Back to Question Center
0

Semalt: 5 gyvybingi patarimai, kaip išvengti apgaulingų apgaulių ir šlamšto

1 answers:

Maždaug 1,6 milijardo elektroninio šlamšto bitų siunčiama kasdien visame pasaulyje. Manoma, kad 20 proc. Jums išsiųstų laiškų yra šlamštas. Šiaurės Amerikoje galima atsekti 80% šlamšto šaltinio, nes, žinoma, jie yra iš 200 populiarių šlamšto teikėjų. Šlamštas kelia susirūpinimą, nes jis yra pagrindas, kuriuo galima pradėti piktybiškus išpuolius. Apsaugos nuo sukčiavimo rizika ir paskyra, taip pat jūsų tapatybė, nors šlamštas paprastai yra erzina.

Oliver King, Semalt klientų sėkmės vadybininkas, išsamiai paaiškina tokius metodus, kuriais galite apsaugoti nuo šlamšto.

Atidaryti keletą el. Pašto adresų.

Pirma, nustatykite asmeninį el. Pašto adresą ir apribokite jo naudojimą asmeninei korespondencijai kelioms šeimos ir draugų grupėms. Daugeliu atvejų "spameriai" kuria el. Pašto adresų sąrašus prisijungdami prie bendrų pavadinimų, skaičių ir žodžių. Tad tiek, kiek norėtumėte naudoti savo pavardę ir vardą savo elektroninio pašto adresu, patartina būti kūrybingu ir pasirinkti unikalų ženklų derinį. Pirmiausia, jūs norite, kad asmeniui būtų sunku gauti asmeninį el. Pašto adresą. Dabar atidarykite viešąjį el. Pašto adresą ir naudokite jį situacijose, kai reikia užsiprenumeruoti internetines paslaugas arba užsiregistruoti forume. Pabandykite patvirtinti šias priemones naudodamiesi savo viešuoju el. Pašto adresu. Pakeiskite dažnai. Naudokite daug viešų el. Pašto adresų..Šie du veiksmai padės jums sužinoti, kas jūsų el. Pašto adresą išduoda potencialiems šiukšlėms. Nustačius svetaines ar platformas, parduodančias el. Pašto adresą, patariama vengti jų ir pranešti "Google".

Niekada nepateikite jokio šlamšto.

Dauguma nepageidaujamų laiškų siuntėjų patikrina žurnalų atsakymus ir įplaukas į jų šlamšto el. Pašto adresus, kurių tikslas yra nustatyti našumą. Tai reiškia, kad kuo daugiau jūs atsakysite į šiuos el. Laiškus, tuo didesnė tikimybė, kad šlamšto skaičius padidės.

Atspindys prieš nuspręsdamas atsisakyti prenumeratos.

Buvo nustatyta, kad šiukšlės dabar siunčia padirbtus atsisakymo laiškus, kuriuose vyrauja neteisingi atsisakymo nuorodos. Gudrybės veikia jų naudai, užtikrinant, kad spustelėjus "atsisakyk prenumeratą", padidės šlamšto kiekis. Jei el. Laiškas gaunamas iš nežinomo šaltinio ir prašoma atsisakyti prenumeratos, patartina atsispirti norui.

Įsitikinkite, kad jūsų naršyklė yra atnaujinta.

Naršyklės kūrėjai dažnai atnaujina šias programas, siekdami užtikrinti, kad yra visi dabartiniai saugos pataisymai. Nepavykus atnaujinti naršyklės, jūsų kompiuteris atsiduria kenkėjiškoje programoje ar klaidose, kurios gali surinkti jūsų asmeninę informaciją ir siunčia ją nepageidaujamiems asmenims. Patariate užtikrinti, kad jūsų automatinio atnaujinimo mygtukas visada stengiasi apsaugoti jūsų duomenis.

Investuokite į anti-spam filtrus.

Įsitikinkite, kad jūsų el. Pašto paskyros teikėjas turi daugybę anti-spam funkcijų. "Google" "Gmail" iš "Google" turi šlamšto aplanką, kuriame automatiškai filtruoja el. Laišką, kuris, jo manymu, yra nepageidaujamas el. Pašto siuntimas į gautuosius. Tai padeda sumažinti nepageidaujamą šlamštą, ypač kai jie randa kelią į pirminę gautuosius Source .

November 28, 2017