Back to Question Center
0

Problemos, kurios gali atsirasti, kopijuojant turinį - Khachaturyan Nataliya, Semalt Ekspertas paaiškina, kaip spręsti šį klausimą

1 answers:

Dublikuojamas turinys - tai turinio tipas, kuris daugelyje vietų rodomas žiniatinklyje, o jei tie patys straipsniai rodomi skirtingose ​​svetainėse, jūsų svetainės reitingas bus sumažintas, o "Google" gali jį nubausti. Galima sakyti, kad pasikartojantis turinys gali labai paveikti jūsų paieškos variklį reitingą. Kai internete yra daugiau nei vienas turinys, "Google" ir kiti paieškos varikliai to nepatinka ir gali nuspręsti šias svetaines stumti už konkurencijos ribų .

Kodėl dubliuoja arba kopijuos turinį?

Хачатурян Наталия, Semaltas turinio strategas, aiškina, kad paieškos sistemose dublikatas arba kopijuojamas turinys nurodo tris pagrindines problemas:

 • Jie negali suprasti, kokia turinio versija turi būti nuskaityta ir kurią turėtų būti uždrausta
 • .
 • Jie nieko nežino, ar nukreipti nuorodų metriką į konkrečią svetainę, ar laikyti ją skirtingomis versijomis
 • .
 • Paieškos sistemos nesupranta, kokia turinio versija turėtų būti vertinama pagal užklausų rezultatus
 • .

Žiniatinklio valdytojams ir tinklaraštininkams pasikartojantis turinys taip pat gali sukelti daugybę problemų

 • Tai suteikia prastą naudotojų patirtį, o paieškos sistemos yra priverstos tuo pačiu metu bausti kelias svetaines, net jei esate originalus konkretaus straipsnio leidėjas
 • .
 • Siekdama užtikrinti geresnę paieškos patirtį, "Google" parodys skirtingas to paties turinio versijas ir sumažins visų dublikatų vienodumą
 • .
 • Nuosavybės susietumas taip pat gali būti susilpnintas, nes kitos svetainės nukopijavo turinį kurdami nuorodas į savo svetaines. Tai gali neigiamai paveikti jūsų turinio matomumą paieškos rezultatuose
 • .

Kaip nustatyti dvigubo turinio?

Dublikato arba kopijuoto turinio nustatymas galimas, kai ištaiso visas turinio problemas ir per "Copyscape" nuskaito jį prieš paskelbdamas jį internete. Jei radote daugelio svetainių turinio kopijas, turėtumėte pranešti "Google" arba susisiekti su tos svetainės administratoriumi, kad pašalintumėte pasikartojančią turinį prieš per vėlu, o "Google" nusprendžia nubausti jūsų svetainę .

301 persiuntimo metodas

Kai kuriais atvejais galite kovoti su turinio dviem egzemplioriais, nustatydami 301 peradresavimus iš puslapių kopijų į originalų turinį. Kai skirtingi puslapiai susiejami atgal į tą patį URL, jie automatiškai nustos varžytis tarpusavyje ir ateityje nesukurs aktualumo .

Rel = "kanoninis" metodas

Kitas variantas vadinamas rel = kanoniniu metodu. Tai leidžia "Google", "Bing" ir "Yahoo" žinoti, kad jūsų tinklalapis turėtų būti laikomas autentišku, o kiti panašūs puslapiai turėtų būti laikomi dublikatais. Leisk mums mums pasakyti, kad rel = kanoniniai atributai yra jūsų svetainės HTML kodo dalis .

Kiti būdai, kaip spręsti turinio dviem egzemplioriais

Turėtumėte išlaikyti nuoseklumą kuriant vidinius ryšius visoje jūsų svetainėje. Kai sindikuojate turinį, turėtumėte įsitikinti, kad sindikavimo svetainė pridėjo nuorodą atgal į pradinį turinį ir jos URL nėra. Norėdami maksimaliai padidinti svetainės apsaugą ir išsaugoti jūsų turinį kopijuoti internete, galite pridėti savireguliavimo rel = kanonines nuorodas į visus savo tinklalapius Source .

November 29, 2017