Back to Question Center
0

Pagerinkite savo "Google" reitingą "Twitter", atlikdami "Semalto" patarimus

1 answers:

"Twitter" yra vienas iš pagrindinių šaltinių, kai reikia reklamuoti jūsų svetainę internete. Įvairūs žmonės paprasčiausiai naudoja šią socialinės žiniasklaidos svetainę čivināt ir nežino jos reikšmės. Jūsų "Twitter" paskyra gali gauti jūsų svetainėje daugybę lankomumo ir kokybės vaizdų, todėl jūs turite kuo anksčiau susisiekti su atitinkamais bičiuliais ir pramonės partneriais. Nik Chaykovskiy, "Semalt" vyresnysis klientų sėkmės vadybininkas, sako, kad svarbu bendrinti vis daugiau ir daugiau įdomių nuorodų ir turinio "Twitter" paskyroje. Tuo pačiu metu turėtumėte parašyti daugiau straipsnių savo svetainėje ir pradėti pokalbius, atsakyti į užklausas ir klausimus, pasikalbėti su savo klientais apie savo prekės ženklą ir bendrauti su draugais "Twitter", norėdami išplėsti savo tinklą .

Galima sakyti, kad "Twitter" yra viena iš geriausių socialinės žiniasklaidos svetainių, kai kalbama apie prekės ženklo reklamą - what is a vehicle appraisal. Reguliarūs socialinės žiniasklaidos pokalbiai yra privalomi, nes ši socialinė platforma veikia tik tuo atveju, jei ją naudojate socialiai, o ne asmeniniais klausimais. Be to, "Twitter" gali būti naudingas jums tik tuo atveju, jei jūs susirašinėjate ir atsiprašysite apie savo prekės ženklą, diskutuosite su kitais ir galėsite sekti atitinkamus žmones .

Naudokitės "Twitter" įrankiais prekės ženklų reklamai

Nėra patikimų stebėjimo priemonių ir papildomų priemonių, tačiau galite naudoti rankiniu būdu "Twitter", kad galėtumėte vis daugiau žmonių. Tačiau kai kurias priemones galite pasikliauti Twtpoll ir Paywithatweet. Negalime ignoruoti fakto, kad daugelis žmonių naudoja šias priemones ir panašias programas, kad pridėtinę vertę savo pasekėjams..Taip pat galite padidinti savo "Google" reitingą naudodami šias "Twitter" priemones arba kažką panašaus .

Susisiekite su žmonėmis iš kitų socialinių žiniasklaidos svetainių

Kitas būdas vis daugiau ir daugiau Twitter stebėtojų yra prisijungti prie kitų socialinės žiniasklaidos svetainių žmonių ir pakviesti juos sekti jus Twitter. Pasitikėk manimi, tai yra vienas iš lengviausių ir nuostabiausių būdų susisiekti su daugybe žmonių. Turėtumėte su jais aptarti įvairius dalykus ir pakviesti juos pasidalinti savo mintimis su "LinkedIn", "Foursquare", "FriendFeed", "Facebook" ir "Quora". Tokiu būdu galite būti tikri, kad gausite daug "Twitter" stebėtojų, ir tai yra paprastas būdas padaryti žmones laimingus ir reklamuoti savo prekinį ženklą internete. Kai jūsų prekės ženklas bus visiškai išvystytas, jūsų svetainėje automatiškai bus daug peržiūrų ir pagerintas "Google" reitingas .

"Twitter" varžybos

Norėdami užmegzti žmones, privalote paleisti "Twitter" varžybas. Reguliariai skambinkite ir paleiskite keletą viktorinų, kad daugiau ir daugiau žmonių įsitrauktų. Tai SEO pastangos, kad galėtumėte pagerinti jūsų svetainės reitingą tiek socialinėse žiniasklaidos priemonėse, tiek paieškos rezultatuose . Jūs neturėtumėte jaustis dvejonės, kad praleidžiate šiek tiek pinigų. Akivaizdu, kad tai verslo taktika ir gali prireikti jūsų pinigų, laiko ir pastangų. Atsižvelgdami į sąskaitą, kad rezultatai ir rezultatai visada puikūs, turite kuo anksčiau inicijuoti "Twitter" varžybas. Visa tai užtikrins, kad "Google" jūsų svetainę geriau įvertins ir galėsite gauti daugybę klientų, kurie gali būti suinteresuoti jūsų produktais ir paslaugomis .

November 29, 2017