Back to Question Center
0

Semalt: 3 eismo valdymo SEO praktika, kurią turėtumėte žinoti

1 answers:

Paieškos optimizavimas (SEO) - tai svetainės reitingų padidinimas interneto indeksuose. Ją palaipsniui naudojasi dauguma mažų ir didžiųjų organizacijų. Tai yra būdas, per kurį įmonė ar svetainė gali įgyti populiarumą tarp pirkėjų ir gali padidinti jų teikiamą naudą. Tuo atveju, jei turite įmonę, kuriai reikia svetainės, kad ji būtų aukščiausias interneto naršyklių reitinguose, šiuo metu pernelyg turėtumėte naudoti svetainių optimizavimo guru, kad pagerintumėte svetainę.

"Frankfurtas Abagnale" "Semalt" skaitmeninių paslaugų klientų sėkmės vadovas Frankas Abagnale (Frank Abagnale) apibrėžia tris skirtingas SEO procedūras ir praktiką, į kurias turėtumėte galvoti prieš pradėdami naudoti SEO.

"Baltoji skrybėlė" "SEO" yra vienas iš labiausiai žinomų interneto optimizavimo procedūrų ir yra tas, kuris naudoja strategijas ir metodus, kuriais siekiama sustiprinti interneto naršyklių svetainės reitingą, kuris nepažeidžia kelių su žiniatinklio tikrinimo taisyklėmis. Dalis sistemų, kurios veikia balta skrybėlę paieškos optimizavimas, apima tai, kaip panaudoti geriausių turinio tobulinimo, HTML puslapių tobulinimo, atkūrimo, rankinių pastangų ir tyrimų rezultatus. Kai pasirenkate šią SEO technologiją, galite laukti savo reitingų kūrimo.

"Black hat" SEO yra tam tikra interneto procedūra, kuri optimizuoja skirtingus dizaino ar interneto paieškos įrankių trūkumus, turint konkretų galutinį tikslą gauti aukštą svetainių reitingą. Ši SEO technika yra ne pagal svetainės dizaino tobulinimo taisykles, kurias numato žiniatinklio paieškos įrankiai, o ypač "Google". Kai pasirinksite šią strategiją, galite tikėtis ekscentriškos, greito, bet trumpalaikio vystymosi interneto pozicionavimo.

Pilka skrybėlė SEO yra tam tikros paieškos sistemos optimizavimas, kuris nėra nei baltas, nei juodas. Tai yra sistema, kuri nevisiškai naudoja "juodosios skrybėlės" optimizavimą internete, o sugrupuoja abu. Nepriklausomai nuo to, ar tai dėl svetainės ar organizacijos jėgų, ar dėl geresnių rezultatų, kai kurios interneto optimizavimo organizacijos tam tikru laipsniu gali sugadinti "Grey".

Nuo to laiko, kai žinote skirtingas svetainių kūrimo patobulinimų procedūras ir būdus, turėtumėte pasirinkti sau tai, su kuo labiausiai sutinkate. Svarbu pasirinkti interneto tobulinimo ar svetainės optimizavimo organizaciją, kuri bando imtis po balto skrybėlių tinklo optimizavimo, kad būtų laikomasi visų taisyklių ir būtų pasiūlyta tvirta paieškos optimizavimo rezultatas Source .

November 29, 2017