Back to Question Center
0

Paslėptas tekstas ir nuorodos: privalumai ir trūkumai. Paprasti patarimai Semalto ekspertė Natalija Khachaturyan

1 answers:

Atliekant SEO, yra keletas apgaulingų taktikų, galinčių apgauti paieškos algoritmą reitinguoti. Pavyzdžiui, paslėptas tekstas ir nuorodos sudaro pagrindą tam tikriems turinio rinkodaros gudrybėms, atliekantiems šią funkciją. Svetainėje yra daug būdų slėpti tekstą. Kai kurie iš šių taktikų yra šio teksto turinio strategas Semaltas , Natalija Khachaturyanas:

 • Naudojant teksto spalvą, panašią į svetainės fono spalvą,
 • Teksto atvaizdavimas ar vaizdo įrašas
 • Kai kurių šriftų dydžių, kurie yra per maži, nustatymas
 • Naudojant CSS teksto išjungimo režimu,
 • slėpimas pastovus, pvz., Pateikiant juos ant simbolio
 • .

Tokiais atvejais tokia taktika gali būti susijusi su daugybės turinio pateikimu taip, kad jo nematytų lankytojai. Be to, nuorodą, esančią skyrybos ženklu, pvz., Kableliu, dažnai lieka paslėpta arba nematoma .

Paslėpto turinio aptikimas

Paslėptas turinys dažnai yra prieinamas įvairiais būdais. Visais šiais būdais tekstas yra prieinamas mašinoje, bet jis nematomas žmogaus lankytojams. Paprasta "Ctrl + A" funkcija padeda išskirti visą svetainės turinį. Kai kurios juodos skrybėlių SEO agentūros taip pat gali naudoti panašią spalvą fone..Tokiais atvejais turėtumėte nukopijuoti ir įklijuoti visą tinklalapį kitam teksto redagavimo įrenginiui, naudodamiesi numatytuoju įrašo parinktimi. Ši taktika gali padėti atskleisti visą paslėptą turinį svetainės puslapyje. Nuorodos gali būti, kai jie rodomi kaip nuolatiniai visoje svetainėje .

Priežastis, kodėl paslėptas turinys

Žmonės naudoja paslėptą turinį dėl įvairių priežasčių. Labiausiai paplitusi interneto svetainių slėpimo idėja yra reitingas. Žmonės slepia papildomus raktinius žodžius paslėptame turinyje, kad pabandytumėte algoritmą sugadinti į svetainę. Be to, raktinių žodžių įdėklas yra juoda skrybėlę SEO taktika, kuri labai naudinga paslėpto turinio naudojimui. Per daug raktinių žodžių įvedimas į tinklalapį sumažina turinio atitikimą ir kelia riziką svetainėje .

Kaip matyti turinį jūsų svetainėje

Paslėptas turinys gali užtraukti svetainę iš "Google" išdavų. Tokiais atvejais paslėptas turinys padeda žmonėms gauti daugybę įspėjimų dėl jų svetainės deindeksacijos. Tai labai svarbu, kad jūsų turinys būtų matomas. Kai kurie būdai, kaip padidinti jūsų turinio matomumą, yra šie:

 • JavaScript: Galite įdėti JavaScript į žymą. Labai svarbu, kad šis turinys būtų matomas visiems, ypač vartotojams, kurie naršyklėse neturi aktyvios "JavaScript"
 • .
 • Vaizdai: Aprašomąjį tekstą galima rasti alt atributus. Taip pat svarbu įtraukti žmogaus skaitymo antraštę, taip pat alt tekstą kiekvienam vaizdui
 • .
 • Vaizdo įrašai: Vaizdo įrašai taip pat sudaro turinį, kuris gali būti indeksuojamas. Galite transkribuoti vaizdo įrašus arba net įtraukti aprašomieji tekstai į vaizdo įrašus HTML
 • .

Išvada

Yra daugybė būdų, kuriais paslėptas turinys gali pakenkti jūsų SEO pastangoms. Pavyzdžiui, kai kurie "black hat" SEO metodai gali naudoti slaptą tekstą, kad paslėptų raktinių žodžių įdėjimo ketinimus. Kitais atvejais žmonės gali naudoti paslėptą turinį ir apimti daugybę nuorodų į skirtingus domenus. Šis straipsnis gali padėti jums aptikti paslėptą turinį tinklalapyje Source .

November 29, 2017