Back to Question Center
0

Patogūs "Semalt" patarimai, kaip sukurti peržiūros filtrą

1 answers:

Patikros, švarios ir efektyvios ataskaitos pasiekimas jūsų "Search Engine Optimization" kampanijoje rodo daugybę jūsų verslo idėjų ir užduočių vykdymo. Per pastaruosius kelis mėnesius vidinis srautas, kurį sukūrė netikrų persiuntimo, kenkėjiškų programų ir biuro personalas, paveikė daugelio įmonių ataskaitų pristatymą ir "Google Analytics" duomenis. Pasak ekspertų "Semalt" ekspertų Ivano Konovalovo, vidinis susisiekimas neigiamai veikia interneto svetaines ir internetines įmones, kuriose yra mažai srauto, palyginti su didelėmis svetainėmis .

Išskyrus vidinį srautą iš jūsų svetainės, taip pat svarbu užtikrinti, kad jūsų svetainės saugumas būtų patikrintas. Nepavykus išskirti vidinio srauto, kurį sukūrė jūsų apsilankymai, ir jūsų darbuotojo spustelėjimai jūsų svetainėje gali padėti jums išeiti iš verslo. Neseniai paskelbtose "SEO Professional" ataskaitose pasirodė, kad vidinis srautas sumažina svetainių atmetimo rodiklius. Paskutinis dalykas, kuris gali atsitikti su jūsų, kai tobulinsite savo kampaniją, yra mažas atmetimo rodiklis, nes jūsų "konvertuojantis" raktinis žodis nesudaro reikšmės "Google" reitingavimo algoritmui .

Sprendimų priėmimas, pagrįstas vidaus srautų duomenimis, lemia verslo nesėkmę. Jūsų klientai ir lankytojai geriau bendrauja su jūsų svetaine, palyginti su jumis ir jūsų darbuotojais..Buvo įdiegti tam tikri metodai ir įrankiai, siekiant pašalinti žinomus robotus, nesąžiningus tinklalapius, persiuntimo šlamštas ir vidinį srautą, kad jie nepatektų į jūsų "Google Analytics" duomenis. Čia pateikiama demonstracija, kuri padės kurti ir pridėti rodinio filtrą, kad jūsų statistika nebūtų nepageidaujama.

Kaip sukurti peržiūros filtrą?

  • Pradėkite procesą prisijungdami prie "Google Analytics". Norėdami sukurti naują filtrą, spustelėkite mygtuką "Pridėti filtrą"
  • .
  • Užpildykite "Išskirkite vidinį srautą" kaip naują filtrą ir naudokite iš anksto nustatytą nustatymą
  • .
  • Sukurkite savo IP adresą naudodami savo kompiuterio komandų eilutę ir nukopijuokite adresą
  • .
  • Grįžkite prie savo "Google Analytics" ir įklijuokite anksčiau nukopijuotą IP adresą į pateiktas dėžutes.
  • Spustelėkite piktogramą "Išsaugoti", kad išsaugotumėte savo segmentą ir neįtrauktumėte vidinio srauto, kuris generuojamas iš jūsų IP adreso
  • .

Patarimai, kaip išbandyti savo vaizdo filtrą

Atidarykite "Google Analytics" ir spustelėkite piktogramą "nauja ataskaitų teikimas" puslapio viršuje. Patikrinkite savo puslapio kairę šoninę juostą ir spustelėkite apžvalgą. Atidarykite naują skirtuką, eikite į svetainės pagrindinį puslapį. Palikite puslapį atidaryto patikrinimo dar kartą į GA skirtuką.

Jei norite patikrinti, ar jūsų vaizdo filtras tinkamai veikia, jūsų apsilankymas kontakto sesijoje neturėtų būti rodomas jūsų pagrindiniame puslapyje, kai jūs vykdote filtrą.

"Google" atnaujino naujas funkcijas ir įrankius, kad padėtų internetinėms įmonėms pasiekti savo tikslą nesukeldami mažų atmetimo rodiklių ir kenkėjiškų programų išpuolių. Įdiekite "Google Analytics" ir atnaujinkite prieš įtraukdami robotai, persiuntimo šlamštas, kenkėjišką programą ir vidinį srautą, kuris įtakoja jūsų verslo ataskaitas. Jūsų strategijos pakeitimų įgyvendinimas taip pat svarbus, kaip užtikrinti, kad jūsų naršyklė būtų atnaujinta, kad jūsų svetainėje nepasikartotų virusas ir kenksmingos grėsmės. Galiojančių prieglobos pavadinimų kūrimas taip pat padeda pašalinti domenus ir svetaines, kuriuose yra šlamšto šaltinio ir vaiduoklis Source .

November 28, 2017