Back to Question Center
0

Sėkmingos "Twitter" rinkodaros strategijos raktas - Semalto praktika

1 answers:

"Twitter" yra vertingas SEO rinkodaros įrankis vartotojams, vykdantiems socialinės žiniasklaidos rinkodaros taktiką. Bet kuri įmonė gali pasinaudoti sėkmingos internetinės rinkodaros kampanijos sukūrimo ir veikimo procesu. Daugumai vartotojų "Twitter" gali pasinaudoti interneto nauda iš klientų, kurie atvyksta iš žiniatinklio. Nik Chaykovskiy, "Semalt" vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas, siūlo šiuos būdus, kaip maksimaliai išnaudoti "Twitter":

Prisijunkite prie pokalbių. Prisijungimas prie esamų pokalbių gali būti realus "Twitter" rinkodaros strategijos pakeitimas. Galima įtraukti įvairias turinio rūšis ir publikos dalyvavimą rinkodaros kampanijoje - tavolo e sedie per bambini da esterno. Šis aspektas prisideda prie jūsų svetainės reitingavimo SERPs. Galite surengti konkursą ir apdovanoti nugalėtoją nemokamai. Taip pat galite įvesti piešinį, dėl kurio žmonės jūsų nišoje gali ilgą laiką bendrauti su jūsų svetaine .

Naudoti vaizdo įrašus ir vaizdus. Vaizdo įrašai ir nuotraukos daro unikalų, tačiau sėkmingą būdą vartotojui pateikti turinį. 2017 m. Sausio mėn. "Google" atnaujino savo pingvino algoritmą. Kai kurie pokyčiai, kuriuos žmonės daro, apima jų naudojimą kaip standartinę medžiagą, kurią galima indeksuoti paieškos varikliui . Be to, vaizdai prisideda prie jūsų svetainės ar tinklaraščio UX, todėl tai yra reitingavimo veiksnys .

" užgrobkite tendenciją " . Dauguma socialinės žiniasklaidos naudotojų mėgsta skaityti temas. Tokiais atvejais žmonės gali suskirstyti įvairias svarbias jūsų produkto, svetainės ar Be to, jūs taip pat galėsite padaryti didžiulius rinkodaros taktikos pakeitimus, kuriuos jau galite turėti parduotuvėje.

"Retweet" protingai. "Retweet" mygtukas gali būti naudingas, ypač bandant įrašyti į svečias. Įsitikinkite, kad kiekvienas "retweet" kartu su juo turi pritaikytą komentarą. Šis pakeitimas kelia neautentiškumą visam prekybos procesui, taip pat leidžia žmonėms bendrauti su kitais atitinkamais turiniais jūsų nišoje.

Nustatykite savo vertingus pasekėjus . Ne kiekvienas žmogus, kuris norės tavo puslapio, gali būti laikomas klientu. Kai kuriais atvejais žmonės vertina, kad naudotojai susieja juos su savo profiliais, todėl reikia imtis veiksmų siekiant užtikrinti, kad svetainė pasiektų naudotojo tikslus. Kai kurie pasekėjai yra lengvai konvertuojami į klientus, o kiti gali užtrukti daug laiko .

Užsiimkite tinkama auditorija. Kai jūs sukūrėte čivot, daugelis žmonių gali retweet ar komentuoti tweeter. Kitais atvejais žmonėms, naudojantiems kelias elektroninės komercijos svetaines, kyla sunkumų, susijusių su tonomis DM, gaunamomis iš daugybės visų prekybos kampanijų dalių. Svarbu tik atsakyti į tinkamą auditoriją .

Išvada

Yra daug metodų, kuriuos asmenys gali panaudoti, kad "Twitter" rinkodaros strategija taptų sėkminga. Visų pirma, atliekant SEO gali susidurti su daugybe sunkumų. Todėl žiniatinklio valdytojai labiau linkę įtraukti kai kuriuos socialinės žiniasklaidos rinkodaros metodus į lygtį. "Twitter" gali pagerinti kai kuriuos būdus, kaip jūsų verslas atveria klientus. Tuo pačiu būdu gali būti ir kitų aspektų, susijusių su viso tweeting proceso, taip pat, kaip žmonės gauna pelną.

November 29, 2017