įrodymų, jokių alternatyvių srauto šaltinių ar nepateikiama viena ar kelios paminėtos SEO klaidos

5. Pasamdė netinkamą SEO firmą

Šiandien žiniatinklyje daug savarankiškai paskelbtų SEO specialistų. Pasirinkus neteisingą SEO kompanija gali kainuoti savo eismo ir kitų galimybių verslui. Netikėkite viskuo, kas atsiranda internete. Patikrinkite ir patvirtinkite kiekvieną asmenį ar grupę, kuria atliekate SEO analizę .

November 29, 2017